Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 11 27, 18:00)
vienas didelis minusas - jis pastatomas ant žemės  doh.gif

to jau neisvengsim, nes per mb ir nedarem pakabinamo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(veterane @ 2012 11 27, 16:09)
to jau neisvengsim, nes per mb ir nedarem pakabinamo  doh.gif

keista, o kodėl?
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 11 27, 18:21)
keista, o kodėl?

kas tuos vyrus supras doh.gif biggrin.gif juokauju smile.gif del kainos, kad brangiau gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(veterane @ 2012 11 27, 16:29)
kas tuos vyrus supras  doh.gif  biggrin.gif  juokauju  smile.gif  del kainos, kad brangiau gaunasi  g.gif

nu taip, jei imti su potinkiniu rėmu gaunasi brangiau. bet juk čia investicija į patogumą, grožį ir t.t. gal 15metų į priekį mirksiukas.gif

šiaip jei gąsdina potinkinis rėmas, tai egzistuoja ir pakabinami be rėmo t.y. bakelis matosi, bet viskas kabinasi ant sienos.
na bet jei kaina spaudžia - jie bus irgi brangesni už pastatomus, bet pigiau nei su potinkiniu rėmu, ypač jei remontas jau atliktas.
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 11 27, 18:37)
nu taip, jei imti su potinkiniu rėmu gaunasi brangiau. bet juk čia investicija į patogumą, grožį ir t.t. gal 15metų į priekį  mirksiukas.gif

šiaip jei gąsdina potinkinis rėmas, tai egzistuoja ir pakabinami be rėmo t.y. bakelis matosi, bet viskas kabinasi ant sienos.
na bet jei kaina spaudžia - jie bus irgi brangesni už pastatomus, bet pigiau nei su potinkiniu rėmu, ypač jei remontas jau atliktas.

jau nieko nebekeisim desim pastatoma smile.gif

tik irgi kaip su juo sutarti, kad pirkti ne uz 200 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(veterane @ 2012 11 27, 16:43)
jau nieko nebekeisim desim pastatoma  smile.gif 

tik irgi kaip su juo sutarti, kad pirkti ne uz 200  doh.gif


kaip nors moteriškai gudriai mirksiukas.gif
šiaip tai normalus unitazo dangtis kainuoja brangiau doh.gif o jeigu dar soft close doh.gif doh.gif tai ir 300 gali neužtekti

na čia jau užduotėlė ne iš lengvųjų. bandykite akcijų palaukti, arba ieškokite bankrutuojančių/-usių firmų (gal per pažįstamus/bankroto administratorius) jos būna išsiparduoda už nerealiai žemas kainas. arba pavartykite PL puslapius - ten viskas gerokai pigiau
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 11 27, 17:48)
kaip nors moteriškai gudriai  mirksiukas.gif
šiaip tai normalus unitazo dangtis kainuoja brangiau  doh.gif  o jeigu dar soft close  doh.gif  doh.gif  tai ir 300 gali neužtekti

na čia jau užduotėlė ne iš lengvųjų. bandykite akcijų palaukti, arba ieškokite bankrutuojančių/-usių firmų (gal per pažįstamus/bankroto administratorius) jos būna išsiparduoda už nerealiai žemas kainas. arba pavartykite PL puslapius - ten viskas gerokai pigiau

mes vis dar nesugebam issirinkti klozeto doh.gif norime itilpti i kokius 600 lt, pirkti pastatoma, bet norisi, kad butu ta skyle nesiaura, kad nusileistu vanduo gerai, t.y. srauniai, tai grr.... jau pavargom ieskot blush2.gif
Atsakyti
Labas,

Pagaliau išsirinkom plyteles: paradyz, dar paprojektuoto varianto neturime, bet mano galvoje atrodo neblogai biggrin.gif Dominuos balta spalva su ta žydra pamaišyta... Gal kas matėte kur gyvai jų paklijuotų? Kokios grindys tiktų prie jų?
Atsakyti
QUOTE(FunnySunny @ 2012 11 28, 14:16)
Labas,

Pagaliau išsirinkom plyteles: paradyz, dar paprojektuoto varianto neturime, bet mano galvoje atrodo neblogai  biggrin.gif  Dominuos balta spalva su ta žydra pamaišyta... Gal kas matėte kur gyvai jų paklijuotų? Kokios grindys tiktų prie jų?

gražios labai thumbup.gif A kur pirksit? Galvoju virtuvėj tarp spintelių tiktų, tik imčiau geltona- balta
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 11 28, 13:31)
gražios labai  thumbup.gif  A kur pirksit? Galvoju virtuvėj tarp spintelių tiktų, tik imčiau geltona- balta


Klaipėdoj mes, iš kažkokio mažo salono, ten ir paprojektuos mums, derinsim 20x20 su 10x10, didelių nesinorėjo, nes mažas vonios kambarys.
Tik dar vienas toks klausimas su jomis, kaip kampai atrodys, jos tokios įdubusios, tai tarpai nevienodi gaunasi. Nors man ir gražu, kai ne viskas lygu lygu, bet MB mėgsta, kad idealiai būtų...

Dar šitos MB labai patiko, bet nesugalvojom kaip jos gražiai galėtų mūsų vonioj atrodyti, o ir kaina didoka, tai gal virtuvėje tiks, na bet kol kas iki jos dar toli...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FunnySunny: 28 lapkričio 2012 - 13:44
QUOTE(FunnySunny @ 2012 11 28, 15:39)
Dar šitos MB labai patiko, bet nesugalvojom kaip jos gražiai galėtų mūsų vonioj atrodyti, o ir kaina didoka, tai gal virtuvėje tiks, na bet kol kas iki jos dar toli...

Man sitos irgi labiau patinka, pas mus labai panasios vonioj, balti. Maciau senukuose yra tokiu ir baltu ir raudonu ir juodu, gal pigiau, nezinau kiek jusu nurodomi kainuoja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 11 28, 14:11)
Man sitos irgi labiau patinka, pas mus labai panasios vonioj, balti. Maciau senukuose yra tokiu ir baltu ir raudonu ir juodu, gal pigiau, nezinau kiek jusu nurodomi kainuoja. smile.gif


Na jomis jei klijuoti, tai nebent ne viską, kokią sieną reiktų palikti dažytą, o kadangi patalpa nedidelė neišzonuosi jos, arba klijuot ne iki lubų, bet man taip nepatinka, jei žaisti su spalvom, tai nebent juoda/balta, bet man nelabai, per marga atrodytų. Jei tik balta, tai irgi jau per balta būtų... Šiaip senukuose matėm po 60 Lt, kitur apie 100 Lt. Tikrai jos labai fainos, bet va kažkaip niekaip naišmąstėm, kad jos gražiai mūsų vonioje atrodytų...
Atsakyti