Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Silent night @ 2012 11 23, 17:09)
As galvojau apie balta gyvatuka, kol gyvai ju neapziurejau, prastoki tie pigesni, o jei geras baltas - tai jo kaina gerokai soka 4u.gif tai isgi pasirinikau viduriuka, nepigu (ir neperbrangu) metalini 4u.gif juk maisytuai bus irgi metaliniai
tik va sifona voniai tai surizikavau balta, tikiuosi laikys plasmase spalva ir su laiku nepagels


mes nusipirkom balta. nezinau, as kaip tik nenorejau sidabrinio..
QUOTE(dolile @ 2012 11 23, 18:39)
Kaži o kaip pasukami gyvatukai? Mes išsirinkę tokį:
user posted image

jusu cia grynai elektrinis? ar uzpildytas skysciu ir sildomas nuo to teno?




beje, klausimas, kokius "kryziukus" pirkti sienu ir grindu plytelems? zinau, kad grindu tarpai turi buti storesni, bet koknreciai kas ir kaip, tai doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 11 23, 13:41)
As kategoriskai nepripazistu baltu gyvatuku, atsiprasau man jie negerai atrodo , nebent koks dizainerinis visai ne iprastu formu.

Aciu 4u.gif as dar nesu apsisprendusi, tiesiog apsvarstymai. Bet dabar galvoju, kad apie baltus neigiami atsiliepimai jusu, o sidabrinis tada skaitytusi priderintas prie maisytuvo bigsmile.gif

QUOTE(Blue_rose @ 2012 11 24, 12:40)
Na as irgi taip galvojau,kad storiau kliju tept... bet...
Man vyras aiskino, kad po mozaikos plytelem dedasi visai kitokie klijai - kazkokie skysti ir nesigaus storiau kliju uztept, nes jie islips per virsu  g.gif 
Tai ir nzn kaip ten is tikro.

o jeigu tada deti glaisto tiesiog daugiau, nu prispakliuoti biggrin.gif o tada deti tuos skystus klijus ir klijuoti?
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 11 24, 13:02)
jusu cia grynai elektrinis? ar uzpildytas skysciu ir sildomas nuo to teno?

Elektrinis. mums tokio ir reikia
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 23, 11:53)
Merginos, o skalbimo masina statete i vonia?  g.gif  dar del dizaino galvoju, jeigu vonia balta, skalbimo masina (nesu tikra ar stoves ten dar) balta, plyteles sienos sviesios, tik tamsi dekoro juostele ir grindys tamsios, tai gyvatukas graziau baltas ar sidabrinis?  doh.gif


Pas mane vienoj vonioj plytelės baltos, keramika balta, gyvatuką irgi dėsim tik baltą. Beje, antrojoje vonioje pusė patalpos dažyta baltai, baltas gyvatukas jau prisuktas, atrodo tikrai gražiai, džiaugiuosi, kad nesirinkom metalo spalvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 24, 19:20)
Pas mane vienoj vonioj plytelės baltos, keramika balta, gyvatuką irgi dėsim tik baltą. Beje, antrojoje vonioje pusė patalpos dažyta baltai, baltas gyvatukas jau prisuktas, atrodo tikrai gražiai, džiaugiuosi, kad nesirinkom metalo spalvos  4u.gif

aš iš pradžių irgi užsispyrusi sakiau, tik metalinį, ką čia baltas sovietnas toks, pas visus tėvus kaba biggrin.gif bet nu susimasčiau, kad gal tikrai prie nieko jis netinka doh.gif

Merginos, dabar tokia problema. Pas mus sienos ilgis 1,54, o vonios ilgis 150 arba 140, vonia asimetrine, nusiaurejanti. Kai tvarke vamzdyna sake, kad viskas cia gerai, ir jeigu tas siaurasis (ten isbega kanalizacija) galas nedaeis iki sienos, vistiek neva viskas bus gerai, o dabar eme sneketi, kad jeigu vonios krastas nedaeis iki sienos, tai matysis kazkokie vamzdynai doh.gif nieko nesuprantu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 11 24, 18:35)
Elektrinis. mums tokio ir reikia

kodel nenorit imti tinkancio kombinuotam sildymui?
mes irgi tik elektra sildysimes, bet emem kombinuota, ji pildem kazkuo ten ir tiesiog isuko tena elektrini. parduotuvej klausiau koks skirtumas tarp tu elektriniu ir tu uzpildytu, pasake, kad elektrinis, tai ten plona skarda, per visa isvedziotas laidas, gan greit ikaista, bet dar greiciau atvesta isjungus, tuo labiau ten nera silumos reguliavimo, tik ijungimo - isjungimo mygtukas.. o kombinuoto tenas turi 5 padetis, ir tai, mano manymu yra geriau, be to, ten storesnis metalas + tas skystis, kas neleidzia taip greit atvesti gyvatukui vos isjungus maitinima.
Atsakyti
Aš su pagalbos prašymu 4u.gif Žadam klijuoti baltas ir mėlynas plyteles vonioj, vyras paklausė kokius tarpus daryt blink.gif Tarp baltų tai baltą, o kažin tarp mėlynų kaip daryti? Gal mėlyną? O gal taip pat baltą? net nežinau kaip dabar klijuojama smile.gif
Atsakyti
As siulyciau daryti sviesius, tik nevisiskai baltus ir tarp visu plyteliu vienodas. Tarp kitko pastebejau, kad visur taip daroma ir man grazu 4u.gif
va panasus pavyzdys (zinoma antra spalva nera balta, bet vistiek principas tas pats)
http://www.iris.lt/e...-8-9-8-vermilia
http://www.iris.lt/e.../20-25-atlantic
net ir tarp juodu plyteliu dedamas sviesus, tas pats glaistas, taigi mano nuomone tokia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 11 24, 21:39)
kodel nenorit imti tinkancio kombinuotam sildymui?
mes irgi tik elektra sildysimes, bet emem kombinuota, ji pildem kazkuo ten ir tiesiog isuko tena elektrini. parduotuvej klausiau koks skirtumas tarp tu elektriniu ir tu uzpildytu, pasake, kad elektrinis, tai ten plona skarda, per visa isvedziotas laidas, gan greit ikaista, bet dar greiciau atvesta isjungus, tuo labiau ten nera silumos reguliavimo, tik ijungimo - isjungimo mygtukas.. o kombinuoto tenas turi 5 padetis, ir tai, mano manymu yra geriau, be to, ten storesnis metalas + tas skystis, kas neleidzia taip greit atvesti gyvatukui vos isjungus maitinima.

Mintis gera. Ačiū. Reiks apsvarstyt. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2012 11 24, 22:26)
Aš su pagalbos prašymu  4u.gif Žadam klijuoti baltas ir mėlynas plyteles vonioj, vyras paklausė kokius tarpus daryt  blink.gif Tarp baltų tai baltą, o kažin tarp mėlynų kaip daryti? Gal mėlyną? O gal taip pat baltą? net nežinau kaip dabar klijuojama smile.gif


Pas mane bus viršus (dušo kabina ir ten kur šlapia) žydra paradyz mozaika, o ant grindų ir mozaika (po porą juostelių) ir paprastos balkšvos plytelės. Tarpus darysiu žydrus (SKY). Keičiant tarpų spalvas, žiauriai skiriasi interjeras. Pamėginkite kompiuteryje padelioti spalvas tarpuose, pamatysite. Baltų nedėjau, nes jos labai greitai pakeičia spalvą ir sunkiau prižiūrėti, nei kitas.
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 11 24, 23:31)
Mintis gera. Ačiū.  Reiks apsvarstyt.  aciuks.gif

4u.gif ir pakankamai nebrangus variantas smile.gif mums atsiejo su viskuo iki 400 pinigu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 11 24, 11:40)
Na as irgi taip galvojau,kad storiau kliju tept... bet...
Man vyras aiskino, kad po mozaikos plytelem dedasi visai kitokie klijai - kazkokie skysti ir nesigaus storiau kliju uztept, nes jie islips per virsu  g.gif 
Tai ir nzn kaip ten is tikro.


Klijuotojai, jei profesionalūs, turėtų žinoti... tepasi storesnis sluoksnis, su kokiu šabloniuku nubraukiamas klijų perteklius, kad gautųsi tinkamas gylis ir klijuojasi mozaika, niekas nebetrykšta wink.gif

QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 24, 18:46)
aš iš pradžių irgi užsispyrusi sakiau, tik metalinį, ką čia baltas sovietnas toks, pas visus tėvus kaba  biggrin.gif  bet nu susimasčiau, kad gal tikrai prie nieko jis netinka  doh.gif

Merginos, dabar tokia problema. Pas mus sienos ilgis 1,54, o vonios ilgis 150 arba 140, vonia asimetrine, nusiaurejanti. Kai tvarke vamzdyna sake, kad viskas cia gerai, ir jeigu tas siaurasis (ten isbega kanalizacija) galas nedaeis iki sienos, vistiek neva viskas bus gerai, o dabar eme sneketi, kad jeigu vonios krastas nedaeis iki sienos, tai matysis kazkokie vamzdynai  doh.gif  nieko nesuprantu?  doh.gif


Man asmeniškai metalinis daug gražiau nei baltas, dera prie maišytuvų, dušo ir pan.

Dėl vonios, tai jei nedaeina iki galo ir matosi vamzdžiai, tai dėkit kokį karkasiuką ir apklijuokit plytelėm, niekas nesimatys wink.gif
Atsakyti