Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Praustuvą rinkčiausi asmeniškai antrąjį, nes atrodo gilesnis, vadinasi praktiškesnis rolleyes.gif Pas mus su MB didžiausi ginčai, aš už praktiškumą, jis už grožį, tai siaubas kaip sunku būna... doh.gif

QUOTE(airise @ 2012 11 21, 12:50)
kaip tie Vitra,garantija kažkodėl 10metų,nors kitų garsesnių firmų tik 5 būna.Ar verta žiūrėt Vitra?Vitra



Va va, aš taip pat buvau šį nusižiūrėjusi, bet labai jau įtartinai maža kaina pasirodė...
Kol kas ties šituo apsistojom Roca Meridian Compact, gal kas apie šį modelį pakomentuos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 11 21, 13:58)
Man irgi pirmas variantas.
Nors apskritai pastatomi praustuvai man asmeniškai neptinka, nes kiek teko naudotis - viešbučiuose ir pan.- užkliuvo tai, kad stalviršis aplink beveik visada būna apsitaškęs ir reik pastoviai jį valyt.
O kokioj firmoj užsisakinėjat vonios baldus?

http://designerwood.org/
Bet Jūs jau matėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 11 21, 14:34)

Na taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 11 21, 14:34)

o kainos labai kosmines? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FunnySunny @ 2012 11 21, 13:28)
Praustuvą rinkčiausi asmeniškai antrąjį, nes atrodo gilesnis, vadinasi praktiškesnis  rolleyes.gif  Pas mus su MB didžiausi ginčai, aš už praktiškumą, jis už grožį, tai siaubas kaip sunku būna...  doh.gif
Va va, aš taip pat buvau šį nusižiūrėjusi, bet labai jau įtartinai maža kaina pasirodė...
Kol kas ties šituo apsistojom Roca Meridian Compact, gal kas apie šį modelį pakomentuos?  ax.gif

Man gyvai pamačius šitą WC maža nubėgimo skylė pasirodė g.gif Gal kad pripratus prie cersanit platumos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FunnySunny @ 2012 11 21, 14:28)
Praustuvą rinkčiausi asmeniškai antrąjį, nes atrodo gilesnis, vadinasi praktiškesnis  rolleyes.gif  Pas mus su MB didžiausi ginčai, aš už praktiškumą, jis už grožį, tai siaubas kaip sunku būna...  doh.gif


lotuliukas.gif kad man taip... O dabar tenka ištisai kovoti, kad turėčiau tai, kas man gražu
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2012 11 21, 14:11)
Man gyvai pamačius šitą WC maža  nubėgimo skylė pasirodė g.gif Gal kad pripratus prie cersanit platumos doh.gif


Kaip suprasti maža skylė? Tipo turinys gali netilpti? g.gif Kadangi vietos labai mažai, tai ir renkamės iš tų kompaktinių... Gaila, kad gyvai neišeina apžiūrėti doh.gif

QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 21, 14:20)
lotuliukas.gif  kad man taip... O dabar tenka ištisai kovoti, kad turėčiau tai, kas man gražu


Tai taip ir turėtų būti, bet va aš iškart pradedu įsivaizduoti, kaip man reiks viską valyti, ar kur daiktus susidėsiu ir grožis antroj eilėj jau būna biggrin.gif

Dar turim vieną diskusijų objekta, tai MB nori veidrodžio beveik per visą sieną, išeina, kad vienas jo kraštas bus vonios sienoje, tai juk šveisti jį teks po kiekvienų maudynių po dušu, nu čia man visiška nepraktiškumo viršūnė... doh.gif Bet MB sako padidins ervę, o ir skustis galės besimaudydamas...
Iš tikrųjų, tai nesu girdėjusi, kad kažkas ką nors panašaus būtų daręsi, tai labai skeptiškai į tą veidrodžio sumanymą žiūriu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FunnySunny: 21 lapkričio 2012 - 14:36
QUOTE(FunnySunny @ 2012 11 21, 15:33)
Kaip suprasti maža skylė? Tipo turinys gali netilpti?  g.gif  Kadangi vietos labai mažai, tai ir renkamės iš tų kompaktinių... Gaila, kad gyvai neišeina apžiūrėti  doh.gif
Tai taip ir turėtų būti, bet va aš iškart pradedu įsivaizduoti, kaip man reiks viską valyti, ar kur daiktus susidėsiu ir grožis antroj eilėj jau būna biggrin.gif

Dar turim vieną diskusijų objekta, tai MB nori veidrodžio beveik per visą sieną, išeina, kad vienas jo kraštas bus vonios sienoje, tai juk šveisti jį teks po kiekvienų maudynių po dušu, nu čia man visiška nepraktiškumo viršūnė...  doh.gif  Bet MB sako padidins ervę, o ir skustis galės besimaudydamas...
Iš tikrųjų, tai nesu girdėjusi, kad kažkas ką nors panašaus būtų daręsi, tai labai skeptiškai į tą veidrodžio sumanymą žiūriu...

galėtumėt pasakyti, kad be reikalo tik vandenį leis besiskusdamas biggrin.gif
bet pažįstu tokius, kurie duše mėgsta skustis barzdą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 11 21, 15:06)
o kainos labai kosmines? blush2.gif


Net nežinau kaip atsakyti g.gif Čia, žiūrint ko nori. Manau rašykit jam kas būtent domina, atsako greitai.
Atsakyti
QUOTE(FunnySunny @ 2012 11 21, 15:33)
Tai taip ir turėtų būti, bet va aš iškart pradedu įsivaizduoti, kaip man reiks viską valyti, ar kur daiktus susidėsiu ir grožis antroj eilėj jau būna biggrin.gif

Dar turim vieną diskusijų objekta, tai MB nori veidrodžio beveik per visą sieną, išeina, kad vienas jo kraštas bus vonios sienoje, tai juk šveisti jį teks po kiekvienų maudynių po dušu, nu čia man visiška nepraktiškumo viršūnė...  doh.gif 


lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš jau pasakiau, kad veidrodis turi būti kuo žemiau prie kriauklės ir į plotį pamatavau kiek įmanoma didesnį, o vyras tebebumba, kad pati ir valysiu po šeimos rankų prausimosi lotuliukas.gif
Atsakyti
http://verslas.delfi...s.d?id=60050907
perskaičiau apie vandenį taupančią dušo galvutę...
turite? pasiteisina?
Atsakyti
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2012 11 22, 14:07)
http://verslas.delfi...s.d?id=60050907 
perskaičiau apie vandenį taupančią dušo galvutę...
turite? pasiteisina?


turime, reik iprasti 4u.gif
seniau maudemes po pilna srove, o dabar jauciasi, kad vandens srove gerokai "lengvesne"
pabandykit maudytis po silpna srove - jei tinka - tada galit keisti mirksiukas.gif
tu sroveliu skaicius tai kaip ir iprastose galvutese, bet jos labai lengva srove duoda mirksiukas.gif
Atsakyti