Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(JDA @ 2012 11 15, 16:13)
Pagaliau pavyko



mes taip pat pirkom PAA akmens masės vonią, dar negavau. O tokį Oras maišytuvą vakar žiūrinėjau. Mūsų santechnikas, kai pasakėm, kad būtinai turi būti termostatinis, labai rekomendavo Oras arba Hansgrohe. Galiausiai nugalėjo Hansgrohe dizainas, kaip tik ryte užsakiau smile.gif Bet Oras labai geri irgi. Reikės ir kriauklei Hansgrohe dabar derinti.
Atsakyti
QUOTE(JDA @ 2012 11 15, 16:35)

sienos dalis yra daryta iš Marmarino, grindų plytelės baltos

labai grazu! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane perliuke @ 2012 11 15, 16:35)
o kas tas marmarinas, ir kiek kainuoja kv.?kur pirkot?
bet vonios grozis, tai neispasakytas, svajoniu vonia wub.gif


Pirma aciu uz pagyras, net su vyru sakom, kad ir dizaineriais patys galim pabut ir rezultatu pasidziaugt ax.gif
Marmarinas galima sakyti dekoratyvinis tinkas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JDA: 15 lapkričio 2012 - 20:32
QUOTE(JDA @ 2012 11 15, 21:32)

Pirma aciu uz pagyras, net su vyru sakom, kad ir dizaineriais patys galim pabut ir rezultatu pasidziaugt ax.gif
Marmarinas galima  sakyti dekoratyvinis tinkas mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Gi mes ten gyvensim. Nebent visiškai neturi supratimo ir skonio, na, dar laiko. Bet kaip smagu, kad viską apčiupinėji, apgalvoji, renkiesi, derini.
Na, kartais užknisa truputį, bet matai rezultatą ir džiaugiesi.
Man tai vienodai šviečia ar kitiems patiks. Svarbiausia patiks man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 11 15, 21:55)
drinks_cheers.gif
Gi mes ten gyvensim.  Nebent visiškai neturi supratimo ir skonio, na, dar laiko. Bet kaip smagu, kad viską apčiupinėji, apgalvoji, renkiesi, derini.
Na, kartais užknisa truputį, bet matai rezultatą ir džiaugiesi.
Man tai vienodai šviečia ar kitiems patiks. Svarbiausia patiks man blush2.gif

butent drinks_cheers.gif kai pasakiau draugėms, kad mano vonioje vyraus žalia, beige ir ruda spalva, tai nei viena nepasakė "o faina" biggrin.gif šiais laikais žmonėms viskas kas ryšku atrodo ar bent jau skamba baugokai..
Atsakyti
QUOTE(JDA @ 2012 11 15, 15:13)
Pagaliau pavyko


grazi labai thumbup.gif o jau ryskumas bigsmile.gif

mes tai tamsiu spalvu norejom biggrin.gif na dievinu tamsias spalvas blush2.gif

tik vonia musu labai mazute rolleyes.gif noreciau dideles ax.gif



user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 11 15, 20:55)
Man tai vienodai šviečia ar kitiems patiks. Svarbiausia patiks man blush2.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 11 16, 22:51)
grazi labai  thumbup.gif o jau ryskumas  bigsmile.gif

mes tai tamsiu spalvu norejom  biggrin.gif na dievinu tamsias spalvas  blush2.gif

tik vonia musu labai mazute  rolleyes.gif noreciau dideles  ax.gif

Oi kokia sauni vonia! Ir kaip gerai atrodo tamsus glaistas tarp plyteliu thumbup.gif as irgi noriu tamsaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai faina vonia ir taip graziai atrodo tamsus glaistasir suderinimas super.
As manau, kad turim ziuret i neaplinkiniu nuomone, nes ne jie gyvens, o mes:) man grazu tai kas rysku, gal per ilgai niuriose spalvose gyvenom.
Atsakyti
kas liecia glaistus, plaukus nusirausiu kol sugalvosiu koki tept, nes didzioji dauguma grindu bus sviesi, taciau nenoriu kankintis su tuo purvu paskui, bet ar tiks rudas glaistas, vis abejoju..
Atsakyti
mes kaip tik planuojam glaistą pirkti kuo artimesnį plytelių spalvai..
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 11 17, 14:13)
kas liecia glaistus, plaukus nusirausiu kol sugalvosiu koki tept, nes didzioji dauguma grindu bus sviesi, taciau nenoriu kankintis su tuo purvu paskui, bet ar tiks rudas glaistas, vis abejoju..

glaista paprastai reikia rinktis kuo artimesni plyteliu spalvai. Bent jau taip mums sake musu dizainere.

QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 17, 14:19)
mes kaip tik planuojam glaistą pirkti kuo artimesnį plytelių spalvai..

drinks_cheers.gif
Papildyta:
o stai koki mes ,,sosta" desim:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 11 17, 15:18)
glaista paprastai reikia rinktis kuo artimesni plyteliu spalvai. Bent jau taip mums sake musu dizainere.

Visiskai nebutina, keista kad taip sake. Priklauso koki rezultata norima pasiekt. Jei norima kuo dydesnio vientisumo tai taip, bet je tarkime yra pvz. pilka mozaika tai idealiai pritaikytam glaiste ji tiesiog paskes.
Atsakyti