Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Spindulėlė @ 2012 10 31, 15:42)
Dar klausimas. Šita Jūsų nusižiūrėta nepriglunda prie sienos. Kaip valymą įsivaizduojat už jos? Nebent galai neprisiglaus.
Mano irgi tokia mintis buvo< bet atsisakiau, galvoju, nepasidariau, kad visiškai laisvai pastatyt, o kaip paskui užlyst pavalyt, kai prisitaškys tie kampai g.gif
Kaip šita
http://www.e-vonia.l...ia-vispool-onda


As galvoju arba apie pastatyma visiskai laisvai, arba apie pusiau "imontuota" varianta, ale laiptu imitacija, sunku paaiskinti. Dabar ant smugio nerandu pavuzdzio internete, turiu namie issisaugojus kompe. Bet kokiu atveju apie dulkes ir valyma pagalvojau. Is pradziu is viso mastem apie trikampe, bet kuo toliau, tuo labiau norisi ovalios ar siaip idomesnes formos smile.gif
Atsakyti
noreciau patarimo, visi uz pries lyginant sias dvi vonias

http://www.e-vonia.l...plus-su-kojomis
su visais privalumais - 1080

http://www.e-vonia.l...onia-su-kojomis - 2440

dydziai ju vienodi, pagamino medziaga skirtinga, gal kas gali paakyti apie viena ir kita pliusus ir trukumus, reik apsispresti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 10 31, 17:54)
As galvoju arba apie pastatyma visiskai laisvai, arba apie pusiau "imontuota" varianta, ale laiptu imitacija, sunku paaiskinti. Dabar ant smugio nerandu pavuzdzio internete, turiu namie issisaugojus kompe. Bet kokiu atveju apie dulkes ir valyma pagalvojau. Is pradziu is viso mastem apie trikampe, bet kuo toliau, tuo labiau norisi ovalios ar siaip idomesnes formos smile.gif


Na , jei statot laisvai arba įmontuojat problemų su valymu nebus.
O medžiaga, iš kurios jos pagamintos, nežinau. Kiekvienas pateiks tos ir tos pliusus ir minusus, bet vien akmens masės man pats stovėjimas stabilesnis svorius palyginus. Jei žiūrėčiau akrilinę, tik ne už tokią kainą, tai būtų ekonominis variantas. Kitu atveju aš už solidesnę medžiagą.
Rinktis Jums, taip, kad dėliokitės pliusus ir minusus.
Šiaip, Ideal Standart gana geras brendas.


Atsakyti
tiesa, kol kas apsitojau ties sios kolekcijos plytelemis, dar neisirinkau galutinai, bet ka maciau gal labiausia patiko ir tiko prie medzio grindu:
http://www.iris.lt/e...uve/22-45-aldea

irgi gal kas kokiu komentaru, gal kas turit?
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 10 31, 17:09)
Na , jei statot laisvai arba įmontuojat problemų su valymu nebus.
O medžiaga, iš kurios jos pagamintos, nežinau. Kiekvienas pateiks tos ir tos pliusus ir minusus, bet vien akmens masės man pats stovėjimas stabilesnis svorius palyginus. Jei žiūrėčiau akrilinę, tik ne už tokią kainą, tai būtų ekonominis variantas. Kitu atveju aš už solidesnę medžiagą.
Rinktis Jums, taip, kad dėliokitės pliusus ir minusus.
Šiaip, Ideal Standart gana geras brendas.


Taip, butent tas pasirinkimas ir yra toks sunkus smile.gif Jei tai nebutu akrilas (aisku, kaina butu turbut dviguba, jei ne triguba), netureciau ir klausimu. Dabar gi kaip ir rupetu apziureti gyvai, bet klausimas, ar kur ja rasiu, o ir objektyvia nuomone ne taip lengva is pardaveju ispesti.

Del brendo, tai pilnai sutinku, kol kas turime tik pakabinama klozeta, bet mielai pirkciau is ju serijos ir daugiau daiktu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 10 31, 10:07)
pas mane sienų plytelės vietomis su akmenų vaizdu , bet turbut teks atsisakyt tos idėjos su praustuvais stikliniais, nes nieks nepadaro sad.gif


Menas ir man grazu, bet reikia ziureti, kad butu ir praktiska. As asmeniskai vonioje stengiuosi viska sukisti i spinteles, kad kuo maziau dulkes kauptusi ant visokiu buteliuku doh.gif nezinau kodel, bet ten tos dulkes labiausiai nuseda, gal susimakaluoja su garais, dregme ir labai lengvai prilimpa prie pavirsiu.
Tai va, jeigu tas dulkes dar nuo akmenuku reiketu valyti, isproteciau blush2.gif
bet cia tik mano pastebejimas ir nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuveles @ 2012 11 01, 10:25)
Menas ir man grazu, bet reikia ziureti, kad butu ir praktiska. As asmeniskai vonioje stengiuosi viska sukisti i spinteles, kad kuo maziau dulkes kauptusi ant visokiu buteliuku  doh.gif nezinau kodel, bet ten tos dulkes labiausiai nuseda, gal susimakaluoja su garais, dregme ir labai lengvai prilimpa prie pavirsiu.
Tai va, jeigu tas dulkes dar nuo akmenuku reiketu valyti, isproteciau  blush2.gif
bet cia tik mano pastebejimas ir nuomone  mirksiukas.gif


bet akmenukai butų po stikliniu stalviršiu uždaru smile.gif
atsisakiau tos minties, tiek to, ta ideja panaudosiu kur kitur, gal kai svetainę remontuosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 11 01, 14:26)
bet akmenukai butų po stikliniu stalviršiu uždaru smile.gif
atsisakiau tos minties, tiek to, ta ideja panaudosiu kur kitur, gal kai svetainę remontuosim  smile.gif


prieš gerus tris metus labai norėjau, kad mano namai būtų modernaus stiliaus, aiškių, griežtų formų baldais, daiktais. Ir turėjau mintį svetainėje baro stalviršį taip padaryti kaip dabar jūs norit, buvau prisirinkus idėjų kaip šitą visą grožį įtvirtina plotelyje ant grindų su apšvietimu viduje. Gražu tie akmenėliai, jei labai norėsit tikrai rasit kur pritaikyti smile.gif Dabar, kai jau laikas įrenginėti būstą, darau visai kitu stiliumi, akmenukai po stiklu nebetinka, bet man vis dar gražu ax.gif
Atsakyti
kurias plyteles geriau is pradziu klijuoti grindu ar sienu? turint omeny, kad grindys bus sildomos? rolleyes.gif kaip dazniausiai darote jus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 11 14, 23:22)
kurias plyteles geriau is pradziu klijuoti grindu ar sienu? turint omeny, kad grindys bus sildomos?  rolleyes.gif  kaip dazniausiai darote jus? ax.gif


aš klijavau pirma grindis, susigaudai nuolydžius, ir tada suklijuoji sienas nuo antros eilės, paskui minimaliai pripjaudamas suklijavau pirmą eilę, kuri atsigule ant grindinių plytelių - nebereikia nei plintuso, nei kokio užbaigimo.
gražiai plytelę sunkiai atpjausite ypač grindinę, todėl prie sieninės plytelės ją gražiai prileisti bus sudėtinga, jei tokius darbus darotės pirmą kartą (antrą, trečia)
gi sieninė atpjauta atsigula ir to nelygumo nesimato, nes žiūrint iš viršaus matai grindų plokštumą. Va jei kada sugalvosite miegoti vonioje - tada matysis kad sieninė plytelė ne visai idealiai prileista prie grindinės smile.gif na bet nemanau kad tai bus dažnai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 11 15, 02:41)
aš klijavau pirma grindis, susigaudai nuolydžius, ir tada suklijuoji sienas nuo antros eilės, paskui minimaliai pripjaudamas suklijavau pirmą eilę, kuri atsigule ant grindinių plytelių - nebereikia nei plintuso, nei kokio užbaigimo.
gražiai plytelę sunkiai atpjausite ypač grindinę, todėl prie sieninės plytelės ją gražiai prileisti bus sudėtinga, jei tokius darbus darotės pirmą kartą (antrą, trečia)
gi sieninė atpjauta atsigula ir to nelygumo nesimato, nes žiūrint iš viršaus matai grindų plokštumą. Va jei kada sugalvosite miegoti vonioje - tada matysis kad sieninė plytelė ne visai idealiai prileista prie grindinės  smile.gif  na bet nemanau kad tai bus dažnai  lotuliukas.gif

ačiū už patarimą 4u.gif cool.gif , miegot, tikiuosi, kad neteks biggrin.gif
o tada paskutinis klausimas: pagal ką rinktis klijus plytelėms? jų visa aibė, ir tik kainų klausimas ką pasirinkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 11 15, 08:46)
ačiū už patarimą 4u.gif  cool.gif , miegot, tikiuosi, kad neteks biggrin.gif
o tada paskutinis klausimas: pagal ką rinktis klijus plytelėms? jų visa aibė, ir tik kainų klausimas ką pasirinkti doh.gif

užtenka. lieka ir miegui smile.gif 4-5 val ir gana. kiek ten vartytis galima.
dėl plytelių klijų - jie skiriasi šildomoms ar nešildomoms grindims, laukui, vidui, drėgnai patalpai ir pan. kai išsirenki pagal šiuos kriterijus - lieka nebe tiek jau ir daug rūšių smile.gif
jei dirbat pirmus kartus ir galite šiek tiek daugiau mokėti - imkite brangesnius, geresnių firmų - bus lengviau dirbti. Jeigu biudžetas spaudžia stipriai - pirkite KPU-2 SimMix iš Simpro. Dar pigesni jau mažai besiskiria nuo smėlio.
Atsakyti