Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(zuveles @ 2012 10 24, 21:45)
Nebutinai akriline vonia reikia pirkti, manau, kad neblogos ir tos uz kelis tukstancius akmens mase vonios, bet as asmeniskai gerai pagalvociau apie masazus ar turesiu laiko ir noro juos saziningai priziureti ir valyti  ax.gif gal galima isgyventi ir be masazu, o karts nuo karto nuvaziuoti i vandens parka ar SPA ir pasilepiti dziakuzeje  tongue.gif

Mes atsisakem minties del masazines vonios, kakzaip nesu nusiteiku dideliai prieziurai blush2.gif
Issirinkau Ravak Campanula...tikiuosi nesigailesiu tiesa dar neturiu jos g.gif

QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 26, 09:59)
Kaip manote, verta išardyti kolekciją dėl grindų ?  g.gif  prie sienų labiau dera tos pačios kolekcijos plytelės, bet atidarius duris, grindys skiriasi  g.gif  Mėtausi...  g.gif  unsure.gif

Jei jums labai norisi, kad grindu vaizdas nesiskirtu skirtingose patalpose, manau, kad tikrai nieko blogo koleksija isradyti, svarbiausia jums tinka ir patinka...
As asmeniskai nesuku galvos, kad atidarius duris skirsis plyteles...PAs mus kolidorius taip pat plyteles, bet kitokiom nei vonios...MAn kazkaip atrodo skirtinga patalpa ir atrodyti gali skirtingai....
Cia jau kaip kam.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 26, 09:59)
galvojau, yra kažkokia svarbi priežastis, pvz., kokybė, todėl užklausiau, ačiū  4u.gif
viskas tvarkoj, atsiprašyt nereikia  biggrin.gif
Juk kažkas ryškiai geltonas, žalias ar mėlynas perka, ko niekad net į galvą neateitų dėti. Bet jei jam gražu, reiškias tai jo tobulas vonios vaizdas  smile.gif
Papildyta:
Beje, kaip manote... planuoju pirkti tas antras daryti iki pusės vonios, na su tuo kantu (tų gruoblėtų viršuje nedėsiu), dažysiu likusias sienų puses baltai, kabinsiu rėmintus veidrodžius. Grindys visame name balinto ąžuolo, turiu minčių nepirkti šios kolekcijos grindinių plytelių, o sudėti balinto ąžuolo imitacijos plyteles dėl bendro namų vaizdo. Kaip manote, verta išardyti kolekciją dėl grindų ?  g.gif  prie sienų labiau dera tos pačios kolekcijos plytelės, bet atidarius duris, grindys skiriasi  g.gif  Mėtausi...  g.gif  unsure.gif


Aš grindines ėmiau iš kitos kolekcijos. Manau, su spalvom nenugrybaut tik. Nors vonioj ir taip grindys gali skirtis nuo kambarių.
Čia kaip sakoma, na vkus i cviet druzeij niet 4u.gif

Su Tagra tą patį parašėm lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 26 spalio 2012 - 09:30
QUOTE(#tagra# @ 2012 10 26, 10:19)
Mes atsisakem minties del masazines vonios, kakzaip nesu nusiteiku dideliai prieziurai blush2.gif
Issirinkau Ravak Campanula...tikiuosi nesigailesiu    tiesa dar neturiu jos g.gif
Jei jums labai norisi, kad grindu vaizdas nesiskirtu skirtingose patalpose, manau, kad tikrai nieko blogo koleksija isradyti, svarbiausia jums tinka ir patinka...
As asmeniskai nesuku galvos, kad atidarius duris skirsis plyteles...PAs mus kolidorius taip pat plyteles, bet kitokiom nei vonios...MAn kazkaip atrodo skirtinga patalpa ir atrodyti gali skirtingai....
Cia jau kaip kam.... 4u.gif


Na mano sesuo statėsi namus netaupydama ir kuo drąsiausiai dėliojo kolekcijas net iš skirtingų parduotuvių. Nu ir vaizdas tikrai geras, nelabai yra prie ko prisikabinti...
Atsakyti
Na, ačiū... įdomi nuomonė iš šono buvo, ypač tų, kurie šiuo metu tuo visu reikalu taip pat gyvena 4u.gif Rytoj važiuojam pirkti, gyvai apžiūrėjus nuspręsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 10 26, 07:50)
bijau jog jokiomis skystomis priemonėmis Jums nepavyks to padaryti. Na bent jau man  nepavyko. ėmiau drėlę, ploną grąžtą ir labai atsargiai (kad nepažeist plytelių) išbraukiau tarpus. dar būna tokie graviravimui skirti ploni grąžteliai, su jais nebandžiau, bet manau irgi tinka. kai jau išgrandai vidurį, nuo plytelių likęs glaistas nusivalo lengviau. kai kur šiek tiek pagrandant. venkite metalinių priemonių (įv. špakliuočių), jos ant plytelių palieka tokius tamsius, blizgius ruožus, kurie praktiškai nensusivalo, o ir jei nusivalo tai laaaabai sunkiai. Kuo plytelės tamsesnės, tuo mažiau tie ruožai matosi.

aciu uz patarimus. gal kada kils upas uzsiimt situ darbu, patalpa nedidele, bet krapstymosi itariu butu porai dienu.
darbininkelis vienas klojo, mes darbuose abu buvome. ryte mums ji paliekant tos grindines plyteles dar nebuvo pristatytos, tai mes apie jas ir nepagalvojome. klojejas ir taip darbo turejo - sienas virtuvej ir kitoj vonioj . bet plyteles atkeliavo tadien ir jis pirmiausia ju emesi. vakare kai pamaciau, pasakiau, kad atrodo shu....ai, tai jis uzargumentavo, kad sviesus gruntas per laika susipurvina, ir valyk nevales atrodys purvinas, taigi pilkas gruntas grindim geriau lialia. tai taip ir turime schmoll.gif patiesiau takeli dideli dideli, kad kuo maziau tu grindu matytusi. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2012 10 26, 14:35)
aciu uz patarimus. gal kada kils upas uzsiimt situ darbu, patalpa nedidele, bet krapstymosi itariu butu porai dienu.
darbininkelis vienas klojo, mes darbuose abu buvome. ryte mums ji paliekant tos grindines plyteles dar nebuvo pristatytos, tai mes apie jas ir nepagalvojome. klojejas ir taip darbo turejo - sienas virtuvej ir kitoj vonioj . bet plyteles atkeliavo tadien ir jis pirmiausia ju emesi. vakare kai pamaciau, pasakiau, kad atrodo shu....ai, tai jis uzargumentavo, kad sviesus gruntas per laika susipurvina, ir valyk nevales atrodys purvinas, taigi pilkas gruntas grindim geriau lialia. tai taip ir turime  schmoll.gif patiesiau takeli dideli dideli, kad kuo maziau tu grindu matytusi.  verysad.gif


Na tas tiesa, kad sviesus susipurvina. Pas mane virtuvej medzio imitacijos plyeles sviesaus azuolo na ir glaistas pagal spalva uzdetas, tai karts nuo karto turiu keturiom su astria kempine visus tuos tarpelius isbruzinti, nes ten kur dazniausiai stoviu gamindama, tai net juoda buna blush2.gif blush2.gif
O del to isgramdymo, klausiau vyro, jis susidures su tokiais dalykais, tai apie rugstis ir pasake, su ju pagalba po to lengviau atgramdyti, negu imti ir sausai krapstyti.
Atsakyti
Man irgi sikilo klausimas, jei grindis klijuosim sviesiom plytelem (kreminem), kokios spalvos deti i tarpus glaista....Noriu, kad nereiketu ant keliu parklupus sveisti juos nuo purvo....tai gal glaistas turetu buti tamsesnis g.gif

Kaip jus darot?
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 10 26, 14:21)
Na tas tiesa, kad sviesus susipurvina. Pas mane virtuvej medzio imitacijos plyeles sviesaus azuolo na ir glaistas pagal spalva uzdetas, tai karts nuo karto turiu keturiom su astria kempine visus tuos tarpelius isbruzinti, nes ten kur dazniausiai stoviu gamindama, tai net juoda buna  blush2.gif  blush2.gif
O del to isgramdymo, klausiau vyro, jis susidures su tokiais dalykais, tai apie rugstis ir pasake, su ju pagalba po to lengviau atgramdyti, negu imti ir sausai krapstyti.

tai arba aš ne visas rūgštis išbandžiau arba pas mane glaistas papuolė ypatingas, bet poveikio nebuvo jokio doh.gif
o kas dėl šviesaus glaisto tarpams ant grindų - pritariu, per laiką jis nutamsėja ir vis tiek tampa pilku.
Papildyta:
QUOTE(#tagra# @ 2012 10 27, 10:29)
Man irgi sikilo klausimas, jei grindis klijuosim sviesiom plytelem (kreminem), kokios spalvos deti i tarpus glaista....Noriu, kad nereiketu ant keliu parklupus sveisti juos nuo purvo....tai gal glaistas turetu buti tamsesnis g.gif

Kaip jus darot?


ten kur intensyviausiai vaikščiosite, plausite jis iš bet kokios spalvos po truputi virs pilku. nebent vis atšviežinti pagrandant doh.gif
Atsakyti
1000 plytelių Baroque Stone teturėjo vieną plytelę parodyti gyvai, nei raštuotų, nei dekoro neturi biggrin.gif nesiryžau užsakinėti, pasirinkau labai panašias, gal kiek brangesnės, bet tiek to. Labai laukiu kada pradės klijuoti smile.gif
Atsakyti
Persikrausčiau į nauja butą ax.gif man naujas butas (senos statybos) biggrin.gif Turiu viena probkemėlę.... Čia santechnika baisi, tarsi čia niekas negyvenę buvo 100 metų. Gal kas galėtumėt patarti pigios santechnikos g.gif na bent virtuvei kraną pakeist.
Atsakyti
Sveikos merginos, sumasčiau aš kad noriu vonios spintelės su permatomu viršum ir kad tame stalviršyje butų permatomas praustuvas , aišku grūdinto stiklo smile.gif Kaip manote kas galėtų padaryt tokį ? čia reiktų kas iš stiklo viską daro g.gif gal kas susidūrėte su tokiais darbais ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 10 30, 17:12)
Sveikos merginos, sumasčiau aš kad noriu vonios spintelės su permatomu viršum ir kad tame stalviršyje butų permatomas praustuvas , aišku grūdinto stiklo smile.gif Kaip manote kas galėtų padaryt tokį ? čia reiktų kas iš stiklo viską daro  g.gif  gal kas susidūrėte su tokiais darbais ?  bigsmile.gif


http://klaipedacity....iu-iid-73095774 tokios norite ? Yra pirkti, kažin ar kas atskirai gamintų jums kriauklę pagal užsakymą smile.gif
Atsakyti