Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Diskutuojame toliau 4u.gif
Sena tema


antrakartmamyte, bet jūsų gal ir vonia akmens masės ? g.gif Aš žiūriu iš akrilinių, tai man tie paneliai tokie ot... iš bėdos ax.gif Ir nelabai tinka prie mano norimo vonios kambario vaizdo.
Atsakyti
vat idomumo delei norejau pasiklausti cia besirengianciu vonios kambari smile.gif

ar jus patys darote remonta nuo iki ar visgi samdotes kazka?
kam bepasakau, kad viska darysimes patys, isvadina nesveikais ir tt, kad nesam statybininkai ar dar kas nors i ta puse, jog per daug taupus, ir gaila pinigu plyteliu klojejams pvz doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 11, 16:17)
Diskutuojame toliau  4u.gif

antrakartmamyte, bet jūsų gal ir vonia akmens masės ?  g.gif  Aš žiūriu iš akrilinių, tai man tie paneliai tokie ot... iš bėdos  ax.gif  Ir nelabai tinka prie mano norimo vonios kambario vaizdo.


taip, mano akmens masės latviška vonia, norėčiau ir aš plytelėmis, bet manau kad paskui problemų bus smile.gif, normaliai ta sienelė atrodo, o dar per visą vonia dėsiu RAVAK stumdomą stiklinę sienelę smile.gif

turiu daug fantazijos, tik nežinau kas gausis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 11, 16:17)
Diskutuojame toliau  4u.gif

antrakartmamyte, bet jūsų gal ir vonia akmens masės ?  g.gif  Aš žiūriu iš akrilinių, tai man tie paneliai tokie ot... iš bėdos  ax.gif  Ir nelabai tinka prie mano norimo vonios kambario vaizdo.


Mes irgi galvojome apie akriline, bet pradejus apie jas dometis visi kaip susitare aiskina, kad akrilas nuo laiko uzgelsta doh.gif Idomu kiek cia teisybes g.gif
Atsakyti
QUOTE(cashmira @ 2012 10 11, 22:55)
Mes irgi galvojome apie akriline, bet pradejus apie jas dometis visi kaip susitare aiskina, kad akrilas nuo laiko uzgelsta  doh.gif Idomu kiek cia teisybes  g.gif

siaip gelsta nuo UV, jeigi desit ledines lemputes, geltonuoti taip neturetu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 10 11, 23:07)
siaip gelsta nuo UV, jeigi desit ledines lemputes, geltonuoti taip neturetu wink.gif


Planuose visam name ledines lemputes, bet kaip supratau,kad vistiek po kiek laiko pagels g.gif O to tikrai nenoriu doh.gif
Isvada persasi viena ax.gif , kad akrilines vonios nenoriu schmoll.gif , bet tada kokia pasirinkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 10 11, 21:23)
vat idomumo delei norejau pasiklausti cia besirengianciu vonios kambari smile.gif

ar jus patys darote remonta nuo iki ar visgi samdotes kazka?
kam bepasakau, kad viska darysimes patys, isvadina nesveikais ir tt, kad nesam statybininkai ar dar kas nors i ta puse, jog per daug taupus, ir gaila pinigu plyteliu klojejams pvz doh.gif


Mes vonioj nieko nedarysim patys. O kodėl jūs žiūrite kas ką pasakys? Jūsų vonia, jūsų namas, butas, ne jie gyvens ten. Jei galvojate, kad sugebėsit, kodėl gi ne ? Kita vertus, turbūt ten nieko stebuklingo tą vonią įrengti biggrin.gif plyteles gal kiek sunkiau lygiai sudėti, bet visa kita... jei tik laiko turite. Gal mano vyras taip pat vieną kitą darbelį padarytų, bet dabar pas mus toks etapas, kad tam laiko visiškai nebus. Beje, kai kilo namas, mano vyras dirbo prie jo kartu su samdytais statybininkais. Tikrai nemažai sutaupėm tokiems darbams kur jokio sugebėjimo nereikia, tik darbo ir laiko įdėti thumbup.gif

QUOTE(cashmira @ 2012 10 11, 22:55)
Mes irgi galvojome apie akriline, bet pradejus apie jas dometis visi kaip susitare aiskina, kad akrilas nuo laiko uzgelsta  doh.gif Idomu kiek cia teisybes  g.gif


kad gal gelsta tik pigios kinietiškos g.gif kokybiškos kažin g.gif net įdomu pasidarė. Kažkaip sunku patikėt, kad pvz Laufen ar dar geresnė pagelstų g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 12, 00:19)
kad gal gelsta tik pigios kinietiškos  g.gif kokybiškos kažin  g.gif  net įdomu pasidarė. Kažkaip sunku patikėt, kad pvz Laufen ar dar geresnė pagelstų  g.gif


jau kazkada rasiau, 1000plyteliu kaune stovejo prie dideliu vitrininiu langu vonia, tikrai ne kinietiska, bet neatsiminsiu kokia...turiu omeny,kad ji nuolat gaudavo saules spinduliu, tai buvo visa pageltus .. doh.gif
aisku gal per tiek metu pasikete ir technologijos gamybos, juk zino savo silpnasias puses, gal tobulina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 10 12, 08:23)
jau kazkada rasiau, 1000plyteliu kaune stovejo prie dideliu vitrininiu langu vonia, tikrai ne kinietiska, bet neatsiminsiu kokia...turiu omeny,kad ji nuolat gaudavo saules spinduliu, tai buvo visa pageltus .. doh.gif
aisku gal per tiek metu pasikete ir technologijos gamybos, juk zino savo silpnasias puses, gal tobulina  g.gif

]

ir aš esu mačiusi smarkiai pageltusiu... Bet sako kad Ravak arba kitos geresnės negelsta. O kažin kaip lieto akmens vonios, negi irgi gelsta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 12, 00:19)
Mes vonioj nieko nedarysim patys. O kodėl jūs žiūrite kas ką pasakys? Jūsų vonia, jūsų namas, butas, ne jie gyvens ten. Jei galvojate, kad sugebėsit, kodėl gi ne ? Kita vertus, turbūt ten nieko stebuklingo tą vonią įrengti  biggrin.gif plyteles gal kiek sunkiau lygiai sudėti, bet visa kita... jei tik laiko turite.  Gal mano vyras taip pat vieną kitą darbelį padarytų, bet dabar pas mus toks etapas, kad tam laiko visiškai nebus. Beje, kai kilo namas, mano vyras dirbo prie jo kartu su samdytais statybininkais. Tikrai nemažai sutaupėm tokiems darbams kur jokio sugebėjimo nereikia, tik darbo ir laiko įdėti thumbup.gif 


tiesiog sunku kažką pradėti ir kalbėti su tais žmonėmis,kai jie iškart nuteikia,kad nieko nesugebėsim pasidaryt. buvo ir tokių komentarų, kad "nesąmonė, kol nėra pinigų remontui, nėra prasmės pirkti būstą" doh.gif na bet čia gal daugiau kalbėjo pasiturinčių tėvelių vaikai, kurie visko nori padaryto iškart biggrin.gif nežinau, mes abu esam optimistiškai nusiteikę ir tikrai žinom,kad pasidarysim viską ką norim rolleyes.gif

beje, dar klausimas, ginčyjomės su grupioke dėl kabinamų lubų. ji pradėjo aiškinti, kad lubos kabinamos po plytelių klijavimo doh.gif aš aiškinau,kad kaip tik prieš,kadangi reikia vistiek tuos perimetrinius profilius sukti, o prie plytelių jie taip gerai nepriguls,kaip prie plikų sienų. kaip daro kiti?

QUOTE(Voveryyte @ 2012 10 12, 08:23)
jau kazkada rasiau, 1000plyteliu kaune stovejo prie dideliu vitrininiu langu vonia, tikrai ne kinietiska, bet neatsiminsiu kokia...turiu omeny,kad ji nuolat gaudavo saules spinduliu, tai buvo visa pageltus .. doh.gif
aisku gal per tiek metu pasikete ir technologijos gamybos, juk zino savo silpnasias puses, gal tobulina  g.gif

toj pačioj parduotuvėj man tų vonių pardavėjas bandė išaiškinti,kad tik jo vonios negelsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 10 11, 12:05)
tai vat, kad nematau nei labai didelio grožio tuose paneliuose, nei kaina patinka. bet priežiūra paprastesnė, tie plytelių grioveliai baugina dėl valymo  g.gif  Net nežinau...

Man irgi nalabai grazu tie balti paneliai...O del plyteliu prieziuros, kiek teko susidurti nebuvo problemu g.gif

QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 10 11, 13:49)
Aš SPN lieto akmens voniai rinkausi panelį, jis magnetukais tvirtinasi, tai nuimt lengva jei kas ir išvalyt po apačia  ax.gif  Bijau apklijuot plytelėmis, nes jei kas suges, kanalizacija, vamzdžiai ar dar kas, tai daug griaut reiktų  g.gif  O ir kojeles vonios gali reikt pareguliuot aukščius, tai tik nuimi panelį ir viskas smile.gif

drinks_cheers.gif va del sito ir as sutinku, kad jei yra panelis ir atsiranda kokia gedimu, buna lengva, ptogu pataisyti...
Bet,kad jis gaunasi brangesnis, nei nupirkti ir plytelem apklijuoti doh.gif
Teks mums tiketis, kad nebus gedimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 10 11, 22:30)
taip, mano akmens masės latviška vonia, norėčiau ir aš plytelėmis, bet manau kad paskui problemų bus smile.gif, normaliai ta sienelė atrodo, o dar per visą vonia dėsiu RAVAK stumdomą stiklinę sienelę smile.gif

turiu daug fantazijos, tik nežinau kas gausis  lotuliukas.gif


As bijau nusisneketi, bet man atrodo kai deda paneli is plyteliu jis nera aklinas g.gif lygtais palieka galima priejima jei reiketu vonia taisyti, lygtais kazkas taip sake, bet bijau garantuoti. Jus geriau meistru paklauskit savo, gal yra variantu kaip padaryt ir graziai, ir kad po to nebutu bedu. SImta kartu graziau kokia mozaikyte nei baltas panelis...o dar ir dulkes ir visi nesvarumai ant jo ryskiai matosi doh.gif
Atsakyti