Įkraunama...
Įkraunama...

Taupios nuotakos 2011

kita tema
Atsakyti
QUOTE(Siksta @ 2012 10 10, 12:17)

hm, tai gal keliames į tą kitą temą, o šią paliekam kitam kartui kaip pabaigsim g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 10 10, 13:22)
hm, tai gal keliames į tą kitą temą, o šią paliekam kitam kartui kaip pabaigsim  g.gif

Man tai nera skirtumo i kuria... ax.gif
Atsakyti
nu va kaip su tom temom gavos doh.gif pas mane abi jos favorituose, tai kažkurią pasilikim kai viena pasibaigs, tik nuspręskim kurią smile.gif
Atsakyti
Siulau anoj likt mirksiukas.gif
Atsakyti
na tai liekam naoj, o sia kol kas pamirstam wink.gif
Atsakyti
[quote=ValSve,2012 11 01, 20:29]Ačiū :
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 01 lapkričio 2012 - 20:52
Egliuk, klausei ar mes dar neplanuojam, tai atsakau, kad ne. Jeigu planuosim, tai gal nebent nuo kitu metu galo. Mums labai sunku su pinigais ir nezinau jeigu dar trecias atsirastu...Aisku, sakysite tu pinigu niekada neuztenka, bet siuo metu gyvenam taip susispaude, kad skauciuoju kiekviena centa, kiekviena pinigeli ir netgi maista. Kadangi seniau gyvenom nuosavam name, tai nebudavo nuomos ir mokesciai nebuvo tokie, o dabar net nezinau kaip pavyks uz sildyma sumoketi...
Atsakyti
QUOTE(Jugile @ 2012 11 01, 20:49)
Egliuk, klausei ar mes dar neplanuojam, tai atsakau, kad ne. Jeigu planuosim, tai gal nebent nuo kitu metu galo. Mums labai sunku su pinigais ir nezinau jeigu dar trecias atsirastu...Aisku, sakysite tu pinigu niekada neuztenka, bet siuo metu gyvenam taip susispaude, kad skauciuoju kiekviena centa, kiekviena pinigeli ir netgi maista. Kadangi seniau gyvenom nuosavam name, tai nebudavo nuomos ir mokesciai nebuvo tokie, o dabar net nezinau kaip pavyks uz sildyma sumoketi...

jugile, keliames i kita tema, nes merginos sukure kita, sita paliekam kitam kartui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 11 01, 20:50)
jugile, keliames i kita tema, nes merginos sukure kita, sita paliekam kitam kartui  4u.gif

nerndu tos temos, imeskit nuoroda?
Atsakyti
kita tema
Atsakyti
gal vis tik "damušam" šitą tema? g.gif
Papildyta:
Gintaryt, dėl dovanėlių, tai pas mane jų irgi dar trūksta doh.gif turiu vyrui, jo tėvams, mano tveliams, abiejų močiutėms smile.gif
draugėms turbūt kepsiu kokių sausainių arba keksiukų + po žvakę nupirksiu rolleyes.gif
Atsakyti