Įkraunama...
Įkraunama...

Taupios nuotakos 2011

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Mūsų metinės:
kristabelly - gegužės 14d.
krista-30 - birželio 4 d.
ptashka - birželio 11 d.
Stella7 - birželio 25 d.
Panele* - birželio 25 d.
marselle - liepos 2 d.
AVika - liepos 16 d.
Saulytee - liepos ?
Vaida321 - liepos 23 d.
Azul - liepos 30 d.
ValSve - rugpjūčio 6 d.
Jugile - rugpjūčio 6 d.
Rudaake20 - rugpjūčio 6 d.
Egliukas28 - rugpjūčio 20 d.
Siksta - rugpjūčio 27 d.
gintaryyt - rugsėjo 3 d.
giedre_giee - rugsėjo 17 d.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us


Plepučių būrys gathering.gif :
krista-30
ptashka
Vaida321
Azul
Jugile
Egliukas28
gintaryyt
giedre_giee

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Mūsų gausus nestuke.gif būrelis:
Stella7
Siksta
ValSve

Mūsų mamytės: 4u.gif
Panele* - princesė
merselle - princas
AVika - princas
Saulytee - princesė
kristabelly - princesė
Rudake - princesė


Papildyta:
labai skubejau tai nepykit jei kas netaip smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
didziausi sveikinimai rudakei!!!!!
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
Taigi trumpai apie mus - gimeme siandien 11val, viskas prasidejo vakar mazdaug 19val. Esam 3020g svorio ir 51cm ugio su puikia juodu plauku sukuosena biggrin.gif nors yra neisnesiotas kudikelis pagal viska, bet tyrimai neblogi, tik siandien mes dar atskirai. Ji kudikiu kambarelyje po lempa su laseline, pati dar nemaitinau, bet sesute sugirde su svirkstu jai kelis lasus mano priespienio su gliukoze. Rytoj jau zada atvezti mums i palata, pasiemem porai naktu seimynine palata, MV nakvos kartu, kol kas dar neaisku kiek laikys mus cia. Gimdziau raudonam kryziuj, esu ziauriai patenkinta ta pamaina, kuri dirbo, kai as gimdziau, jokiu priekaistu neturim ir viskas kol kas labai gerai. Gimdziau visgi su epiduru, nuo 21val iki 8 ryto dar pratempiau be, bet paskui visgi paprasiau. Kirpo mane, nes reikejo dukrytei padeti greiciau isvysti pasauli, bet sutvarke gerai, jau atsigavau, nebemeto is sonus. Zodziu, viskas netiketai, bet svarbiausia gerai baigesi:)

Aciu visoms uz sveikinimus wink.gif
Atsakyti
Vaida, dekui uz nauja troba thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(rudaake20 @ 2012 10 09, 17:28)
Sveikos merginos smile.gif
Taigi trumpai apie mus - gimeme siandien 11val, viskas prasidejo vakar mazdaug 19val. Esam 3020g svorio ir 51cm ugio su puikia juodu plauku sukuosena biggrin.gif nors yra neisnesiotas kudikelis pagal viska, bet tyrimai neblogi, tik siandien mes dar atskirai. Ji kudikiu kambarelyje po lempa su laseline, pati dar nemaitinau, bet sesute sugirde su svirkstu jai kelis lasus mano priespienio su gliukoze. Rytoj jau zada atvezti mums i palata, pasiemem porai naktu seimynine palata, MV nakvos kartu, kol kas dar neaisku kiek laikys mus cia. Gimdziau raudonam kryziuj, esu ziauriai patenkinta ta pamaina, kuri dirbo, kai as gimdziau, jokiu priekaistu neturim ir viskas kol kas labai gerai. Gimdziau visgi su epiduru, nuo 21val iki 8 ryto dar pratempiau be, bet paskui visgi paprasiau. Kirpo mane, nes reikejo dukrytei padeti greiciau isvysti pasauli, bet sutvarke gerai, jau atsigavau, nebemeto is sonus. Zodziu, viskas netiketai, bet svarbiausia gerai baigesi:)

Aciu visoms uz sveikinimus wink.gif

Labai smagu girdet, kad viskas jums gerai wub.gif thumbup.gif Na bet ir paskubejo mazyle bigsmile.gif Sitaip netiketai aplenket mane tongue.gif mirksiukas.gif Svoris normalus, galvojau mazesnis bus thumbup.gif
O kodel taip anksti pasibelde nesake gydytojai, nesiaiskins? g.gif ax.gif
Saunu, kad patiko RK personalas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stella7: 09 spalio 2012 - 16:44
labai smagu kad viskas taip greitai ir netiketai smile.gif

sveikatytes abiem 4u.gif kad greiciau gristumet i namucius 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai sveikinimai sveikinimai sulaukus princeses 4u.gif wub.gif O tikrai, nesake kodel mazyle anksciau pasibelde i pasauli?
Atsakyti
Kaip stella tavo savijauta?

Jugile, kaip tv?susitvarke santykiai? blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 10 09, 22:09-->
QUOTE(Sava smile.gif @ 2012 10 09, 22:09)
Kaip stella tavo savijauta?

Jugile, kaip tv?susitvarke santykiai? blush2.gif

Taip taip, gerai smile.gif Man idomu kur Valsve, kaip jos sveikata g.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
QUOTE(rudaake20 @ 2012 10 09, 15:28)
Sveikos merginos smile.gif
Taigi trumpai apie mus

baltas pavydas, kad jau turi savo angeleli wub.gif

merginos, dabar yra dvi aktyvios Taupiu nuotaku temutes g.gif reiktu kazkuria uzdaryti g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif

smile.gif+2012 10 09, 21:09-->
QUOTE(Sava smile.gif @ 2012 10 09, 21:09)
Kaip stella tavo savijauta?

Mano gera thumbup.gif Pirmadieni kazkaip jau sunku buvo, jegu nebuvo, o vakar vel atgijau, tvarkiausi, pyraga kepiau, pasivaiksciot islindau thumbup.gif

QUOTE(Siksta @ 2012 10 10, 11:00)

merginos, dabar yra dvi aktyvios Taupiu nuotaku temutes g.gif reiktu kazkuria uzdaryti  g.gif  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Bet kuria? unsure.gif
Atsakyti
na man jokio skirtumo.. g.gif
Atsakyti
o kaip Jūs radot tą kitą temą, aš tik šitą randu g.gif
Atsakyti