Įkraunama...
Įkraunama...

Vykintas

QUOTE(garbane @ 2006 05 10, 18:58)

beje nei jonas nei petras nei juozas nera lietuviski vardai. tai tik sulietuvinti krikscioniski vardai  mirksiukas.gif kiekviena tauta turi po savo jona juoza ar petra  cool.gif



Garbane ...siaip labai nukrypai nuo temos pavadinimo tongue.gif ,i temos pavadinima uzmesk akyte ,a mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Man Arnoldas grazesnis vardas,negu Vikintas.
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2006 05 10, 20:17)
Garbane ...siaip labai nukrypai nuo temos pavadinimo  tongue.gif ,i temos pavadinima uzmesk akyte ,a  mirksiukas.gif  biggrin.gif

o kas cia blogo? bigsmile.gif Nu negi asmenine zinute rasyt turejau lotuliukas.gif
Atsakyti
man vykintas grazus vardas thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražu ir Vykintas, ir Vygantas lotuliukas.gif
Atsakyti
Man patinka trumpi vardai, o jų jau ne tiek mažai Adas, Vilius, Naglis, Rytis, Gytis, Paulius, Nedas, Nojus, Justas, Benas, Ignas ir krūva kitų biggrin.gif

Iš ilgesnių vardų man gražūs Augustas, Auridas, Žygimantas, Erikas, Nerijus biggrin.gif

Vardų daug tik kai reikia išsirinkti tai be galo sudėtinga doh.gif Dar būtų gerai pasižiūrėti, kad vardas derėtų prie pavardės rolleyes.gif
Atsakyti

QUOTE(singarela @ 2006 05 08, 10:30)
Vykintas gražu.Bet savo vaikui neduočiau niekada, nei vyro, nei savo vardų. Mano nuomone, tie patys vardai duodami kai su fantazija blogai.Aišku čia tik mano nuomonė  4u.gif



Pastudijuokite lietuvių papročius mirksiukas.gif pirmagimis sūnus paveldėdavo tėvo vardą, o ne fantazijos trūkumas. Na aišku kai žmonės mažai apie tai žino ką čia be pasakysi.


Gerb. Tėveli, vadinkite savo sūnų Vykintu, taip kaip priklauso pagal tradicijas, tada gal ir lietuvių tautą neišmirs drinks_cheers.gif sėkmės smile.gif
Atsakyti
kiek zmoniu, tiek nuomoniu smile.gif nesvarbu kas ka sako, jei jum mielas sis vardas, pavadinkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Man patinka trumpi vardai, o jų jau ne tiek mažai Adas, Vilius, Naglis, Rytis, Gytis, Paulius, Nedas, Nojus, Justas, Benas, Ignas ir krūva kitų 


Vėl bus "ne į temą" žinutė bigsmile.gif bet mano vyras Nedas wub.gif kai išgirdau koks vardas, tai nusistebėjau, nes nebuvau anksčiau girdėjusi panašaus ir pasirodė, kad vardas labai gražus. Beje, nžn kiek teisybės, bet airiškai "Ned" reiškia "didelį kalną" sorry,nesusilaikiau neparodžius savo žinių 4u.gif blush-anim-cl.gif
Papildyta:
Dar beje vyro brolis vardu Ridas biggrin.gif kažkas čia paklausė "Argi čia vardas?" lotuliukas.gif o tai kas,tavo manymu? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2006 05 10, 10:53)
Vykintasd -  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  vardas. Buvo ir toks kunigaikštis. O prasivardžiuoja tik neišprusę nepraustaburniai  cool.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Bet tėvo vardo sūnui neduočiau, kad ir priimta taip būdavo anksčiau smile.gif vaikas turi turėt savo vardą. Bet tai tik mano nuomonė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2006 05 11, 19:16)
Pastudijuokite lietuvių papročius  mirksiukas.gif  pirmagimis sūnus paveldėdavo tėvo vardą, o ne fantazijos trūkumas. Na aišku kai žmonės mažai apie tai žino ką čia be pasakysi.
Gerb. Tėveli, vadinkite savo sūnų Vykintu, taip kaip priklauso pagal tradicijas, tada gal ir lietuvių tautą neišmirs  drinks_cheers.gif  sėkmės  smile.gif



nelabai į temą: pamačiau, kad tavo vienas sūnus Auktumas. Žinau vieną Auktumą - kažkada dirbau su moterimi, kuri turėjo sūnų Auktumą. Jis dabar jau turėtų būti 5-8 klasėje, tiksliai nebežinau, bet tikrai jau ne pradinukas mirksiukas.gif
Atsakyti
gražus Vykintas thumbup.gif ..man gražu ir Vytautas, ir Vytenis, ir Viltė, visi, kas su vy, vi prasideda bigsmile.gif
Atsakyti