Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

nebetiesa, tokios paskolos buvo berods iki 2003 metu jei neklystu, dabar jau tikrai valstybe tokiu nebeduoda
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti, ar galiu tikėtis gauti lengvatinę paskolą, jei aš su seserimi per puse esame paveldėję butą, sesuo nepilnametė - aš esu jos globėja.Ar verta man pradėti ką nors tvarkyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Denisa @ 2006 06 06, 10:57)
Norėjau pasiteirauti, ar galiu tikėtis gauti lengvatinę paskolą, jei aš su seserimi per puse esame paveldėję butą, sesuo nepilnametė - aš esu jos globėja.Ar verta man pradėti ką nors tvarkyti? g.gif


Viskas priklauso nuo to buto vertės.
Atsakyti
sveiki dar karta,

dar vienas klausimelis man gime-vakar buvau banke tartis del paskolos, tai man pareiske, kad jei gausiu lengvatine paskola, tai bus butina imoketi 5% nuo imamos sumos isankstiniu. Sake jei paskola butu ne lengvatine tada nereiktu moketi isankstinio. Ar cia tikrai gali buti susije su lengvatine paskola?? blink.gif


To zmiejus : kaip Jums sekasi rinkti dokumentus del lengvatines?As tik zadu pradeti ta procedura, tai noreciau zinoti kas manes laukia tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriste222: 07 birželio 2006 - 08:18
QUOTE(Kriste222 @ 2006 06 07, 08:16)
To zmiejus : kaip Jums sekasi rinkti dokumentus del lengvatines?As tik zadu pradeti ta procedura, tai noreciau zinoti kas manes laukia tongue.gif


Na, ačiū dievui ir Astai, dokumentus jau susirinkom ir pridavėm... doh.gif thumbup.gif
Jei esi deklaravusi gyvenamąją vietą tame mieste kur ir realiai gyveni, tai didelių bėdų kaip ir nėra. Nueini į centrinį migracijos skyrių - ten užsakai pažymą apie visų savo šeimos narių gyvenamąją vietą (geriau iš pradžių pasiskambint - pasakys kiek sumokėti į kokią sąskaitą) - gausi ją per 3 darbo dienas. VĮ Registrų centras užsakai pažymas apie šeimos narių turimą turtą - internetu užsakai, o atėjęs apmoki vietoj kai pasiiminėsi pažymas. Jei pajamas per 2005 metus gavote tik iš darbdavių - viskas elementaru - užsakai jas pas darbdavių buhalteres.. Padarys gal per dieną gal per ilgiau, priklausomai nuo situacijos. Jei gavai kitas pajamas - tada gali tekt daugiau pavaikščiot, bet SoDra išduoda pažymą iš karto atėjus bent jau... Pasidarai kopijas pasų/tapatybių kortelių, santuokos liudijimo, gimimo liudijimų (jei turi vaikų). Rodos ir viskas. Geriau nueiti į savivaldybę (kur priimami dokumentai langvatinio kredito leidimui gauti) iš anksto - pasiimti prašymo ir deklaracijos formas (galima gauti ir elektroninį jų variantą) - ten yra pildymo pavyzdžiai.. Na ir viskas..
Dabar dvi savaites lauksime pažymos, kad esame tinkami.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kaip man geriau daryti? Ar su leliuku tiketis paskolos, ar geriau be? Logiskai pagalvojus matyt kad be leliuko...
Atsakyti
imkit be leliuko, su mazesnem pajamom duos, arba suma didesne iseis, o paskui gimus leliukui gausit ta subsidija
Papildyta:
zmiejus-> viskas su jumis gerai, praejo, nepergyvenk. dabar parasus renkam, taip kaip ramiai atsipusk ir lauk.
Atsakyti
QUOTE(astulle17 @ 2006 06 07, 13:30)
zmiejus-> viskas su jumis gerai, praejo, nepergyvenk. dabar parasus renkam, taip kaip ramiai atsipusk ir lauk.


thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
denisa->dar priklauso nuo to buto ploto, ne daugiau kaip 14kv.m vienam TAVO seimos asmeniui.
Atsakyti
Sveikinu ZMIEJAU... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurat: 07 birželio 2006 - 18:15
O imant paskolą turi dirbti abu?
Atsakyti
Ir as prisidedu prie sveikinimu zmiejui thumbup.gif O as kita savaite pradesiu rinkti dokumentus blink.gif
Atsakyti