Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

pagal senus reikalvimus vienam asmeniui paskola duodama iki 120 tukst. mes nesusituoke, bet noretume statytis nama, tai manau tokia paskola butu per maza. kaip manote labiau apsimoka imti 2 lengvatines paskolas (nebutinai abi is karto) ar viena komercine?

Ir ka galeciau sugalvoti del zemes... Seneliai dovanoja zeme, ant kurios statytume nama, bet jos verte ko gero butu didesne nei galima tureti turtas norint gauti lengvatine paskola;/

jei pirma gauciau paskola, o poto persirasyciau zeme, mano turtas vel padidetu. Ar galeciau gauti lengvatas?
Atsakyti
Sakykite, prašau, jei lengvata suteikiama, per kiek laiko reikėtų paimti paskolą iš banko ir įsigyti būstą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 05 07, 20:56)
Sakykite, prašau, jei lengvata suteikiama, per kiek laiko reikėtų paimti paskolą iš banko ir įsigyti būstą?  g.gif

Kiek žinau, savivaldybės išduota pažyma galioja dvi savaites. Per tą laiką reikia nueiti į banką ir pasirašyti kredito sutartį.
Atsakyti
Labai idomu, kada siemet patvirtins tas lengvatines, gal kas zinote?
Papildyta:
girdejau, kad geguzi, bet va kada tiksliau.kiek dar reikes laukti idomu g.gif
Atsakyti
Labukas,
Labai prasau pagelbeti.. jeigu mano vardu yra turto, bet realiai as juo pasinaudoti negaliu (teveliai skirdamiesi padovanojo viska man, bet jie patys ten gyvena).. ar vien del to as galiu netekti galimybet pasinaudoti valstybes lengvata? ir ar turetu prasmes, jei ta turta, kuris siuo metu yra mano vardu, as atgal perrasyciau savo tevams? aisku, tai popierizmas, bet mums su MB taip pat svarbu savas gyvenimas..
Atsakyti
QUOTE(anileve @ 2007 05 07, 14:36)
1. pagal senus reikalvimus  vienam asmeniui paskola duodama iki 120 tukst. mes nesusituoke, bet noretume statytis nama, tai manau tokia paskola butu per maza. kaip manote labiau apsimoka imti 2 lengvatines paskolas (nebutinai abi is karto) ar viena komercine?

2. Ir ka galeciau sugalvoti del zemes... Seneliai dovanoja zeme, ant kurios statytume nama, bet jos verte ko gero butu didesne nei  galima tureti turtas norint gauti lengvatine paskola;/

3.jei pirma gauciau paskola, o poto persirasyciau zeme, mano turtas vel padidetu. Ar galeciau gauti  lengvatas?


Čia labai daug visko sumalta. Pabandysiu išnarplioti mirksiukas.gif

1. 120 tūkst. - tai ne paskola. Tai suma, kuriai valstybė teikia lengvatą. Jei vienas asmuo įsigytų turto už 150 tūkst, tai valstybė kompensuotų tik nuo 120 tūks., o likusios sumos - nekompesuotų. Su tokio dydžio paskola nelabai pasistatysi savo namus.
Dviejų lengvatinių negausit. Tik vieną. O kitą kreditą, jei atitinkat banko sąlygas, galėsit imti.

2. Jei turtas viršyja įstatyme nurodytas pajamas, lengvatos negausit. Žemė bus skaičiuojama, kai esamas turtas, todėl lengvata gali nuplaukti.

3. Žiūrint, kokią paskolą imsi pirma: ar lengvatinę, ar komercinę. Jei pasiimsi pirma komercinę ir įsigysi turto, lengvatinės negausi.

QUOTE(Will @ 2007 05 07, 20:56)
Sakykite, prašau, jei lengvata suteikiama, per kiek laiko reikėtų paimti paskolą iš banko ir įsigyti būstą?  g.gif


Kai gausit iš savivaldybės patvirtintą popieriuką, kad gaunat lengvatą, iškart neškit į banką. Ten rezervuosit sumą (norimą) ir ieškot būsto. Paskolą galima paimti iki metų pabaigos, bet kas keli mėnesiai reiks bankui pristatinėti pažymas apie pajamas. Geriau dabar pradėti ieškotis namų ir tvarkytis dokumentus lengvatai.

QUOTE(KYM @ 2007 05 08, 14:05)
Labukas,
Labai prasau pagelbeti.. jeigu mano vardu yra turto, bet realiai as juo pasinaudoti negaliu (teveliai skirdamiesi padovanojo viska man, bet jie patys ten gyvena).. ar vien del to as galiu netekti galimybet pasinaudoti valstybes lengvata? ir ar turetu prasmes, jei ta turta, kuris siuo metu yra mano vardu, as atgal perrasyciau savo tevams? aisku, tai popierizmas, bet mums su MB taip pat svarbu savas gyvenimas..


Deja, jūsų vardu jau yra turto. O lengvata teikiama asmenims, norinties įsigyti PIRMĄ būstą. Perrašyti neverta, nes žiūrima paskutinių 3 metų turėtą ir turimą turtą. Nebent to turto vertė neviršija įstatyme nurodytos sumos.

Šiemet kažkaip užsitęsė su lengvatinėmis. g.gif Gal visgi daroma pakeitimai g.gif
Atsakyti
Labai dekui uz atsakyma, ar butu galima nuorodele i naujas lengvatiniu salygas, kai tik jos bus priimtos? dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KYM @ 2007 05 08, 15:08)
Labai dekui uz atsakyma, ar butu galima nuorodele i naujas lengvatiniu salygas, kai tik jos bus priimtos? dekinga smile.gif



Kai bus priimtos, tikrai žinosit. Apie jas skelbs ir radijas, ir TV, ir SM biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KYM @ 2007 05 08, 14:05)
Labukas,
Labai prasau pagelbeti.. jeigu mano vardu yra turto, bet realiai as juo pasinaudoti negaliu (teveliai skirdamiesi padovanojo viska man, bet jie patys ten gyvena).. ar vien del to as galiu netekti galimybet pasinaudoti valstybes lengvata? ir ar turetu prasmes, jei ta turta, kuris siuo metu yra mano vardu, as atgal perrasyciau savo tevams? aisku, tai popierizmas, bet mums su MB taip pat svarbu savas gyvenimas..

pasiskaityk istatyma lengvatinei paskolai gauti, ten viskas aiskiai isdestyta, ir beja reikes pazyma pristayti apie koki turejai ir apie turima turta,taip, kad perrasymas manau ne iseitis g.gif bet cia sakau reikia istatyma pasiskaityti, arba i savivaldybe skambintis ir klausti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2007 05 08, 14:35)
Kai gausit iš savivaldybės patvirtintą popieriuką, kad gaunat lengvatą, iškart neškit į banką. Ten rezervuosit sumą (norimą) ir ieškot būsto. Paskolą galima paimti iki metų pabaigos, bet  kas keli mėnesiai reiks bankui pristatinėti pažymas apie pajamas. Geriau dabar pradėti ieškotis namų ir tvarkytis dokumentus lengvatai.

Aišku. Ačiū labai 4u.gif
Dabar reikės gerai apmąstyti, nes iškart pirkti negalim doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Upoksnis, aciu labai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Būstų paskolų griežtinimas
Atsakyti