Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

Gal kas žino kokius dokumentus reikia pristatyti savivaldybei, norint gauti lengvatinę paskolą? Reikia po truputuką ruoštis ax.gif
Atsakyti
Mamos, o jei as tvarkiausi dokumentus del lengvatinio kredito, apmokejo dali busto kredito, o teise i subsidija igauna seima tik dabar, gimus vaikuciui. Bet per ta laika as dar pasiemem dar viena busto kredita, nors pajamos, reikalingos lengvatiniam kreditui gauti nevirsytos.
Kaip tada, ar neprarandu teises i subsidija? T.y. turiu lengvatini ir normalu kredita.
Atsakyti
Ir dar vienas klausimukas iškilo - jei paėmus lengvatinį kreditą ir gimus vaikeliui pajamos, reikalingos subsidijai gauti jau virsija limitą, mes prarandame teisę į pinigėlius?
Atsakyti
labutis,gal kas zinote ar jau galima savivaldybeje tvarkytis popierius del lengvatiniu kreditu,mes pries pora savaiciu buvome tai sake geguzes men
Papildyta:
QUOTE(Diax @ 2007 05 02, 20:46)
Ir dar vienas klausimukas iškilo - jei paėmus lengvatinį kreditą ir gimus vaikeliui pajamos, reikalingos subsidijai gauti jau virsija limitą, mes prarandame teisę į pinigėlius?

kiek esu girdejusi taip
Atsakyti
Gal kąnors girdėjote - ar nežada jie padidinti tų pajamų maximumo, na kur 32000 dabar šeimai yra.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2007 05 01, 18:44)
Gal kas žino kokius dokumentus reikia pristatyti savivaldybei, norint gauti lengvatinę paskolą? Reikia po truputuką ruoštis  ax.gif


Neskubėkit, kol neduotas startas. Nes išduodami dokumentai galioja tam tikrą laiko tarpą mirksiukas.gif Tikrai spėsit susitvarkyti. Juk pažymas galima ir internetu užsakinėti.

QUOTE(Tona @ 2007 05 02, 12:01)
Mamos, o jei as tvarkiausi dokumentus del lengvatinio kredito, apmokejo dali busto kredito, o teise i subsidija igauna seima tik dabar, gimus vaikuciui. Bet per ta laika as dar pasiemem dar viena busto kredita, nors pajamos, reikalingos lengvatiniam kreditui gauti nevirsytos.
Kaip tada, ar neprarandu teises i subsidija? T.y. turiu lengvatini ir normalu kredita.


Čia kebli situacija. Subsidiją gali gauti, kuria pasinaudosi gimus vaikučiui. Lengvata teikiama pirmam jaunos šeimos būstui įsigyti. O jei paimsi dar vieną kreditą, tai net nežinau. Čia reiktų banke aiškintis.

QUOTE(Diax @ 2007 05 02, 20:46)
Ir dar vienas klausimukas iškilo - jei paėmus lengvatinį kreditą ir gimus vaikeliui pajamos, reikalingos subsidijai gauti jau virsija limitą, mes prarandame teisę į pinigėlius?


Deja, taip.

QUOTE(Night @ 2007 05 04, 13:14)
Gal kąnors girdėjote - ar nežada jie padidinti tų pajamų maximumo, na kur 32000 dabar šeimai yra..  g.gif


Vis kalba, visi diskutuoja, o kaip bus - neaišku. Kai bus duotas startas, tada ir žinosim ar kas pasikeitė. Realiai vertinant ekonominę situaciją, turėtų pajamų maximumas kilti, bet...
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2007 05 04, 13:14)
Gal kąnors girdėjote - ar nežada jie padidinti tų pajamų maximumo, na kur 32000 dabar šeimai yra..  g.gif

siandien buvau pasiklausinet savivaldybej, tai man pasake, jog jei priims ta projekta, kuris dabar yra sukurtas, tai deja bus sugrieztinta is vis tvarka doh.gif pvz, jei vieno asmens metines pajamos negaletu virsyti 10tuxt lt! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2007 05 04, 20:25)
siandien buvau pasiklausinet savivaldybej, tai man pasake, jog jei priims ta projekta, kuris dabar yra sukurtas, tai deja bus sugrieztinta is vis tvarka  doh.gif  pvz, jei vieno asmens metines pajamos negaletu virsyti 10tuxt lt! blink.gif

Čia jau būtų visai absurdas.. Joks bankas neduos paskolos jei tokios pajamos mažos bus blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2007 05 04, 19:25)
siandien buvau pasiklausinet savivaldybej, tai man pasake, jog jei priims ta projekta, kuris dabar yra sukurtas, tai deja bus sugrieztinta is vis tvarka  doh.gif  pvz, jei vieno asmens metines pajamos negaletu virsyti 10tuxt lt! blink.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
gal patys ir duos tą paskolą? nes nei vienas bankas už tokias pajamas neduos
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule25: 05 gegužės 2007 - 07:24
Ačiū, Jolantelele ir Upokšni, už atsakymus! Čia tikra tikra tiesa? Ir negali būti jokių klaidų ar paklaidų? Negi visa tai vėliau yra tikrinama? verysad.gif

Vis nenoriu prarasti vilties... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2007 05 05, 11:35)
Ačiū, Jolantelele ir Upokšni, už atsakymus! Čia tikra tikra tiesa? Ir negali būti jokių klaidų ar paklaidų? Negi visa tai vėliau yra tikrinama?  verysad.gif

Vis nenoriu prarasti vilties...  blush2.gif

jio, žinok dėl to aš irgi apsiraminau.... Dabar vienintelė viltis, kad je pakeltų tą minimumą, nu bet va - rašo kad dar sumažins doh.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2007 05 04, 20:25)
siandien buvau pasiklausinet savivaldybej, tai man pasake, jog jei priims ta projekta, kuris dabar yra sukurtas, tai deja bus sugrieztinta is vis tvarka  doh.gif  pvz, jei vieno asmens metines pajamos negaletu virsyti 10tuxt lt! blink.gif


doh.gif Čia jau būtų absurdas. Juk pragyvenimo lygis kyla, algos kyla, butų kainos irgi. Tikiuosi, jog tokios nesąmonės nepadarys.

QUOTE(Diax @ 2007 05 05, 11:35)
Ačiū, Jolantelele ir Upokšni, už atsakymus! Čia tikra tikra tiesa? Ir negali būti jokių klaidų ar paklaidų? Negi visa tai vėliau yra tikrinama?  verysad.gif

Vis nenoriu prarasti vilties...  blush2.gif


Viltį visada reikia turėti mirksiukas.gif Gal spėsit išsiderinti laike ir pajamose mirksiukas.gif

QUOTE(Night @ 2007 05 05, 11:56)
jio, žinok dėl to aš irgi apsiraminau.... Dabar vienintelė viltis, kad je pakeltų tą minimumą, nu bet va - rašo kad dar sumažins  doh.gif


Mažinti negali schmoll.gif Juk absurdas kažkoks. Žmogus per mėnesį turėtų uždirbti ne daugiau 1000 lt. Bankas su tokiomis pajamomis pasiųs kuo toliau doh.gif
Atsakyti