Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

Jeigu nori tai atlek,pasiziuresim kaip ten ir kas. o apie kokius tu dokumentus sneki, kad kitam mieste? na nebent apie deklaruota gyvenamaja vieta.. nu bet mes tai nieko negalim padaryti, skambucio neuztenka nes mes visus surinktus dokumentus nesam juristam ir ant ju dar be musu 6 valdzios parasai atsiduria, tai mums reikia rastisko dokumento, tai vienas dalykas. kitas-elektronine pazyma, ji irgi gali buti klastojama. tau gal atrodo kad mes be reikalo vaikom, bet jei dokumentai bus netvarkingi ir mes isduosim jums subsidija tai turesim is savo atlyginimo moketi. O ir juk jums is to reali nauda, juk is to uzdirbsit ne kelis litus, bet kelis ar keliolika tukstanciu. Man kaip paprastam vartotojui irgi nepatinka kai tiek daug popieriu reikia, bet kaip tarnautojas tai sutinku kad viskas tvarkinga turetu buti, juk pinigai slidus dalykas.
O apie darbuotojus, tai zinok uoj kaip cia sudetinga. As kaip jauna tai mane nervina visokios senienos niurzgos, bet yra ir normaliu. O mes prasom kad darytu elektroninius tinklus, bet tam reikia pinigu ir musu balsas per mazas i ministerijos laukus.
Siaip dauguma zmoniu gyvena kaune tai ir problemu nera, per pora dienu atnesa visus dokumentus. tai kad tamstos atvejis kiek subtilesnis tai del to ir vargo daugiau.
Tu tik man pasakyk del kokiu dokumentu problemu turi?
Atsakyti
QUOTE(astulle17 @ 2006 05 25, 08:33)
Jeigu nori tai atlek,pasiziuresim kaip ten ir kas. o apie kokius tu dokumentus sneki, kad kitam mieste? na nebent apie deklaruota gyvenamaja vieta.. nu bet mes tai nieko negalim padaryti, skambucio neuztenka nes mes visus surinktus dokumentus nesam juristam ir ant ju dar be musu 6 valdzios parasai atsiduria, tai mums reikia rastisko dokumento, tai vienas dalykas. kitas-elektronine pazyma, ji irgi gali buti klastojama. tau gal atrodo kad mes be reikalo vaikom, bet jei dokumentai bus netvarkingi ir mes isduosim jums subsidija tai turesim is savo atlyginimo moketi. O ir juk jums is to reali nauda, juk is to uzdirbsit ne kelis litus, bet kelis ar keliolika tukstanciu. Man kaip paprastam vartotojui irgi nepatinka kai tiek daug popieriu reikia, bet kaip tarnautojas tai sutinku kad viskas tvarkinga turetu buti, juk pinigai slidus dalykas.
O apie darbuotojus, tai zinok uoj kaip cia sudetinga. As kaip jauna tai mane nervina visokios senienos niurzgos, bet yra ir normaliu. O mes prasom kad darytu elektroninius tinklus, bet tam reikia pinigu ir musu balsas per mazas i ministerijos laukus.
Siaip dauguma zmoniu gyvena kaune tai ir problemu nera, per pora dienu atnesa visus dokumentus. tai kad tamstos atvejis kiek subtilesnis tai del to ir vargo daugiau.
Tu tik man pasakyk del kokiu dokumentu problemu turi?


Aš tikiu, kad Kaune gimusiems ir augusiems bei čia susituokusiems bėdų dėl popierių daug ir nėra.. viskas po ranka. Bet kita vertus esu įsitikinęs, kad be mūsų yra daugybė žmonių, kurie Kaune liko gyvent po studijų, o juk čia susirenka žmonės iš visos Lietuvos, tame tarpe ir mes su žmona (vienas iš Šiaulių, kitas iš Šilalės).
O dabartinė mūsų "stotelė" - reikalinga (nesuprantu kam) pažyma, kurią mano žmona turi gauti Šiauliuose, kad ten neėmė lengvatinės paskolos (jau vienas atvejis, kai reikia mesti darbus ir lėkti ten darbo metu, kas normaliam darbe yra neįmanoma). Kita "stotelė" - pažyma apie mūsų vaikučio gautas išmokas (1000lt + 9x93,75lt) Šilalėje, nes 2005 m. dar buvau registruotas ten. Pastaroji problema pati "kvailiausia" - juk neįmanoma gauti pvz 2000lt už vaiko gimimą arba 200lt per mėnesį jo išlaikymui iš valstybės, bent jau aš nežinau tokių galimybių - tai imtų paprastai ir priskaičiuotų tas pajamas mūsų šeimai, nesvarbu mes gavome jas ar ne - tai mūsų bėda. Kalbu taip, nes mūsų 2005m. pajamos be problemų telpa į valstybės nustatytus rėmus paramai gauti ir tiesiog kvaila įrodinėt vieną kitą gautą litą, kai su juo ar be jo - niekaip neįstengtume viršyt pajamų normos.

Tai va... bet tikriausiai, niekuo negalėsi mums padėt ar ne? Teks kažkokiu būdu pasiplaut iš darbo ir trankytis po Lietuvą..
Sunkiausiai, žiūriu, ir yra tiems, kas ne vietiniai kauniečiai... o juk mums, tokiems, labiausiai ir reikia valstybės pagalbos įsikuriant naujoje vietoje, kur "po sparneliu" negali mūsų priglausti nei tėveliai, nei seneliai ir pan.. ar ne taip?
Atsakyti
Ot tai ačiū! smile.gif Vakar dar skambinau pas jus ir kažkokia moteris mane rimtai įtikinėjo, kad ta pažyma apie nepaimtą kreditą mirtinai būtina... nors viena bėda mažiau. Ačiū už patarimą - pabandysim dar čia Kaune kreiptis į Sodrą - gal padės.
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2006 05 25, 11:22)
Vakar dar skambinau pas jus ir kažkokia moteris mane rimtai įtikinėjo, kad ta pažyma apie nepaimtą kreditą mirtinai būtina...


Sutinku, kad čia yra didžiausia nesąmonė, bet ką padarysi. Vyras pasiėmė laisvą dieną, nuvažiavo į kitą rajoną ir gavo tas visas pažymas. Gerai, kad tą pačią dieną išdavė blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VUL: 26 gegužės 2006 - 12:54
zmiejus->o kaip tau ten baiges su tom soc. pasalpom? gavot ka nors is kur nors?
Atsakyti
Astulle gal gali mums patarti 4u.gif
Esame susituoke, laukiames vaikelio, jis turetu
gimti spalio viduryje. Radome buta, norime tartis
su banku del paskolos, taciau noretume pasinaudoti ir
10 proc lengvata. Kada ir kur kreiptis reiketu?
Gal yra informacijos kur internete?
Per kiek mazdaug laiko pasakytu ar atitinkam reikalavimus?
Ir kada, jei, gautume 10 proc lengvata ja gautume? Kai
gims vaikelis ar kai sudarysime sutarti su banku?
Is anksto didelis dekui uz patarimus. 4u.gif
Atsakyti
atlante> kur jus su vyru deklaruoti? alytuj? jei taip, tai i alytaus savivaldybe ir kreipkites. pirmiausia siulau susideret su banku, tada eiti i savivaldybe, tada jums pasakys ar atitinkant (daugmaz is karto) ir tada surinkit dokumentus ir priduosit, tada einat i banka su pazyma is savivaldybes ir pasirasot sutarti. o ta 10proc, gausit kai gims lelius. tada su jo gimimo liudijimu vel i savivaldybe ir i banka ir tada pinigelius perves. Ar aisku?
Papildyta:
o info gali rasti cia, tik blankai tai kauno miesto savivaldybei skirti
http://www.kaunas.lt...busto_kreditas/
daugmaz galesit paziuret ar tinkat.
Atsakyti
QUOTE(astulle17 @ 2006 05 30, 07:52)
atlante> kur jus su vyru deklaruoti? alytuj? jei taip, tai i alytaus savivaldybe ir kreipkites. pirmiausia siulau susideret su banku, tada eiti i savivaldybe, tada jums pasakys ar atitinkant (daugmaz is karto) ir tada surinkit dokumentus ir priduosit, tada einat i banka su pazyma is savivaldybes ir pasirasot sutarti. o ta 10proc, gausit kai gims lelius. tada su jo gimimo liudijimu vel i savivaldybe ir i banka ir tada pinigelius perves. Ar aisku?
Papildyta:
o info gali rasti cia, tik blankai tai kauno miesto savivaldybei skirti
http://www.kaunas.lt...busto_kreditas/
daugmaz galesit paziuret ar tinkat.



Dekui tau labai, manau kolkas aisku, bent kur eiti ir ka daryti.
Manau dar teks prasyti tavo patarimu, siandien begsiu
i banka. Beja o galima formintis visas lengvatas ant abieju
asmenu? Ar tiktai ant vieno. Dekui 4u.gif
Atsakyti
ar butina visus dokumentus patvirtinti notariskai, pvz. vaiko gimimo liudijima, autorines sutartis ar pakanka atnešti originala ir jo kopija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo omega: 30 gegužės 2006 - 10:06
atlante-> o kam lengvata ant abieju? nu jei reikia tai jursitu paklausiu ar galima, nes dar niekas nebande. kredita ima ant abieju, o subsidija tai kazkuris vienas
omega->uztenka originalo ir jo kopijos, notaro tikrai nereikia, mes vietoj pasitvirtinsim
Atsakyti
QUOTE(astulle17 @ 2006 05 30, 12:48)
atlante-> o kam lengvata ant abieju? nu jei reikia tai jursitu paklausiu ar galima, nes dar niekas nebande. kredita ima ant abieju, o subsidija tai kazkuris vienas
omega->uztenka originalo ir jo kopijos, notaro tikrai nereikia, mes vietoj pasitvirtinsim


Aisku, dekui.
Bankas patvirtino, kad gautume paskola.
Dabar rankioju dokumentus savivaldybei.
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2006 05 31, 08:11)
Aisku, dekui.
Bankas patvirtino, kad gautume paskola.
Dabar rankioju dokumentus savivaldybei.


Beja o kokia marza yra sakykime nedidele?
Atsakyti