Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

QUOTE(skorpiosa @ 2007 02 01, 10:55)
Tai ten dar kazkaip laukt reikia ? g.gif  O kokia apskritai procedura lengvatinio gavimo?


Gegužės pradžioje, paskelbus apie lengvatines paskolas, bus aišku kurie bankai ir kiek gavo.

Procedūra paprasta: valstybė duoda startą (gegužės mėnesį), prristatai dokumentus į savivaldybę, gauni patvirtinimą apie gaunamą lengvatą, neši į banką (nes pažyma galioja 15 d.), bankas rezervuoja pageidaujamą sumą, ieškaisi būsto (jei turit - tik geriau) ir tvarkaisi kredito dokumentus. Mums pažymą išdavė 05.26, o butą susiradom 06.13. 07.22 jau kraustėmės į nuosavus namus. Šiaip visus dokumentus darėm visutinio skubumo tvarka, nes buvęs šeimininkas toks keistokas. Nenorėjom, kad apsigalvotų, todėl kuo skubiau viską darėm. Be to, patys norėjom kuo greičiau apsigyventi savo namuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa @ 2007 02 01, 10:17)
Vilniaus bankas negavo  blink.gif Lyg tai visada būna 3 pagrindiniai: SEB VB, Hansa ir Nord/Lb. Gal gavo mažas dotacijas ir išnaudojo  g.gif


VB tikrai pernai negavo,tai yra tikimybė ,kad šįmet gaus.Bankai man atrodo ir patys nežino kurie gaus, bent mūsų atveju, kai VB tikino,kad tikrai bus tarp tų bankų , nes ankstesniais metais visada gaudavo. Ir pernai lyg Nordea, nepasakyčiau ,kad jis prie didesnių priklauso.
QUOTE(skorpiosa @ 2007 02 01, 10:55)
Tai ten dar kazkaip laukt reikia ? g.gif  O kokia apskritai procedura lengvatinio gavimo?

Na mums banke tai liepė laukt,kol išeis pranešimas apie lengvatines paskolas. Bankas neformina lengvatinės paskolos kol neatneši pažymos iš savivaldybės apie suteikiamą lengvatą.
Atsakyti
Kas jau ėmėt paskolą - ar tikrai tam mieste, kuriame imi paskolą, turi eiti į banką??? Man taip pasakė mano savivaldybėj (ne Vilniuj), bet nenoriu tuo tikėt. Mums kur kas patogiau Vilniuj su bankais bendraut unsure.gif Be to, jų čia daugiau.
Atsakyti
QUOTE(anyte @ 2007 02 01, 12:53)
VB tikrai pernai negavo,tai yra tikimybė ,kad šįmet gaus.Bankai man atrodo ir patys nežino kurie gaus, bent mūsų atveju, kai VB tikino,kad tikrai bus tarp tų bankų , nes ankstesniais metais visada gaudavo. Ir pernai lyg Nordea, nepasakyčiau ,kad jis prie didesnių priklauso.

Na mums banke tai liepė laukt,kol išeis pranešimas apie lengvatines paskolas. Bankas neformina lengvatinės paskolos kol neatneši pažymos iš savivaldybės apie suteikiamą lengvatą.


O ar ilgai tenka laukt kol ta pazyma isduos? Ir dar. kreiptis i savyvaldybe reikia tada kai sutvarkyti reikalai su popieriais is darbovietes apie atliginima?
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2007 02 01, 12:01)
O ar ilgai tenka laukt kol ta pazyma isduos? Ir dar. kreiptis i savyvaldybe reikia tada kai sutvarkyti reikalai su popieriais is darbovietes apie atliginima?


Mums išdavė praėjus savaitei po dokumntų pridavimo. Į savivaldybę kreiptis reikia kai išeina pranešimas apie suteikiamas lengvatines paskolas.Jei nueisit ten dabar nieko naudingo jums nepasakys, tik tiek kokių dokumntų reikia.O reikia ne tik popierių apie atlyginimą ar kitas pajamas, bet ir pažymos iš registrų centro,apie kiekvieno šeimos nario turimą nekilnojamą turtą.
Atsakyti
QUOTE(anyte @ 2007 02 01, 13:18)
Mums išdavė praėjus savaitei po dokumntų pridavimo. Į savivaldybę kreiptis reikia kai išeina pranešimas apie suteikiamas lengvatines paskolas.Jei nueisit ten dabar nieko naudingo jums nepasakys, tik tiek kokių dokumntų reikia.O reikia ne tik popierių apie atlyginimą ar kitas pajamas, bet ir pažymos iš registrų centro,apie kiekvieno šeimos nario turimą nekilnojamą turtą.


Tai kad neturim mes jokio turto blink.gif . O kada tas pranesimas iseina. ir is kur suzinot ar jis isejo?
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2007 02 01, 12:26)
Tai kad neturim mes jokio turto blink.gif . O kada tas pranesimas iseina. ir is kur suzinot ar jis isejo?


Tai dėl to ir reikia tos pažymos, kad savivaldybė matytų, kad turto pas jus nėra smile.gif
Tas pranešimas bent pernai buvo paskelbtas gegužę ar birželį, jau nebepamenu tiksliai blush2.gif . Be to jei čia dažnai lankaisi, tikrai kas nors parašys 4u.gif
O paskelbta buvo savivaldybės puslapyje ir finansų ministerijos psl.
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2007 02 01, 11:56)
Kas jau ėmėt paskolą - ar tikrai tam mieste, kuriame imi paskolą, turi eiti į banką??? Man taip pasakė mano savivaldybėj (ne Vilniuj), bet nenoriu tuo tikėt. Mums kur kas patogiau Vilniuj su bankais bendraut  unsure.gif Be to, jų čia daugiau.


Vieni draugai ėmė ne Vilniuje, tai ir su bankais bendravo ne Vilniuj. Jei patogiau Vilniuj, tai deklaruokit gyvenamą vietą Vilniuj.

QUOTE(skorpiosa @ 2007 02 01, 12:26)
Tai kad neturim mes jokio turto blink.gif . O kada tas pranesimas iseina. ir is kur suzinot ar jis isejo?


O iš kur savivaldybei žinoti, kad neturit? Pažymos apie turimą/neturimą turtą, šeimos sudėtį galioja 1 mėnesį, todėl jų imti anksčiau neapsimoka. Veltui pinigus mokėsit.

O pranešimas būna Valstybės žiniose. Galima bandyti balandžio mėnesį vartyti ir laukti. Ir finansų ministerijos tinklapyje tikrai bus paskelbta.
Atsakyti
QUOTE(pupa @ 2007 02 01, 14:20)
Vieni draugai ėmė ne Vilniuje, tai ir su bankais bendravo ne Vilniuj. Jei patogiau Vilniuj, tai deklaruokit gyvenamą vietą Vilniuj.
O iš kur savivaldybei žinoti, kad neturit? Pažymos apie turimą/neturimą turtą, šeimos sudėtį galioja 1 mėnesį, todėl jų imti anksčiau neapsimoka. Veltui pinigus mokėsit.

O pranešimas būna Valstybės žiniose. Galima bandyti balandžio mėnesį vartyti ir laukti. Ir finansų ministerijos tinklapyje tikrai bus paskelbta.


Aisku g.gif . aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpiosa: 01 vasario 2007 - 16:48
QUOTE(Varėnė @ 2007 02 01, 12:56)
Kas jau ėmėt paskolą - ar tikrai tam mieste, kuriame imi paskolą, turi eiti į banką??? Man taip pasakė mano savivaldybėj (ne Vilniuj), bet nenoriu tuo tikėt. Mums kur kas patogiau Vilniuj su bankais bendraut  unsure.gif Be to, jų čia daugiau.

Mes registruoti irgi ne didmiestyje. Skambinau į savo savivaldybę ir teiravausi dėl šio klausimo. Man atsakė taip - bankai nepatenkinti, kad vienoje savivaldybėje paimtos subsidijos nukeliauja į kitus miestus. Iš šio pasakymo galima suprasti, jog ne visi ima paskolą būtent iš to miesto, kuriame gauna lengvatą.
Tačiau negalima suprasti to ir tiesiogiai, nes ta savivaldybė labai toli nuo sostinės, todėl ne visi atsakymai būna teisingi. Beje, į kai kuriuos klausimus atsakymų laukiu iki šiol (daugiau nei dvi savaites), todėl gal jūs galėsite man padėti blush2.gif Gal kas žino ar paėmus lengvatinę paskolą ir ateityje gimus vaikui bus įmanoma ja pasinaudoti jei metinės pajamos bus viršijusios 32000 ribą (šiuo metu jos mažesnės, nes dirbame ne visus metus; vaikučio kol kas net pilvuke nėra). Skaitydama teisinius dokumentus susidariau nuomonę, kad negalės, tačiau viltis miršta paskutinė blush2.gif

QUOTE(skorpiosa @ 2007 02 01, 13:26)
Tai kad neturim mes jokio turto blink.gif . O kada tas pranesimas iseina. ir is kur suzinot ar jis isejo?

Šitą informaciją turėtų paskelbti ir TV "Žinios" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2007 02 01, 19:24)
Mes registruoti irgi ne didmiestyje. Skambinau į savo savivaldybę ir teiravausi dėl šio klausimo. Man atsakė taip - bankai nepatenkinti, kad vienoje savivaldybėje paimtos subsidijos nukeliauja į kitus miestus. Iš šio pasakymo galima suprasti, jog ne visi ima paskolą būtent iš to miesto, kuriame gauna lengvatą.
Tačiau negalima suprasti to ir tiesiogiai, nes ta savivaldybė labai toli nuo sostinės, todėl ne visi atsakymai būna teisingi. Beje, į kai kuriuos klausimus atsakymų laukiu iki šiol (daugiau nei dvi savaites), todėl gal jūs galėsite man padėti  blush2.gif Gal kas žino ar paėmus lengvatinę paskolą ir ateityje gimus vaikui bus įmanoma ja pasinaudoti jei metinės pajamos bus viršijusios 32000 ribą (šiuo metu jos mažesnės, nes dirbame ne visus metus; vaikučio kol kas net pilvuke nėra). Skaitydama teisinius dokumentus susidariau nuomonę, kad negalės, tačiau viltis miršta paskutinė  blush2.gif 
Šitą informaciją turėtų paskelbti ir TV "Žinios"  mirksiukas.gif


Kiek žinau yra peržiūrimos pajamos iš naujo,jei jos viršija 32 000 lengvatos negausite.Bet manau vistiek verta bandyt gauti lengvatinę, o gal kas nors pasikeis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2007 02 01, 19:24)
Gal kas žino ar paėmus lengvatinę paskolą ir ateityje gimus vaikui bus įmanoma ja pasinaudoti jei metinės pajamos bus viršijusios 32000 ribą (šiuo metu jos mažesnės, nes dirbame ne visus metus; vaikučio kol kas net pilvuke nėra). Skaitydama teisinius dokumentus susidariau nuomonę, kad negalės, tačiau viltis miršta paskutinė  blush2.gif 
Šitą informaciją turėtų paskelbti ir TV "Žinios"  mirksiukas.gif



Rezervuoti gali. Tačiau, jei pajamos bus didesnės ir netipls į remus, nelabai gausit. Beto, reikia atsiminti, kad savivaldybė skaičiuoja praeitus kalendorinius metus.
Atsakyti