Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

Labas. Noreciau pasidometi gal esate kas susidure su lengavtinemis paskolomis. Esame jauna seima, turime viena vaika, ruosiames imti paskola is banko ir pirkti busta. Ar dabar galima butu kreiptis i savivaldybe del lengvatines paskolos?
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2007 01 23, 17:29)
Labas. Noreciau pasidometi gal esate kas susidure su lengavtinemis paskolomis. Esame jauna seima, turime viena vaika, ruosiames imti paskola is banko ir pirkti busta. Ar dabar galima butu kreiptis i savivaldybe del lengvatines paskolos?

popieriukus del lengvatines paskolos priimines tik nuo kokio geguzes menesiuko...
Atsakyti
norėčiau paklausti o į koką lengvatinę paskolą gali tikėtis jauna šeima auginanti vaiką su negalia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilminė @ 2007 01 23, 22:46)
norėčiau paklausti  o į koką lengvatinę paskolą gali tikėtis jauna šeima auginanti vaiką su negalia? g.gif

paprastai jaunai seimai suteikiamos lengvatines paskolos dydis yra 10%, o auginantiems neigalu vaika 20%. taip kad imanoma gauti, jei atitinki salygas... 4u.gif
Atsakyti
Jau išsiaiškinau, kad didžiausia remiama suma yra 240.000 Lt ir ji nepriklauso nuo savivaldybės (kas yra sutikit labai keista, nes būsto kainos tai skirtingos). Mūsų situacija tokia:
Aš registruota Varėnoj, vyras - Vilniaus rajone (ne mieste). Vakar domėjomės Varėnos savivaldybėj, tai pasakė, kad jeigu ten gauni lengvatą, tada būtinai Varėnos banko filiale turi imti paskolą blink.gif Ar tai tikrai tiesa?
Ir nuo ko remiamas dydis priklauso - ar nuo savivaldybės (sakykim, teoriškai galima gauti 240,000, o praktiškai - ne, nes provincijoj kainos mažesnės) ar nuo tavo prašymo, ar nuo pajamų? O gal bankas nusprendžia paskolos dydį, ir pvz. imam 300,000 tai valstybė remia didžiausią galimą sumą - 240,000? O tiems, kas ima mažesnes paskolas, tai ir remia atitinkamai mažiau?
Ir dar vienas klausimas, ar galima paduoti prašymus abiejose savivaldybėse, ar tik vienoje?
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2007 01 24, 10:31)
Jau išsiaiškinau, kad didžiausia remiama suma yra 240.000 Lt ir ji nepriklauso nuo savivaldybės (kas yra sutikit labai keista, nes būsto kainos tai skirtingos). Mūsų situacija tokia:
Aš registruota Varėnoj, vyras - Vilniaus rajone (ne mieste). Vakar domėjomės Varėnos savivaldybėj, tai pasakė, kad jeigu ten gauni lengvatą, tada būtinai Varėnos banko filiale turi imti paskolą  blink.gif Ar tai tikrai tiesa?
Ir nuo ko remiamas dydis priklauso - ar nuo savivaldybės (sakykim, teoriškai galima gauti 240,000, o praktiškai - ne, nes provincijoj kainos mažesnės) ar nuo tavo prašymo, ar nuo pajamų? O gal bankas nusprendžia paskolos dydį, ir pvz. imam 300,000 tai valstybė remia didžiausią galimą sumą - 240,000? O tiems, kas ima mažesnes paskolas, tai ir remia atitinkamai mažiau?
Ir dar vienas klausimas, ar galima paduoti prašymus abiejose savivaldybėse, ar tik vienoje?



Tiesa, butą norime pirkti Vilniaus mieste.
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2007 01 24, 09:31)
Ir nuo ko remiamas dydis priklauso - ar nuo savivaldybės (sakykim, teoriškai galima gauti 240,000, o praktiškai - ne, nes provincijoj kainos mažesnės) ar nuo tavo prašymo, ar nuo pajamų? O gal bankas nusprendžia paskolos dydį, ir pvz. imam 300,000 tai valstybė remia didžiausią galimą sumą - 240,000? O tiems, kas ima mažesnes paskolas, tai ir remia atitinkamai mažiau?

aš negaliu atsakyt į klausimus, bet pati noriu paklausti smile.gif
Kaip jums gaunasi kad bankas duotų 300 000 paskolą, jei atlyginimai turi būt gana nedideli, na neviršyti nustatyto maximumo.. Man tai su tuo maximumu niekaip nesigauna tokia paskola g.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2007 01 24, 11:25)
aš negaliu atsakyt į klausimus, bet pati noriu paklausti smile.gif
Kaip jums gaunasi kad bankas duotų 300 000 paskolą, jei atlyginimai turi būt gana nedideli, na neviršyti nustatyto maximumo.. Man tai su tuo maximumu niekaip nesigauna tokia paskola  g.gif



Matai, labai įdomus dalykas: savivaldybė ima pajamas už praėjusius kalendorinius metus, o bankas - už paskutinius 12 ar 6 mėn, kaip susitarsi. bigsmile.gif
Taigi labai tikiuosi, kad šiemet ši nuostat išliks, nes mums ji labai naudinga (pajamos pakilo praėjusių metų lapkričio mėn.) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2007 01 24, 10:52)
Matai, labai įdomus dalykas: savivaldybė ima pajamas už praėjusius kalendorinius metus, o bankas - už paskutinius 12 ar 6 mėn, kaip susitarsi.  bigsmile.gif
Taigi labai tikiuosi, kad šiemet ši nuostat išliks, nes mums ji labai naudinga (pajamos pakilo praėjusių metų lapkričio mėn.)  bigsmile.gif

Tiesą sakant taip ir galvojau, nes patys bandysim tuo pasinaudoti ax.gif , bet galvojau gal jūs dar kokią gudrybę žinot wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2007 01 24, 10:31)
Ir dar vienas klausimas, ar galima paduoti prašymus abiejose savivaldybėse, ar tik vienoje?

Kai mes ėmėm lengvatinę paskolą, aš buvau registruota Vilniuje, o vyras Molėtuose. Tai jis turėjo iš savo savivaldybės atvežti pažymą, kad ten nėra padavęs prašymo lengvatinei paskolai gauti.
Papildyta:
QUOTE(Varėnė @ 2007 01 24, 11:52)
Matai, labai įdomus dalykas: savivaldybė ima pajamas už praėjusius kalendorinius metus, o bankas - už paskutinius 12 ar 6 mėn, kaip susitarsi.  bigsmile.gif

Mums taip pat pasisekė gauti, nes aš buvau dekretinėse, tai mano pajamų buvo 93 lt. Tai tiko savivaldybei. O kai pradėjau dirbti, sausio mėn., tai prisidėjo mano atlyginimas. Ir tai tiko bankui. Kitaip labai sunku atitikti tas jų sąlygas wacko.gif .
Atsakyti
QUOTE(VUL @ 2007 01 24, 12:22)
Kai mes ėmėm lengvatinę paskolą, aš buvau registruota Vilniuje, o vyras Molėtuose. Tai jis turėjo iš savo savivaldybės atvežti pažymą, kad ten nėra padavęs prašymo lengvatinei paskolai gauti.
Papildyta:

Mums taip pat pasisekė gauti, nes aš buvau dekretinėse, tai mano pajamų buvo 93 lt. Tai tiko savivaldybei. O kai pradėjau dirbti, sausio mėn., tai prisidėjo mano atlyginimas. Ir tai tiko bankui.  Kitaip labai sunku atitikti tas jų sąlygas wacko.gif .


Ačiū už atsakymą.
Kitaip tai tikrai neįmanoma, bent jau didmiestyje schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2007 01 24, 09:19)
paprastai jaunai seimai suteikiamos lengvatines paskolos dydis yra 10%, o auginantiems neigalu vaika 20%. taip kad imanoma gauti, jei atitinki salygas... 4u.gif

o kokios tos sąlygos? g.gif
Atsakyti