Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

o gal kas žinote kada šiais metais, t.y. 2007 prades savyvaldybese teikti lengvatines paskolas
Papildyta:
jau pati radau atsakyma i savo klausima:)
bet va idomu ar gali anksciau negu geguzes menuo pradeti teikti lengvatines paskolas, pvz koki balandi?
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2007 01 17, 15:12)
o gal kas žinote kada šiais metais, t.y. 2007 prades savyvaldybese teikti lengvatines paskolas
Papildyta:
jau pati radau atsakyma i savo klausima:)
bet va idomu ar gali anksciau negu geguzes menuo pradeti teikti lengvatines paskolas, pvz koki balandi?

kai as skambinau i savivaldybe,tai man paaiskino - paraiskos lengvatinems paskoloms gauti bus priimamos nuo tos dienos,kai bus paskelbta ministro ir paskelbs laikrasciuose ir t.t ir nenoreciau tiketi,kad ivyktu toks stebuklas - ir anksciau pradetu siais metais dalinti,kiek zinau jau kokius 5m tai prasideda tik nuo geguzes menesio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule25 @ 2007 01 15, 21:08)
labutis 4u.gif
klausykit- ką reiškia jauna šeima - tai "iki 35"...
jei jau įvyko 35-as gimtadienis- tai jau nebejauna šeima? ax.gif

taigi taigi jei jau 35 tai kaip sakant pasvajok ir praeisi. o del jaunumo.. na pvz mums ne puses metu nera kaip santuokoje 4u.gif bet mano vyrui jau 36 o man 23 taigi siandiena nuejus i savivaldybe gavome neigiama ats del paskolos verysad.gif gaila. liko stoti i eile..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2007 01 17, 15:58)
taigi taigi jei jau 35 tai kaip sakant pasvajok ir praeisi. o del jaunumo.. na pvz mums ne puses metu nera kaip santuokoje 4u.gif  bet mano vyrui jau 36 o man 23 taigi siandiena nuejus i savivaldybe gavome neigiama ats del paskolos  verysad.gif  gaila. liko stoti i eile..... unsure.gif

i kokią eilę? unsure.gif
o galima eiti į savivaldybę jau dabar? ar gegužį? vėl pasimečiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2007 01 17, 17:20)
i kokią eilę?  unsure.gif
o galima eiti į savivaldybę jau dabar? ar gegužį? vėl pasimečiau  unsure.gif

i eile gauti busta. nzn kurioj savivaldybej tu, as Gargzdu. taigi jei paskolai "amen" unsure.gif tai teks susirinkur visus dokumentus kiek galima greiciau nesti juos kad uzregistruotu i eile gauti busta....
Atsakyti
Astulle, o nuo kada prasideda dokumentų pridavimas į savivaldybę pavasarį. Suprantu, kad kasmet skirtingai, bet vistiek kažkokios tendencijos juk yra ax.gif Ar gegužės pradžioj, ar vidury... Ir kada preliminariai jau įmanoma gauti pažymą iš savivaldybės.
Ir dar klausimukas... Jei mes susitvarkom dokumentus lengvatinei paskolai gauti, pasirašom su banku sutartį, vėliau gimsta vaikelis, tačiau mūsų pajamos didesnės nei 32000 per metus, ar mes galėsime pasinaudoti suteikta lengvata blush2.gif
Aciu, Astule, tau iš anksto už šiuos atsakymus ir tuos kuriuos dalinai kitiems forumo dalyviams gossip.gif Jie tikrai naudingi. Tu good.gif tongue.gif
Atsakyti
Dar pakomentuosiu dėl metodų... blush2.gif
QUOTE(Saule25 @ 2007 01 16, 17:21)
mokėdami anuiteto būdu, mokėsite mažesnes ir vienodas įmokas bankui. Renkantis linijinį grąžinimo būdą - pirmosios įmokos bus didesnės, tačiau mažės grąžinant paskolą

kiek mokiausi ekonomikos- o ir dabar daugelis finansų patarėjai pataria...apsimoka labiau anuitetas...paskirstoma suma lygiomis dalimis...vadinasi šiandien mokame mažesnes įmokas, negu linijiniame būtų...o paskutiniuose metuose ta įmoka praktiškai nuvertėjusi, nes vyksta infliacija bei perkamosios galios sumažėjimas...

Aš irgi apie infliaciją panašiai mąsčiau. Tačiau, būtent dėl infliacijos ir kinta palūkanų normos (VILIBOR, LIBOR). Bankai tikrai savęs nenusiskriaus, nuvertėjus pinigėliui jie tikrai savo atsigriebs. Na, aš bent jau taip mąstau blush2.gif
O dėl linijinio ir anuiteto dar siūlyčiau pasvarstyt iš tokios pusės - jei žadat kreditą grąžinti anksčiau laiko, tai siūlyčiau anuitetą, nes mažiau sumokėsit už palūkanas; o jei kreditą mokėsit pagal grafiką - linijinį, nes galutiniame variante sutaupysit šiek tiek pinigėlių drinks_cheers.gif
Lauricina , susieškok temą dėl metodų: Namai - Būsto pirkimas, agentūros (ar kažkas panašaus) - Būstas su paskola. Jei ieškosi, tikrai rasi mirksiukas.gif Ten daug naudingos informacijos biggrin.gif
Atsakyti
aciu diax,paieskosiu
Atsakyti
gal kas zinot ar galima gauti lengvatine paskola bustui jei esu vaiko prieziuros atostogose?jei pinigelius gaunu tik uz vaikiuka, nu aisku vyras dirba biggrin.gif o vaikuciui trys menesiai...
Atsakyti
QUOTE(maliutka @ 2007 01 22, 20:53)
gal kas zinot ar galima gauti lengvatine paskola bustui jei esu vaiko prieziuros atostogose?jei pinigelius gaunu tik uz vaikiuka, nu aisku vyras dirba biggrin.gif o vaikuciui trys menesiai...

manau kad galima... tik jei tas bustas jusu pirmas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maliutka @ 2007 01 22, 20:53)
gal kas zinot ar galima gauti lengvatine paskola bustui jei esu vaiko prieziuros atostogose?jei pinigelius gaunu tik uz vaikiuka, nu aisku vyras dirba biggrin.gif o vaikuciui trys menesiai...


Gausit, jei pajamos neviršys numatytos sumos. Tik ar bankui užteks turimų pajamų g.gif

Nepatinka man sistema tokia. Jei žmogaus pajamos neviršija valstybės nustatytos ribos, tai bankui tų pajamų permažai. Ir daugelis šeimų negauna lengvatos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2007 01 18, 00:46)
kai as skambinau i savivaldybe,tai man paaiskino - paraiskos lengvatinems paskoloms gauti bus priimamos nuo tos dienos,kai bus paskelbta ministro ir paskelbs laikrasciuose ir t.t ir nenoreciau tiketi,kad ivyktu toks stebuklas - ir anksciau pradetu siais metais dalinti,kiek zinau jau kokius 5m tai prasideda tik nuo geguzes menesio  cool.gif

Atsakyti