Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

QUOTE(lauricinaa @ 2007 01 09, 13:12)
grysiu namo ir pasitikslinsiu sumas.ir dar - o lengvatinis kreditas ( 10 proc. palukanu )mokamas uz visa paskolos peimimo laikotarpi ( 25,30 metu) ar tik kelis metus nuo paemimo pradzios


Mums lengvatinis kreditas paskaičiuotas pirmus 5 metus. 2010 metais mokėsim pilną sumą, o dabar - 300 lt mažiau. Bet nervuoja, kad palūkanos kas pusė metų kylą, ir taip žymiai doh.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif
klausykit- ką reiškia jauna šeima - tai "iki 35"...
jei jau įvyko 35-as gimtadienis- tai jau nebejauna šeima? ax.gif
Atsakyti
Man įdomu kokia didžiausia galima lengvatinė paskola. Nes jei tik 250.000, tai geriau pasikelsim pajamas, nes norim 3 kambarių buto.
Atsakyti
QUOTE(Saule25 @ 2007 01 15, 20:08)
labutis 4u.gif
klausykit- ką reiškia jauna šeima - tai "iki 35"...
jei jau įvyko 35-as gimtadienis- tai jau nebejauna šeima? ax.gif

vadinasu, tada jau nebetokia jauna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2007 01 16, 10:19)
Man įdomu kokia didžiausia galima lengvatinė paskola. Nes jei tik 250.000, tai geriau pasikelsim pajamas, nes norim 3 kambarių buto.

pernai buvo iki 240 000 bent jau pas mus klaipedoje.visa savaitele laukiau atsakymo i savo klausima - kuris mokejimo budas - linijinis ar anuiteto man kaip vartotojui naudingesnis.gal kas ismanot tuose reikaluose? g.gif
Atsakyti
Taigi yra atskira tema apie tai. Tik nepamenu kur blush2.gif Paieškok, tikrai skaičiau dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2007 01 16, 10:04)
pernai buvo iki 240 000 bent jau pas mus klaipedoje.visa savaitele laukiau atsakymo i savo klausima - kuris mokejimo budas - linijinis ar anuiteto man kaip vartotojui naudingesnis.gal kas ismanot tuose reikaluose? g.gif

klientui naudingesnis linijinis, nes sumoki maziau palukanu per visa paskolos grazinimo termina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tequila @ 2007 01 16, 11:22)
klientui naudingesnis linijinis, nes sumoki maziau palukanu per visa paskolos grazinimo termina  ax.gif

aciu uz nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tequila @ 2007 01 16, 11:22)
klientui naudingesnis linijinis, nes sumoki maziau palukanu per visa paskolos grazinimo termina  ax.gif

o kodel banke visada siulo tik anuiteto,o linijini tai sako - neziurekit g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2007 01 16, 11:04)
pernai buvo iki 240 000 bent jau pas mus klaipedoje.visa savaitele laukiau atsakymo i savo klausima - kuris mokejimo budas - linijinis ar anuiteto man kaip vartotojui naudingesnis.gal kas ismanot tuose reikaluose? g.gif


Ačiū, gal dar Astulle galėtų pasakyt, koks Kaune, o gal net žino Vilniaus?
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2007 01 16, 13:58)
o kodel banke visada siulo tik anuiteto,o linijini tai sako - neziurekit g.gif  blink.gif


mokėdami anuiteto būdu, mokėsite mažesnes ir vienodas įmokas bankui. Renkantis linijinį grąžinimo būdą - pirmosios įmokos bus didesnės, tačiau mažės grąžinant paskolą

kiek mokiausi ekonomikos- o ir dabar daugelis finansų patarėjai pataria...apsimoka labiau anuitetas...paskirstoma suma lygiomis dalimis...vadinasi šiandien mokame mažesnes įmokas, negu linijiniame būtų...o paskutiniuose metuose ta įmoka praktiškai nuvertėjussi, nes vyksta infliacija bei perkamosios galios sumažėjimas...
Atsakyti
QUOTE(Saule25 @ 2007 01 16, 17:21)
mokėdami anuiteto būdu, mokėsite mažesnes ir vienodas įmokas bankui. Renkantis linijinį grąžinimo būdą - pirmosios įmokos bus didesnės, tačiau mažės grąžinant paskolą

kiek mokiausi ekonomikos- o ir dabar daugelis finansų patarėjai pataria...apsimoka labiau anuitetas...paskirstoma suma lygiomis dalimis...vadinasi šiandien mokame mažesnes įmokas, negu linijiniame būtų...o paskutiniuose metuose ta įmoka praktiškai nuvertėjussi, nes vyksta infliacija bei perkamosios galios sumažėjimas...

va va,man tokiu minciu,pamokymu ir patarimu reikia,gal bus lengviau susigaudyti visuose tuose reikaluose thumbup.gif aciu tau labai notworthy.gif
Atsakyti