Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

QUOTE(ermute @ 2006 11 17, 20:01)
Labas smile.gif
O as va ka girdejau, ir net nelabai supratau ka daryt...  4u.gif  zodziu, nuejau i banka, ten del tos paskolos, tai pasiule imti ir lengvatine, sako, kaip tik turim toki limita kaip tau reik, gausi nuo 10 iki 20 proc... nuejau i savivaldybe dokumentu tvarkyt, o ten paminejo kad gausi "iki 10 proc". tai kiek?? iki 10 ar nuo 10 iki 20?? taip ir likau it muse kandus...  blink.gif  eisiu, aisku pasiaiskinti... bet va- kitas reikalas - kai imi lengvatine, negali i banka nesti didesnes paskolos dalies 5 metus ir negausi 27 proc. nuo palukanu..... tai mastau kas man kazi iseitu pigiau, nes mano paskola nedidele- tik 70 t...  g.gif 
Lauksiu komentaru  ax.gif  4u.gif

gausi tuos 27 proc., lengvatine paskola su palukanu grazinimu is VMI tikrai nesusijusi.
Atsakyti
nu va.. man sake taip (pažodžiui): "bet tada nebesusigrazinsi 27 proc is valstybes, nes jau karta pasinaudojai valstybes teikiama parama - ji du kartus negrazina, leidzia tik apsispresti - arba 27 proc nuo palukanu arba 10-20 proc nuo paskolos. Ir negalesi grazinti ne litu daugiau paskolos 5 metus. " Va tep va

Beje, eiliskumas tos, kuri ten klause, geras. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ermute @ 2006 11 17, 20:01)
Labas smile.gif
O as va ka girdejau, ir net nelabai supratau ka daryt...  4u.gif  zodziu, nuejau i banka, ten del tos paskolos, tai pasiule imti ir lengvatine, sako, kaip tik turim toki limita kaip tau reik, gausi nuo 10 iki 20 proc... nuejau i savivaldybe dokumentu tvarkyt, o ten paminejo kad gausi "iki 10 proc". tai kiek?? iki 10 ar nuo 10 iki 20?? taip ir likau it muse kandus...  blink.gif  eisiu, aisku pasiaiskinti... bet va- kitas reikalas - kai imi lengvatine, negali i banka nesti didesnes paskolos dalies 5 metus ir negausi 27 proc. nuo palukanu..... tai mastau kas man kazi iseitu pigiau, nes mano paskola nedidele- tik 70 t...  g.gif 
Lauksiu komentaru  ax.gif  4u.gif


Gausit 10 proc. Dėl tų 5 metų. Pacituosi iš sutarties

Subsidijos gražinimas
1. Kredito gavėjui savo iniciatyva ar banko reikalavimu grąžinant visą kredito sumą per pirmuosius 5 (penkerius) metus nuo kredito paėmimo termino pabaigos, Kredito gavėjas kartu su grąžinama kredito suma priovalo sumokėti Bankui Subsidijos dalį, kurią bankas panaudojo pagal Sutartį suteikti kredito grąžinimui.


QUOTE(Lapkritė @ 2006 11 21, 15:05)
Labai norėčiau, kad kas trumpai parašytų veiksmų eiliškumą. 1. susirandi butą 2. Eini į banką forminti paskolą 3. Eini į savivaldybę pažymos dėl lengvatinės.  g.gif Ar  viskas atvirkščiai? Parašykite, kas susidūrėte. Neabejoju, kad šitoje temoje atsakymą rasčiau, bet, sorry, nelabai turu laiko visą temą skaityt  4u.gif


1. Susitvarkai lengvatinės paskolos dokumentus
2. Gauni lengvatą
3. Eini su pažyma į banką
4. Bankas pasako, kokio dydžio paskolą gali gauti
5. Ieškaisi buto
6. Susirandi butą
7. Tvarkaisi dokumentus

QUOTE(ermute @ 2006 11 21, 22:12)
nu va.. man sake taip (pažodžiui): "bet tada nebesusigrazinsi 27 proc is valstybes, nes jau karta pasinaudojai valstybes teikiama parama - ji du kartus negrazina, leidzia tik apsispresti - arba 27 proc nuo palukanu arba 10-20 proc nuo paskolos. Ir negalesi grazinti ne litu daugiau paskolos 5 metus. " Va tep va



Kažkokie vėjai. Pernai susigrąžinom pinigėlius. Jokio skirtumo - ar lengvatinė, ar ne.
Atsakyti
Šiandien skambinau į savivaldybę dėl lengvatinės paklausti.. Tai nuliūdino tas neva juristas. Sako mūsų mieste limito dar neisšnaudojo tik hansa ir Nord-tai reiškia, pasak jo, kad TIK tuose bankuose, jei dabar imčiau paskolą, gaučiau lengvatą. Aš sakau, kad mes VB būtume rinkęsi, nes VB mano atlyginiams 5 metus eina, elektron.bankininkystės sutartis, pensijos kaupimas-pagalvojau, gal nuolaidų būtų geriau gauti. O tas juristas: ne, jei imsit iš VB, negausit lengvatinės. Nieko nesuprantu, nejaugi tuos limitus turi bankai, o ne savivaldybės. Maniau, kad čia savivaldybę dengia dalį kredito, nesvarbu, iš kurio banko, paskolą imi... Paasiškinkite supermamytės, ar taip ir yra 4u.gif
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Lapkritė @ 2006 11 22, 11:09)
Šiandien skambinau į savivaldybę dėl lengvatinės paklausti.. Tai nuliūdino tas neva juristas. Sako mūsų mieste limito dar neisšnaudojo tik hansa ir Nord-tai reiškia, pasak jo, kad TIK tuose bankuose, jei dabar imčiau paskolą, gaučiau lengvatą. Aš sakau, kad mes VB būtume rinkęsi, nes VB mano atlyginiams 5 metus eina, elektron.bankininkystės sutartis, pensijos kaupimas-pagalvojau, gal nuolaidų būtų geriau gauti. O tas juristas: ne, jei imsit iš VB, negausit lengvatinės. Nieko nesuprantu, nejaugi tuos limitus turi bankai, o ne savivaldybės. Maniau, kad čia savivaldybę dengia dalį kredito, nesvarbu, iš kurio banko, paskolą imi... Paasiškinkite supermamytės, ar taip ir yra 4u.gif
Ačiū.

savivaldybe turi limita, kuri issikrsto bankams, tai kad jei SEB'as jau isnaudojo limita, tai gali tik kt. metu laukti kol ves savivaldybe dalins bankams limitus, arba bandyti eiti i tuos likusius tartis. Siulyciau nueiti i seb'a ir pasneketi, su kokiom palukanom, kokia marza siulo, ir kad atspausdintu, ir tada su tuo pasiulymu pedini i norda ir hansa ir deriesi smile.gif


o del palukanu negrazinimo is VMI del lengvatines paskolos, tai cia visiski vejai 100 proc., jei jau tiek abejoniu kyla juk visada galima pasiskambinti ar uzeiti ir viska issiaiskinti pacioje mokesciu inspekcijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tequila: 22 lapkričio 2006 - 12:06
QUOTE(pupa @ 2006 11 22, 11:03)
1. Susitvarkai lengvatinės paskolos dokumentus
2. Gauni lengvatą
3. Eini su pažyma į banką
4. Bankas pasako, kokio dydžio paskolą gali gauti
5. Ieškaisi buto
6. Susirandi butą
7. Tvarkaisi dokumentus


bet ta pažyma galioja tik 15d. , o buto gali tekt ieškoti pora mėn. ax.gif

Dar prie to paties norėjau paklausti, o jei aš už 2005m. nedeklaravau pajamų tai tiktų tik pažymos iš darbo apie užmokestį? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasvyte: 22 lapkričio 2006 - 13:47
QUOTE(Rasvyte @ 2006 11 22, 13:41)
bet ta pažyma galioja tik 15d. , o buto gali tekt ieškoti pora mėn. ax.gif

Dar prie to paties norėjau paklausti, o jei aš už 2005m. nedeklaravau pajamų tai tiktų tik pažymos iš darbo apie užmokestį? rolleyes.gif


1. Taip, pažyma galioja 15 d. Per15 d. turi pažymą pristatyti bankui, kitaip lengvatos negausi. Bankas, gavęs pažymą, rezervuoja pinigus. Čia ypač aktualu pradžioje, kai pradeda dalinti.

2. Mes nešėm deklaracijų lapus. Pasiėmiau iš VMI, užpildžiau ir nunešiau. Bet reikėjo ir darbo užmokesčio.
Atsakyti
Jei galit dar paaiškinkit kur ir su kokiais dokumentais eiti norint prisiregistruot prie savivaldybės (kai neturi kur deklaruot gyv. vietos),Kaune.

Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Lengvatinių paskolų trūkumai
Atsakyti
A6 noriu paklaust ar mes galim pretenduoti į remiamą kreditą jei esame jauna šeima (abu iki 35 m) bet dar neturime vaikučių? Ar tiesa, kad tokiu atveju tas 10 proc mum bus rezervuotas, o pinigėlius-lengvatą savivaldybė bankui perves vaikučiui gimus?
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2006 11 23, 14:35)
A6 noriu paklaust ar mes galim pretenduoti į remiamą kreditą jei esame jauna šeima (abu iki 35 m) bet dar neturime vaikučių? Ar tiesa, kad tokiu atveju tas 10 proc mum bus rezervuotas, o pinigėlius-lengvatą savivaldybė bankui perves vaikučiui gimus?


Lengvata bus rezervuota, o gimus vaikučiui - panaudota.

Bet amžius nėra rodiklis gauti lengvatą. Pagrindiniai dalykai - pajamos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa: 24 lapkričio 2006 - 11:57
Gal galit nurodyti kam skambint norint išsiaiškinti ar dar yra tų kreditų likę šiais metais? ax.gif
Atsakyti