Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

aisku, mat draugai eme grynais ir negavo, todel pasidare idomu.aciu.bet tos salygos tarkim kauno savivaldybes tinklapy ne itin aiskiai isdestytos
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2006 11 02, 08:51)
aisku, mat draugai eme grynais ir negavo, todel pasidare idomu.aciu.bet tos salygos tarkim kauno savivaldybes tinklapy ne itin aiskiai isdestytos



Jo, jei grynais moki, tai nieko neduoda. Jei turi pakankamai grynų pajamų, kam ta lengvata g.gif

Šiaip reikalavimai visur vienodi. Juk remiasi įstatymais. O jie visoje Lietuvoje tokie patys mirksiukas.gif
Atsakyti
vat kur normos sitai istraukai:
Valstybės parama būstui įsigyti teikiama asmenims (šeimoms), nurodytiems šio Įstatymo 1 straipsnyje, jeigu jų vienų metų (12 paskutinių mėnesių) turtas ir pajamos prieš paramos suteikimą yra mažesni už turtą ir pajamas, kurių didžiausius dydžius ir (ar) jų apskaičiavimo tvarką nustato Vyriausybė ar jos įgaliota institucija Valstybės remiamų būsto kreditų teikimo tvarkoje
Atsakyti
Norėčiau ir aš paklausti g.gif Mūsų šeimos situacija gan sudėting,bet gal ką patarsite.Mūsų šeimos pajamos per mėnesį 1700 esame 3 nariai.Gyvename provincijoje.Vyras dirba,aš ne nes turiu neįgalumą,bet kai baigsiu studijas tikiuosi ir aš pradėti dirbti,sūnus taip pat turi neįgalumą.Norime įsigyti būstą .Ar nebus kliūtis ,kad tas būstas artimo giminaičio mano mamos,tai senas namas nusidėvėjimas nemažas apie 60 proc.tuos pinigus norėtume skirti namo remontui.prašau pakomentuokite situaciją ar įmanoma ka padaryti,ar neverta net svajoti.Ačiū
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2006 11 02, 09:47)
vat kur normos sitai istraukai:
Valstybės parama būstui įsigyti teikiama asmenims (šeimoms), nurodytiems šio Įstatymo 1 straipsnyje, jeigu jų vienų metų (12 paskutinių mėnesių) turtas ir pajamos prieš paramos suteikimą yra mažesni už turtą ir pajamas, kurių didžiausius dydžius ir (ar) jų apskaičiavimo tvarką nustato Vyriausybė ar jos įgaliota institucija Valstybės remiamų būsto kreditų teikimo tvarkoje


Kaip sakoma: tas ptas š..., tik kitoj saujoj.

8. Asmens (šeimos), kuriam teikiama valstybės parama būstui įsigyti, metinės pajamos ir turtas, apskaičiuoti šio nutarimo nustatyta tvarka, vieneri metai prieš paramos suteikimo metus neturi viršyti šių dydžių:

8.1. asmens be šeimos grynosios metų pajamos – 20000 litų ir turtas – 30000 litų;

8.2. dviejų ar trijų asmenų šeimos grynosios metų pajamos – 32000 litų ir turtas – 60000 litų;

8.3. keturių ir daugiau asmenų šeimos grynosios metų pajamos – 40000 litų ir turtas – 80000 litų.


Gal Kaune nori apsidrausti, jei kartais vyriausybė pakeistų pajamų ir turto dydį.

QUOTE(noir1 @ 2006 11 02, 11:06)
Norėčiau ir aš paklausti g.gif Mūsų šeimos situacija gan sudėting,bet gal ką patarsite.Mūsų šeimos pajamos per mėnesį 1700 esame 3 nariai.Gyvename provincijoje.Vyras dirba,aš ne nes turiu neįgalumą,bet kai baigsiu studijas tikiuosi ir aš pradėti dirbti,sūnus taip pat turi neįgalumą.Norime įsigyti būstą .Ar nebus kliūtis ,kad tas būstas artimo giminaičio mano mamos,tai senas namas nusidėvėjimas nemažas apie 60 proc.tuos pinigus norėtume skirti namo remontui.prašau pakomentuokite situaciją ar įmanoma ka padaryti,ar neverta net svajoti.Ačiū


Šiaip lengvatą gausit, tik klausimas ar bankas suteiks paskolą tokiam nudevėtam bustui g.gif Niekam nesvarbu iš kokio asmens perkat butą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa: 02 lapkričio 2006 - 11:22
o i turta santaupos litais ieina?
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2006 11 06, 08:49)
o i turta santaupos litais ieina?



Jei neklystu, turtas skaitosi nekilnojamas (žemė, namas, butas). Reikėjo pristatyti pažymą iš kadastro (Cvirkos g) apie turimą nekilnojamą turtą. Dėl santaupų neaišku. Reikėjo pristatytų pajamų deklaraciją. Jei deklaracijoje buvo parodytos santaupos, gali užkliūti.

Pabandyk paskambinti ar parašyti emeilą.
Atsakyti
Gal galit pakonsultuot?Ar galim pretenduot i lengvatine paskolą?
Mūsų šeima 3 žmonės: aš, vyras ir vaikas. Turim butą 37,6m2. Turim žemės sklypą su pamatais. Paskola reikalinga tolimesnei namo statybai ir įrengimui.
Yra 1 bet. 2000-iaisiais metais buvau paveldėjusi butą 35m2. Po metų jį pardaviau. Tas butelis buvo kaime, jo vertė ir juokinga. verysad.gif
Labai dėkinga už konsultaciją mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keas: 09 lapkričio 2006 - 13:02
Laba diena, as noriu paklausti o lengvatines paskolos vienisoms mamoms galioja?
Atsakyti
ir aš turiu klausimą rolleyes.gif
esame trijų asmenų šeima. vyras dirba pagal verslo liudijimą, aš esu vaiko priežiūros atostogose iki jam sueis 1 metukai. vyras buvo banke, vien tik su jo pajamom mums duotų iki 190 tūkstančių mirksiukas.gif ar galime gauti lengvatą?
Atsakyti
Labas smile.gif
O as va ka girdejau, ir net nelabai supratau ka daryt... 4u.gif zodziu, nuejau i banka, ten del tos paskolos, tai pasiule imti ir lengvatine, sako, kaip tik turim toki limita kaip tau reik, gausi nuo 10 iki 20 proc... nuejau i savivaldybe dokumentu tvarkyt, o ten paminejo kad gausi "iki 10 proc". tai kiek?? iki 10 ar nuo 10 iki 20?? taip ir likau it muse kandus... blink.gif eisiu, aisku pasiaiskinti... bet va- kitas reikalas - kai imi lengvatine, negali i banka nesti didesnes paskolos dalies 5 metus ir negausi 27 proc. nuo palukanu..... tai mastau kas man kazi iseitu pigiau, nes mano paskola nedidele- tik 70 t... g.gif
Lauksiu komentaru ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai norėčiau, kad kas trumpai parašytų veiksmų eiliškumą. 1. susirandi butą 2. Eini į banką forminti paskolą 3. Eini į savivaldybę pažymos dėl lengvatinės. g.gif Ar viskas atvirkščiai? Parašykite, kas susidūrėte. Neabejoju, kad šitoje temoje atsakymą rasčiau, bet, sorry, nelabai turu laiko visą temą skaityt 4u.gif
Atsakyti