Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

sveiki,
Esame jauna seima besilaukianti kūdikio ir ruosiames pirkti buta, kai lankemes banke mums uzsimine apie lengvatine paskola teikiama savivaldybes. kas tai? Ar tai užtrunka daug laiko? Kokiu dokumentu reikia jai gauti?
Atsakyti
merginos, noriu ir aš patarimo 4u.gif esame tryse, aš dar esu motinystės atostogose, o mūsų pajamos dabar viršij a32000 Lt per metus, savo buto neturime, jį ketiname pirktis kitais metais ar tai reikškia, jog mums nepriklauso lengv. paskola???.. su vaikeliu namie ketinu sėdėti iki 1,5 metų, tai suėjus metukams, kai nebegausiu mot. pašalpos šeimos pajamos jau neviršys 32 tūkst. kaip manot, ar įmanoma tvarkytis ir gauti pašalpą tuo metu?? Ir ar tuomet iš kart reikia susirasti ir nusipirkti butą?? Ką patartumėt mūsų situacijoje??? Būsiu dėkinga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
toks klausimelis,o is uzsienio grystantiem visam laikui gyvent i lt,yra teikiamos kokios nors lengvatines paskolos blush2.gif ax.gif blush2.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniuliuxas150: 25 spalio 2006 - 15:50
QUOTE(agniuliuxas150 @ 2006 10 25, 16:43)
toks klausimelis,o is uzsienio grystantiem visam laikui gyvent i lt,yra teikiamos kokios nors lengvatines paskolos blush2.gif  ax.gif  blush2.gif  ax.gif  ax.gif

tikrai nemanau, kad del sugryzimo lengvatas taikytu, nebent jus kokie tremtiniai biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tequila @ 2006 10 25, 16:24)
tikrai nemanau, kad del sugryzimo lengvatas taikytu, nebent jus kokie tremtiniai biggrin.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif ne netremtinei,bet ten kaip jie raso,kad reik pajamu deklaracijos,tai uzsienio algalapai netinka jiem? ax.gif
Atsakyti
ar kas nors esate girdėję apie savivaldybės teikiama paramą būsto kreditui sumažinti jaunoms šeimoms?
Atsakyti
noriu paklausti kokią paramą iš savivaldybės galime gauti, jei esame jauna šeima, vaiku kol kas nėra. bet aš turiu invalidumą.
Atsakyti
o cia tas 10procentu ne subsidijos jaunai seimai, kurios asmenys neturi virsyti 35 metu amziaus ribos?ar cia tik vaikui gimus duoda, nesuprantu?mes turim vaika, bet jau vyrui tuoj 35.reikia skubet ar ne?
Atsakyti
QUOTE(mmazge @ 2006 10 30, 14:06)
ar kas nors esate girdėję apie savivaldybės teikiama paramą būsto kreditui sumažinti jaunoms šeimoms?

Jei kalba eina apie lengvatine paskola, tai yra daug informacijos skyrelyje <Nuoma, butu pirkimas> mirksiukas.gif
Atsakyti
Man iškilo klausimas. Esame jauna šeima, turime vieną vaiką. Ėmėm paskola (būsto kreditą) iš banko įsigyti būstui. Dabar laukiuosi ir ar galiu sulaukus antrojo mažylio kreiptis į savivaldybę kad ji man padengtų 10 proc būsto kredito? Ar ne? Na tipo gaunasi, kad pagal viska jau kitaip turėtų būti apskaičiuojamos šeimos mėnesinės išlaidos, nes imant kreditą buvo skaičiuojami trys asmenys, o dabar asmenų bus keturi.
Atsakyti
beje, ar yra skirtumas, jei mes esam registruoti skirtinguose miestuose, bet reiktu buto vienam is tu miestu, kuriame esame registruoti? dar klausimelis- ar gaunama subsidija jei moki didele dali grynais ar viska grynais, be banko paskolu?
Atsakyti
QUOTE(mmazge @ 2006 10 30, 12:06)
ar kas nors esate girdėję apie savivaldybės teikiama paramą būsto kreditui sumažinti jaunoms šeimoms?


Šiame skyrelyje apie tai ir kalbame mirksiukas.gif


QUOTE(bevardė @ 2006 11 01, 10:15)
Man iškilo klausimas. Esame jauna šeima, turime vieną vaiką. Ėmėm paskola (būsto kreditą) iš banko įsigyti būstui. Dabar laukiuosi ir ar galiu sulaukus antrojo mažylio kreiptis į savivaldybę kad ji man padengtų 10 proc būsto kredito? Ar ne? Na tipo gaunasi, kad pagal viska jau kitaip turėtų būti apskaičiuojamos šeimos mėnesinės išlaidos, nes imant kreditą buvo skaičiuojami trys asmenys, o dabar asmenų bus keturi.



Deja, neturit teisės gauti lengvatą.

Įstatymas

4 straipsnis. Valstybės paramos teikimo sąlygos

1. Valstybės parama būstui įsigyti teikiama asmenims (šeimoms), nurodytiems šio Įstatymo 1 straipsnyje, jeigu jų vienų metų (12 paskutinių mėnesių) turtas ir pajamos prieš paramos suteikimą yra mažesni už turtą ir pajamas, kurių didžiausius dydžius ir (ar) jų apskaičiavimo tvarką nustato Vyriausybė ar jos įgaliota institucija Valstybės remiamų būsto kreditų teikimo tvarkoje, ir jeigu jie įsigyja pirmąjį tinkamą būstą, t. y. jeigu šie asmenys (šeimos) Lietuvos Respublikos teritorijoje:

1) neturi ir neturėjo būsto nuosavybės teise arba

2) turi ar turėjo nuosavybės (ar bendrosios nuosavybės) teise būstą, kurio naudingasis plotas, tenkantis vienam šeimos nariui (ar bendraturčių namų ūkių nariui), yra mažesnis kaip 14 kvadratinių metrų, arba turimas būstas, nepaisant jo naudingojo ploto, Nekilnojamojo turto kadastro duomenimis, yra nusidėvėjęs daugiau kaip 60 procentų ir šis būstas yra kaimo vietovėje, kurioje jo savininkas negyvena ir (ar) nedirba, arba


QUOTE(agniux911 @ 2006 11 01, 16:47)
beje, ar yra skirtumas, jei mes esam registruoti skirtinguose miestuose, bet reiktu buto vienam is tu miestu, kuriame esame registruoti? dar klausimelis- ar gaunama subsidija jei moki didele dali grynais ar viska grynais, be banko paskolu?



Kreipiatės į tą savivaldybę, kurioje norit pirkti butą. Jei atitinkat keliams sąlygas, gaunate lengvatą (ir jei dar likę pinigų bankuose). Subsidija suteikiama tik imant paskolą iš banko. Jei mokat grynais, niekas nesuteiks lengvatos. Parama tokiems žmonėms netaikoma.

Apie lengvatas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa: 01 lapkričio 2006 - 18:13