Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

QUOTE(fibi @ 2006 09 28, 12:08)
Vakar kai skambinau į banką man pasakė,kad mūsų paskola nesiskaito komercinė,nes mes įkeitėm tą butą bankui.



Visi, kurie skolinasi iš banko, butą privalo įkeisti. Kitaip nesuteikia paskolos. NEbet yra užstatomas kitasnekionojamas turtas. O tai kaip tada vadinasi? O kokią sumą tata ėmėt?
Atsakyti
QUOTE(pupa @ 2006 09 28, 12:13)
Visi, kurie skolinasi iš banko, butą privalo įkeisti. Kitaip nesuteikia paskolos. NEbet yra užstatomas kitasnekionojamas turtas. O tai kaip tada vadinasi? O kokią sumą tata ėmėt?

Aš kaip tik ir klausiau jei mūsų paskola nėra nei vartojamoji , nei lengvatinė tai gal skaitosi komercinė?Atsakymas buvo- kad mūsų paskola vadinasi kreditas būstui,o ne komercinė.Nebent vakar banke mane ne taip suprato.Mes ėmėm 58000
Atsakyti
QUOTE(fibi @ 2006 09 28, 12:48)
Aš kaip tik ir klausiau jei mūsų paskola nėra nei vartojamoji , nei lengvatinė tai gal skaitosi komercinė?Atsakymas buvo- kad mūsų paskola vadinasi kreditas būstui,o ne komercinė.Nebent vakar banke mane ne taip suprato.Mes ėmėm 58000



Pasitikslinau, mūsų irgi taip vadinasi. Tačiau, jei neturėjot patirtinimo iš savivaldybės, kad suteikiama lengvatinė paskola, lengvatos negausit.
Atsakyti
QUOTE(pupa @ 2006 09 29, 10:51)
Pasitikslinau, mūsų irgi taip vadinasi. Tačiau, jei neturėjot patirtinimo iš savivaldybės, kad suteikiama lengvatinė paskola, lengvatos negausit.

Viskas aišku tada.Ačiū.
Atsakyti
Jei galit,paaiskinkit man truputi.
Mes su vyru susituokem pries kelis menesius, vaiku neturim ir dar neplanuojam. Neturim jokio nekilnojamo turto, esam registruoti pas tevus.
Ar mes galim gauti lengvatine paskola bustui? Kur paciai pradziai kreiptis?
Kiek supratau, jau turim buti nusiziureje buta, kuri pirktume ir zinotume konkretu paskolos dydi?
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2006 10 04, 22:03)
Jei galit,paaiskinkit man truputi.
Mes su vyru susituokem pries kelis menesius, vaiku neturim ir dar neplanuojam. Neturim jokio nekilnojamo turto, esam registruoti pas tevus.
Ar mes galim gauti lengvatine paskola bustui? Kur paciai pradziai kreiptis?
Kiek supratau, jau turim buti nusiziureje buta, kuri pirktume ir zinotume konkretu paskolos dydi?


del lengvatos reikia kreiptis i savivaldybe, ji jums priklausytu pagal cia isvardintus kriterijus, na nebent pajamas nemazas gaunat, tai tada nea, bet siemet jau daugelis savivaldybiu neturi limitu (isnaudojo). g.gif
Atsakyti
QUOTE(tequila @ 2006 10 05, 06:52)
del lengvatos reikia kreiptis i savivaldybe, ji jums priklausytu pagal cia isvardintus kriterijus, na nebent pajamas nemazas gaunat, tai tada nea, bet siemet jau daugelis savivaldybiu neturi limitu (isnaudojo).  g.gif



Man atrodo, kad Kaune dar neisseikvoti limitai
Atsakyti
Noreciau paklausti,
mes kai ememe paskola butui tai susitvarkeme
ta lengvatine per savivaldybe gavome pazyma, ir
formino jau lengvatine paskola, o tai dabar vel
kai vaikelis gims reikes tuos pacius dokumentus
issiimineti is visur ir vel i savivaldybe pristatyti?
zinoma iskaitant vaiko gimimo liudijima. nes man
dabar neaisku g.gif sake, kai jau susitvarkeme
tai kaip ir mums pinigeliu bus tiems 10% nuo
kredito.
is anksto dekui uz pagalba. 4u.gif
Atsakyti
kaune limitu dar yra, tik reikia klausti ne savivaldybes o banku, nes bankams yra skiriami limitai
atlante-> taip, jums reikia visu tu paciu dokumentu PLIUS:
1. Vaiko gimimo liudijimas
2. Vaikas turi buti prideklaruotas prie vieno is tevu (automatiskai deklaruoja prie mamos tik reikia paziuret kad irasytu i ta pati lapa)
3. Pazyma is banko apie VALSTYBES REMIAMO KREDITO likuti butinai su DATA
4. Kredito sutarties kopijos KIEKVIENA PUSLAPI TURI PATVIRTINTI BANKO VADYBININKAS.

Tik ziurekit ar nevirsysit pajamu, nes negausit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulle17: 06 spalio 2006 - 10:19
QUOTE(astulle17 @ 2006 10 06, 10:16)
kaune limitu dar yra, tik reikia klausti ne savivaldybes o banku, nes bankams yra skiriami limitai
atlante-> taip, jums reikia visu tu paciu dokumentu PLIUS:
1. Vaiko gimimo liudijimas
2. Vaikas turi buti prideklaruotas prie vieno is tevu (automatiskai deklaruoja prie mamos tik reikia paziuret kad irasytu i ta pati lapa)
3. Pazyma is banko apie VALSTYBES REMIAMO KREDITO likuti butinai su DATA
4. Kredito sutarties kopijos KIEKVIENA PUSLAPI TURI PATVIRTINTI BANKO VADYBININKAS.

Tik ziurekit ar nevirsysit pajamu, nes negausit smile.gif


Dekui,
o kaip suprasti ar nevirsysim pajamu? g.gif
Atsakyti
Gal kas nors galėtų patarti kur rasti kriterijus kam yra duodamas lengvatinis kreditas. Mes tvarkomės paprastą kreditą , o gal galėtume gauti lengvatinį? pvz dėl to kad turim 3 vaikus
Atsakyti
nzn kokiam mieste gyveni, bet kriterijai visiems vienodi, tik kad skirtinguose miestuose prazymu ir deklaraciju formos skiriasi, cia kauno miesto
INFORMACIJA
Atsakyti