Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

QUOTE(Kriste222 @ 2006 09 14, 09:17)
kiek zinau pinigu lengvatai like tik norde ir sampo, hansa lygtai jau neturi
Papildyta:
To zmiejus - ar gali parasyti kokias salygas gavai banke su lengvata ir kas kiek vilibora rinkaisi, kad perskaiciuotu ir fiksuotas ar kintamas palukanas

As tai gavau marza 0,8%+viliboras kas 6 men. Tai gavosi 4,35%, palukanos kintamos. Skamba daugokai. Paskola 210000Lt. Kaip manot?


Bent jau kaune tai dar visuose bankuose yra, sia savaite domejausi.


QUOTE(silver 27 @ 2006 09 14, 09:47)
Sveiki.
Gal kas susidūrėte su tokia situacija-aš turiu paėmusi lengvaltinę paskolą (2002 m.), sakykit, ar gimus vaikui dabar taikoma kažkokia nuolaida? Lyg girdėjau 10% nuo pasiskolintos sumos, ar kažkaip panašiai g.gif

Ačiū


jei pasiemei lengvatini kredita tai dabar reiks pristatyti visus popierius ir gausi 10% nuo KREDITO LIKUCIO GIMUS VAIKUI, o ne nuo pasiskolintos sumos.

o del tu triju vaiku tai nesamone. esme ta, kad butu bent vienas vaikas. gali buti abu tevai ir vaikas, arba vienisas tevas ar motina su vaiku. tikrai triju nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Pupa, o kam jūs ėmėt būsto paskolos draudimą, jei darėt pradinį įnašą? Man banke aiškino, kad būsto paskolos draudimas reikalingas tuomet, kai nori, kad bankas dengtų visą 100 proc. kainos, o jei darai pradinį įnašą, tai to draudimo nebereikia unsure.gif
Nu bandysiu šiandien neuti į sampo ir dnb, pažiūrėsiu ką sakys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2006 09 18, 08:06)
Pupa, o kam jūs ėmėt būsto paskolos draudimą, jei darėt pradinį įnašą? Man banke aiškino, kad būsto paskolos draudimas reikalingas tuomet, kai nori, kad bankas dengtų visą 100 proc. kainos, o jei darai pradinį įnašą, tai to draudimo nebereikia unsure.gif
Nu bandysiu šiandien neuti į  sampo ir dnb, pažiūrėsiu ką sakys rolleyes.gif




Mes savininkui įmokėjom tik 5 proc. O 95 proc. skolinomės iš banko. Todėl reikėjo draudimo. Bet draudimo suma nebuvo didelė. Jei neklystu, su nuolaida sumokėjom virš 1000 lt.
Atsakyti
QUOTE(astulle17 @ 2006 09 16, 13:27)
Bent jau kaune tai dar visuose bankuose yra, sia savaite domejausi.
jei pasiemei lengvatini kredita tai dabar reiks pristatyti visus popierius ir gausi 10% nuo KREDITO LIKUCIO GIMUS VAIKUI, o ne nuo pasiskolintos sumos.

o del tu triju vaiku tai nesamone. esme ta, kad butu bent vienas vaikas. gali buti abu tevai ir vaikas, arba vienisas tevas ar motina su vaiku. tikrai triju nereikia biggrin.gif


Tai kiek KARTŲ duoda lengvatinę paskolą, jei jau pasinaudojai ja 2002 metais. gal klaidingai parašiau, norėjau paskyti, kad jei šeimoje yra 3 vaikai dengia 20 proc. paskolos T.y. jei gimė trečias vaikas gal padengs ir 10 proc.(jei buvo jau padengę 10 proc.)
P.S. Man tai keisčiausia, kad jauna šeima vadinam iki 35 metų, man dar toli, bet maniškiui greit, o būsto nerandu. verysad.gif
Atsakyti
lengvatine paskola duoda tik viena karta, nesvarbu kiek vaiku. TAI YRA VIENKARTINE ISMOKA -10 proc, jei bent vienas vaikutis neigalus TIK TADA 20 proc. niekas nesisumuoja.
Atsakyti
QUOTE(astulle17 @ 2006 09 09, 22:29)
iki 35 metu turite paimti kredita ir susilaukti vaiku.


Laba diena, Astule,
norėjau paklausti dėl amžiaus. Mano vyrui yra jau virš 35m., o aš už jį jaunesnė ir kitais metais kovo mėn. susilauksiu vaikelio. Kreditą imtume mūsų abiejų vardu. Ar galime pretenduoti į lengvatinę subsidiją iš valstybės? Ar visgi vieno žmogaus amžius viską nulemia?
Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romi: 26 rugsėjo 2006 - 15:27
kad jau nebe... nebent turite 3 vaikus ar neigaluma (tfu tfu tfu)
Atsakyti
Labukas.Paskollą pasiėmė mano vyras prieš pat vestuves tris metus atgal.Banke pasidomėjau - mūsų paskola tikrai ne komercinė,nes įkeitėm tą buta,kurį nusipirkom - vadinasi būsto kredito ar kažkaip panašiai,nors pradinis įnašas buvo 25%.Vaikų mes dar neturim ir neaišku kada bus.Ar kada nors atsiradus mažyliui iš mūsų paskolos bus galima padaryti lengvatinę?Ar čia tik per pirmus penkis metus - vadinasi mums liktų 2 metai.Paskolos drausti mums nereikėjo.
Iš anksto ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
ar vyras pries pasirasydamas kredito sutarti gavo is savivaldybes pazyma del lengvatines ar ne. jei gavo tai viskas liuks, o jei ne tai nieko nebepadarysit. ir bet kokiu atveju jei butu pasiemes reiketu laukti vaikuciu ir neveliau kaip vienam is jusu sukaks 35 metai
Atsakyti
QUOTE(astulle17 @ 2006 09 27, 17:02)
ar vyras pries pasirasydamas kredito sutarti gavo is savivaldybes pazyma del lengvatines ar ne. jei gavo tai viskas liuks, o jei ne tai nieko nebepadarysit. ir bet kokiu atveju jei butu pasiemes reiketu laukti vaikuciu ir neveliau kaip vienam is jusu sukaks 35 metai

Kai prieš 3,5 metų mes ėjom į savivaldybę - gavom atsakymą,kad nei po vieną nei susituokę mes lengvatinės paskolos negausim.Aš panašiai tokio atsakymo iš jūsų ir tikėjausi,tik vienas pažystamas su manim ginčijos,kad pasikeitė įstatymas ir atseit mūsų paskolą galima padaryt kaip lengvatinę.Matyt pats iki galo į visą tai neįsigilinęs.dar kartelį aciū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fibi @ 2006 09 27, 17:12)
Kai prieš 3,5 metų mes ėjom į savivaldybę - gavom atsakymą,kad nei po vieną nei susituokę mes  lengvatinės paskolos negausim.Aš panašiai tokio atsakymo iš jūsų ir tikėjausi,tik vienas pažystamas su manim ginčijos,kad pasikeitė įstatymas ir atseit mūsų paskolą galima padaryt kaip lengvatinę.Matyt pats iki galo į visą tai neįsigilinęs.dar kartelį aciū wub.gif



Tikriausiai neįsigilino. Komercinės paskolos neįmanoma paversti lengvatine.
Atsakyti
QUOTE(pupa @ 2006 09 28, 10:37)
Tikriausiai neįsigilino. Komercinės paskolos neįmanoma paversti lengvatine.

Vakar kai skambinau į banką man pasakė,kad mūsų paskola nesiskaito komercinė,nes mes įkeitėm tą butą bankui.
Atsakyti