Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

Nu va skaičiau skaičiau ir tik dabar daėjo(kaip tai žirafai), kad gi VB neteikia lengvatinės paskolos doh.gif O aš jau ten buvau pradėjus dokumentus tvarkytis doh.gif
Atsakyti
kiek zinau pinigu lengvatai like tik norde ir sampo, hansa lygtai jau neturi
Papildyta:
To zmiejus - ar gali parasyti kokias salygas gavai banke su lengvata ir kas kiek vilibora rinkaisi, kad perskaiciuotu ir fiksuotas ar kintamas palukanas

As tai gavau marza 0,8%+viliboras kas 6 men. Tai gavosi 4,35%, palukanos kintamos. Skamba daugokai. Paskola 210000Lt. Kaip manot?
Atsakyti
Sveiki.
Gal kas susidūrėte su tokia situacija-aš turiu paėmusi lengvaltinę paskolą (2002 m.), sakykit, ar gimus vaikui dabar taikoma kažkokia nuolaida? Lyg girdėjau 10% nuo pasiskolintos sumos, ar kažkaip panašiai g.gif

Ačiū
Atsakyti
Kriste, man tavo paskola juokinga atrodo biggrin.gif O kokiam banke tu ėmei? Mat VB siūlo geresnes sąlygas ir procentukus mažesnius unsure.gif Tai gal man čia tos lengvatos nė nereikia g.gif
Atsakyti
tai va kad geresniu salygu su lengvata nenori duot. as norde. O ka tau pasiule???
Atsakyti
VB siūlo 4,25 iš karto be jokių derybų
Atsakyti
tai kad baisaus visai cia nera, daug baisiau be valstybes paramos imti. cia tik reikia popieriukus surinkti o uztai visai nemazus pinigelius duoda
Atsakyti
Astule patikslink, ar aš teisingai supratau, kad valstybė dengs 10 proc paskolos ir 50 proc paskolos draudimo ax.gif
Atsakyti
Nera - tu neteisingai supratai tu procentu skaiciavima. Svarbiausia yra kokia banko siuloma marza+viliboras, kuris yra visiems vienodas, priklausomai nuo laikotarpio kas kiek laiko ji perskaiciuos. Jei as renkuosi, kad perskaiciuotu kasdiena, tai mano procentas bus 3,9 bendras. O as pasirinkau, kad perskaiciuotu kas 6 men , tada gaunasi 4,35. Esme yra banko marzoje, o ne bendrame procente
Atsakyti
Marža 0,7 ax.gif Aš dar tik pradėjau domėtis visais šitais reikalais, tai nelabai dar susigaudau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(silver 27 @ 2006 09 14, 09:47)
Sveiki.
Gal kas susidūrėte su tokia situacija-aš turiu paėmusi lengvaltinę paskolą (2002 m.), sakykit, ar gimus vaikui dabar taikoma kažkokia nuolaida? Lyg girdėjau 10% nuo pasiskolintos sumos, ar kažkaip panašiai g.gif

Ačiū

Kiek žinau 10 proc. padengia jei yra seimoje 3 vaikai.
Papildyta:
QUOTE(NERA @ 2006 09 15, 08:17)
Astule patikslink, ar aš teisingai supratau, kad valstybė dengs 10 proc paskolos ir 50 proc paskolos draudimo ax.gif

Siaip 50 proc. draudimo paskolos dengia jei prdinį įnašą padarai 30proc.
Atsakyti
QUOTE(silver 27 @ 2006 09 14, 09:47)
Sveiki.
Gal kas susidūrėte su tokia situacija-aš turiu paėmusi lengvaltinę paskolą (2002 m.), sakykit, ar gimus vaikui dabar taikoma kažkokia nuolaida? Lyg girdėjau 10% nuo pasiskolintos sumos, ar kažkaip panašiai g.gif

Ačiū



Reikia pristatyti dokumentus, kag gimė vaikas. Gali paskambinti į savivaldybę, kurioje gavai lengvatą ir pasiteirauti.

QUOTE(NERA @ 2006 09 15, 08:17)
Astule patikslink, ar aš teisingai supratau, kad valstybė dengs 10 proc paskolos ir 50 proc paskolos draudimo ax.gif


Taip.


QUOTE(osda @ 2006 09 15, 19:56)
Kiek žinau 10 proc. padengia jei yra seimoje 3 vaikai.
Papildyta:

Siaip 50 proc. draudimo paskolos dengia jei prdinį įnašą padarai 30proc.



O čia nuo kada tokios sąlygos g.gif Prieš metus pasinaudojo lengvata. Gavom 10 proc., nors tada turėjom vieną vaiką. Būsto paskolos draudimą irgi gavom. Kompensavo 50 proc., nors pradinis įnašas buvo 5 proc.

Būsto paskolos draudimas Čia galima smulkiau susižainti su draudimu ir jo sąlygomis.
Atsakyti