Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

vestaj-> uoj tai drasiai gali, sampo ir DnB dar turi tikrai limitu, o Hanza lyg ir baigia, bet dar neaisku. Tikrai spesi nepergyvenk..

zvirbliuke-> nedrisiu prognozuot, bet jauciu nelabai ka gausit, nors as visada patariu eit i bankus pasneket, gal rasit kokia iseiti, laiduotoja ar koki uzstata..
Atsakyti
labas 4u.gif
o man irgi klausimukas iškilo, kur kreiptis pažymos apie pajamas, jei dirbama pagal patentą? ir ar gautume lengvatą?
ir dar ar gautume lengvatą jei paskolą imam tik sklypui?
Atsakyti
[quote=astulle17,2006 08 08, 09:16]
Na mamytes bandau jums padeti...
Lapiukas ->
Patariu tamstai skubeti, nes tie valstybes skirti limitai galioja iki siu metu pabaigos, jei bankai ju nepabaigia anksciau. pvz kaune hanza bankas lyg jau i pabaiga eina. jei dar neturit ka pirkt tai nerinkit dokumentu, nes tos pazymos galioja apie menesi laiko. galit bandyti kitais metais ta daryti, bet klausimas ar is viso tokia programa bus. o jei bus gal salygos bus geresnes, o gal blogesnes, o gal visai nebus... zodziu kitiems metams palikti tai tikra loterija gaunas.

taip, pazymu reikia tiek, kiek seimoj nariu, jusu atveju 3. ir reikia per visa laika, t.y. neribota. o vaiko prie mamos tikrai nedeklaruok, tik prie saves arba vyro, nes tada reikstu kad ne tu vaika augini, o jei ne pas tave vaikas, tai ir subsidijos negausi. tai pati prisideklaruok prie savivaldybes ir vaika prie saves. formalus benamiai laikinai busit biggrin.gif

anyte ->
Bet aš pas mamą esu prisiregistravus nuo gimimo, o glaudžiamės kolkas pas uošvius. Tai man reikia tada iš mamos išsiregistruot? blink.gif
Atsakyti
zodziu taip,
1. pasakyk kur tavo mama deklaruota
2. is kurios savivaldybes norit gaut pazyma
3. kur vyras deklaruotas
4. kieno vardu (tavo ar vyro) kredita imsit

va tada tiksliai pasakysiu ka daryti, nes variantu gali buti daug
Atsakyti
spyglis2-> jei dirbi pagal patenta tai is mokesciu inspekcijos pazymu prasyk, o sklypui lengvatos negausit
Atsakyti
QUOTE(astulle17 @ 2006 08 08, 21:42)
zodziu taip,
1. pasakyk kur tavo mama deklaruota
2. is kurios savivaldybes norit gaut pazyma
3. kur vyras deklaruotas
4. kieno vardu (tavo ar vyro) kredita imsit

va tada tiksliai pasakysiu ka daryti, nes variantu gali buti daug



Mano mama deklaruota Vilijampoleje Kaune, ten pat ir aš, o vyras Aleksote pas savo tėvus ir gyvenam pas vyro tėvus.O vaikas dar niekur, tai ir nežinom kur čia reiktų ją registruot. Nors šiandien buvau pasų poskirį tai sake, kad vaikas turi būti priregistruotas kartu su mama. Tai turbūt reikės pas mamą. Nu net nežinau g.gif ką čia su registravimu daryt ir kur geriau. doh.gif

O pažymą tai iš Kauno savivalybės ir kreditas turbūt vyro vardu turi būti, nes paskola iš banko bus vyro vardu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapiukas: 09 rugpjūčio 2006 - 17:52
Astule,
ar reikalinga pazyma apie seimos sudeti, jei pasai seni ir juose yra stampas, kas vyras ir kas vaikas tongue.gif Ir jeigu reikia, ar neuztenka kopijos, nes turiu pazyma apie seimos sudeti, kuri adresuota mokyklai?

Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriste222: 10 rugpjūčio 2006 - 07:22
QUOTE(Kriste222 @ 2006 08 10, 08:16)
Astule,
ar reikalinga pazyma apie seimos sudeti, jei pasai seni ir juose yra stampas, kas vyras ir kas vaikas tongue.gif  Ir jeigu reikia, ar neuztenka kopijos, nes turiu pazyma apie seimos sudeti, kuri adresuota mokyklai?

Aciu



Netinka nei pasai, nei pažyma adresuota mokyklai. Turi būti išimta nauja. Ten nurodoma kam skirta pažyma.
Atsakyti
tai reik tada nurodyt Kauno miesto savivaldybej, busto skyriui, ar taip turetu skambet

Aciu pupa
Atsakyti
lapiukas-> tai tamsta pas mane vakar ir buvai biggrin.gif

kriste22-> mums apie seimos sudeti uztenka santuokos liudijimo ir gimimo liudijimu
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti

anyte ->
gm.. siaip tai as siuo klausimu ne ka galiu pasakyti, bet teko girdeti kad su banku susitare kad anksciau pasiraso ta sutarti, bet cia nuo banko lankstumo priklauso.

Apsilankėm banke , deja jie nelabai kuo gali padėt pasirodo jie turi pristayti savivaldybei mūsų pasirašytą buto pirkimo sutartį. doh.gif

Banke pasiūlė vieną keistoką variantą, net nežinau ar bandysim. schmoll.gif

Tiesa astule dar vienas klausimukas, na man kaip ir neaktualu blush2.gif , bet banke sakė jei vaikelis gims jau pavyzdžiui ne šiais metais, o kitais tai savivaldybei reikės vėl per naują pateikinėti pažymas apie pajamas. Ir jei jos bus padidėję, tų 10proc. negausime, nors pernai kaip ir buvo suteikta teisė į legvatą g.gif
Atsakyti