Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

Kaune as
Atsakyti
Astule, gal gali man pasakyt ar reikalinga pazyma, kad as gaunu po 50 lt per menesi uz vaika???
Atsakyti
butinai reikalinga, turetu isduoti socialinis skyrius is kurio gauni tuos pinigelius.
Atsakyti
wub.gif Aciu Astule, tu auksas
Atsakyti
Sveiki,
Gal galit man paaiškint blush2.gif .Mes irgi ieškomės butuko,bet dar tinkamo neradom bet pažymas galim jau dabar pradėt rinktis. Ir skaitinėjau čia, bet taip ir nesupratau kokių dokumentų ir iškur jas reikia gauti? unsure.gif
Ir dar klausimėlis: Mes dar nepriregistrave savo mažės tai pirmiausia turbūt reiktų ją priregistruot?
Atsakyti
Noriu paklausti gal kas susidūrėt su tokia situacija kaip mūsų. pristatėme į banką pažymą iš savivaldybės, tačiau banko teisininkės nepasirašo , kad mums būtų suteikta lengvatinė paskola, nes už butą realiai reikės sumokėti 2007m.
Tai va visas mūsų lakstymas ir vargas veltui verysad.gif verysad.gif

Gal kartais kam nors taip buvo ar įmanoma kažką susitarti kaip nors su banku, gal kam buvo panašus atvejis. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti


Jau turime atnaujinta informacija, reikalinga siais metais. Visus reikalavimus ir reikalingas formas galite rasti CIA

Sekmes sukant savo lizdelius wub.gif
[/quote]


o Vilnieciam kaip?
Papildyta:
QUOTE(Lapiukas @ 2006 08 06, 21:26)
Sveiki,
Gal galit man paaiškint blush2.gif .Mes irgi ieškomės butuko,bet dar tinkamo neradom bet pažymas galim jau dabar pradėt rinktis. Ir skaitinėjau čia, bet taip ir nesupratau  kokių dokumentų ir iškur jas reikia gauti? unsure.gif
Ir dar klausimėlis: Mes dar nepriregistrave savo mažės tai pirmiausia turbūt reiktų ją priregistruot?



o pala pala, kur registruotis jei dar neturite savo namuciu? blink.gif
mums taS pats : mes nuomuojam kambari, as laukiuosi, abu dirbam darbuose kur abieju pajamos ant popieriaus 1600LT. ka daryti? mes ciuju net ishvis paskolos negalim gauti.
as esu suglumusi, susinervijusi ir t.t. ka valstybe daro su jaunom sheimom?!!!! o dar blyn skundziasi, kad gimstamumas mazas!
Atsakyti
verysad.gif Nejau man niekas negali paaiškinti.Šiandien buvau ir savivaldybei tačiau jau nedirbo tai nieko ir neišsiaiškinau.
Norejau dar paklausti, ar užsisakant pažymas registre dėl įregistruoto nekilnojamo turto reikia užsakyti 3 pažymas t.y. man, vyrui ir vaikui (7mėn.).
Ir užsisakant internete klausia kiek metų? Tai kokį laikotarpį rašyti?
Kas jau visą šitą praėjot gal galit man padėti. doh.gif
Papildyta:
[
o pala pala, kur registruotis jei dar neturite savo namuciu? blink.gif

Iš bėdos mama pas save priregistrotų vaiką.
Atsakyti
ta tai suprantu, bet ar butnai turi buti registruotas Vilniuje?
Atsakyti
Na mamytes bandau jums padeti...
Lapiukas ->
Patariu tamstai skubeti, nes tie valstybes skirti limitai galioja iki siu metu pabaigos, jei bankai ju nepabaigia anksciau. pvz kaune hanza bankas lyg jau i pabaiga eina. jei dar neturit ka pirkt tai nerinkit dokumentu, nes tos pazymos galioja apie menesi laiko. galit bandyti kitais metais ta daryti, bet klausimas ar is viso tokia programa bus. o jei bus gal salygos bus geresnes, o gal blogesnes, o gal visai nebus... zodziu kitiems metams palikti tai tikra loterija gaunas.

taip, pazymu reikia tiek, kiek seimoj nariu, jusu atveju 3. ir reikia per visa laika, t.y. neribota. o vaiko prie mamos tikrai nedeklaruok, tik prie saves arba vyro, nes tada reikstu kad ne tu vaika augini, o jei ne pas tave vaikas, tai ir subsidijos negausi. tai pati prisideklaruok prie savivaldybes ir vaika prie saves. formalus benamiai laikinai busit biggrin.gif

anyte ->
gm.. siaip tai as siuo klausimu ne ka galiu pasakyti, bet teko girdeti kad su banku susitare kad anksciau pasiraso ta sutarti, bet cia nuo banko lankstumo priklauso.

Zhvirbliuke ->
tamstele, sita info paruosta geguzes menesi ir mes su ja jau kelis menesius dirbam, tai nemanau kad galetume ja nauja pavadinti. 4u.gif
jei neturi savo namuciu tai galite pasu poskyryje paprasyti kad jus itrauktu i asmenu, neturinciu gyvenamosios vietos sarasus. tada skaitysites prideklaruoti prie savivaldybes, o tokia pazyma tinka kad gautumet lengvata. svarbu kad prisideklaruotumet prie tos savivaldybes is kurios pazyma norit gauti.

registruotas turi buti ten, is kurios savivaldybes pazyma norit gauti. jei is kauno miesto-tai prie kauno miesto savivaldybes, jei is kauno rajono-tai is kauno rajono savivaldybes.

Na, ar kiek padejau? ax.gif
Papildyta:
zvirbliuke -> nebutinai abu turit but deklaruoti vilniuj, uztenka tik to, kurio vardu kreditas bus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulle17: 08 rugpjūčio 2006 - 09:14
astulle17, gal gali patarti ax.gif Ruošiuosi tvarkytis dokumentus lengvatinei paskolai. Ar dar verta šiais metais, ar likę savivaldybėj tam skirtų pinigų? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhvirbliuke @ 2006 08 07, 18:27)
o pala pala, kur registruotis jei dar neturite savo namuciu? blink.gif
mums taS pats : mes nuomuojam kambari, as laukiuosi, abu dirbam darbuose kur abieju pajamos ant popieriaus 1600LT. ka daryti? mes ciuju net ishvis paskolos negalim gauti.
as esu suglumusi, susinervijusi ir t.t. ka valstybe daro su jaunom sheimom?!!!! o dar blyn skundziasi, kad gimstamumas mazas!



Ant popieriaus pajamų užteks savivaldybei, o bankui, deja, ne. Dabar susiklosčiusi itin nepalanki sistema. Valstybės nustatytos pajamos netenkina bankų. Nes gaunant 32000 per metus negali leisti įsigyti buto, nes jų kainos išaugo. Gal kitais metais valstybė pakeis reikalavimus ir padidins gaunamas pajamas iki kokių 48000 lt. blush2.gif
Atsakyti