Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

Papasakosiu aš savo situaciją, jei kuri turėsit laiko perskaitykit ir patarkit kanors...
Gyvenam su draugu jau 2 metai, norim imti lengvatine paskola ( tiksliau jis vienas ant saves nori imti lengvatine) kaip ten yra su vienu asmeniu? ar isvis imanoma gauti lengvatine? ar čia tik šeimai?
Kitas niuansas nori imti ne butui, o sklypui ir namo statymui ( kadangi pats dirba statybu sferoje, jokie niuansai ir visi kiti darbeliai kuriuos jis savo rankomis darys nekainuos).
Ir dar kaip bus su tais 10% ( jei imanoma isvis ta paskola lengvatine gauti 1 asmeniui) kas bus kai sukurs šeimą ir atsiras vaikelis?

Žinau daug klausimų, bet tikrai būčiau dėkinga jei kuri atsakytumėte, iš anksto dėkoju notworthy.gif
Atsakyti
Vakar buvau savivaldybeje,tai pasake,kad vienam asmeniui neduoda.Turi buti seima,t.y.zmona+vyras+vaikiukas.
Labai nusiminiau,nes galvojau,kad ir vienam turetu buti lengvatos.Kiek esu girdejusi,tai kaip ir suteikia lengvata namo statybai,bet tik kad jie nenori nieko aiskint.Tipo labai daug popierizmo ir problemu tuos popierius gaunant.
Atsakyti
QUOTE(anyte @ 2006 07 10, 15:02)
O man dabar problemėle atsirado, visai buvau pamiršus, kad praėjusiais metais dirbau tokioj vienoj šaraškino kontoroj, išdirbau aš ten tik truputį daugiau nei mėnesį. Už kuriuos gavau varganus kelis šimtus litų. Aišku įrašas sodros knygelėj yra. Taigi man kaip ir reikai pažymos iš tos darbuvietės apie mano gautas pajamas. Bėda ta ,kad tos firmos kaip ir nebėra, bent jau kiek skambinu niekas neatsiliepai ir meilai grįžta.
Gal kartais žinote ar neužtektų atšviesto išrašo iš sodros knygelės, kaip pajamų gavimo įrodymo, ten gi rašo kiek per tą laikotarpį gavau.
Nebežinau ką daryti jei nenurodysiu,kad dirbau toje įmonėje irgi bus negerai. Ir visas vargelis ir noras gauti lengvatą nueis šuniui ant uodegos  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



Sužinojau, kad ta įmonė bankrutavusi ir yra likviduojama. Tai iš kur man gauti tą pažymą apie gautas pajamas? verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anyte: 13 liepos 2006 - 11:04
anyte-> siaip tai tas kas tvarko bankroto reikalus turetu isduoti pazyma apie ismokas, o siaip tai gal is sodros pazymos kas matysis.

aii->su namo statyba yra labai sudetingas reikalas, uztat tau ir neaiskina. turesite pateikti visas saskaitas iki smulkmenu, jokiu savu darbu, projekta reikia derinti su kazkokia ten statybos komisija ar pan. tiksliai nzn, tai bijau pameluot, bet patikek, tai imanoma tik teoriskai, nebent negaila laiko nervu ir pinigu.

brunetike-> vienam lengvatine zinoma kad imanoma gauti, bet gaus tik paskolos draudima, kas sudaro kelis tuks. lt, o ta 10% subsidija bus tada kai atsiras zmona ir ji pagimdys vaikuti. va tau ir lengvata. o moteriske gali buti ir nevedus vaika turedama kad lengvata gautu.

Supraskit, kad valstybe turi savo paskatu remti jaunus zmones, taip kad rekomenduojama tuoktis ir vaikus gimdyti. Nepykit ant valstybes taip, ji tik nori savo gyventoju skaiciu pakelt, o ir kas cia blogo susituokt? moteriai nuo to tik geriau
P.S. Cia tik mano asmenine nuomone, kuria tureciau pasilaikyti sau, bet nebeislaikiau biggrin.gif
Atsakyti
[quote=astulle17,2006 07 13, 13:56]
anyte-> siaip tai tas kas tvarko bankroto reikalus turetu isduoti pazyma apie ismokas, o siaip tai gal is sodros pazymos kas matysis.

Domėjausi Sodroj, tai jie išduoda pažymą, nurodžius laikotarpį kurio reikia. Bet įdomu ar savivaldybei tiks tokia pažyma g.gif
Atsakyti
Man tai visiskai vienai be vyro ir be leliuko dave lengvatine paskola, kol kas kaip ir kazkas minejo, pritaike tik lengvata busto paskolu draudimui 50 proc., o ta subsidija 10 proc. pritaikys lapkricio men. (tada bus ir lelius ir vyras 4u.gif ). Bet kadangi lengvata man priklauso veliau nei isduota paskola, tai ja skaiciuos nuo paskolos likucio. na va, atrodo viska surasiau smile.gif
Atsakyti
O kiek laiko galioja registrų centro išduota pažyma? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anyte @ 2006 07 14, 10:36)
O kiek laiko galioja registrų centro išduota pažyma? blush2.gif

hmmm.... as tai nzn, bet tikrai ne ilgai, siaip registru centro kt. pazymos dazniausiai 10-14 d. galioja.
Atsakyti
QUOTE(anyte @ 2006 07 14, 10:36)
O kiek laiko galioja registrų centro išduota pažyma? blush2.gif



Galioja 30 d.
Atsakyti
mano pazystamas sake, kad savivaldybe duoda kazkokia lengvata jaunam zmogui, nors jis gali bui nevedes ir netureti vaiku.Ar teisybe?
Atsakyti
QUOTE(laurat @ 2006 07 19, 09:33)
mano pazystamas sake, kad savivaldybe duoda kazkokia lengvata jaunam zmogui, nors jis gali bui nevedes ir netureti vaiku.Ar teisybe?


tikra teisybe, man irgi tokia lengvata dave, bet kol nera seimos su lelium-nera ir lengvatos ax.gif (kol nera seimos 50 proc. nuolaida busto paskolu draudimui).
Atsakyti
liuks...tada kol esu grazi ir jauna reiki skubeti dokumentus tvarkyti...tongue.gif
Atsakyti