Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

QUOTE(vil @ 2006 06 23, 15:39)
Ir dar turiu tokį klausimėlį (tik iš smalsumo) - o kaip jums su palūkanų marža? Man palūkanų maržą su lengvatine paskola davė didesnę nei tokiom pačiom sąlygoms paprastą paskolą mūsų draugams. Taip kad "sutaupymas" išeis beveik nulinis.  doh.gif  doh.gif  doh.gif


QUOTE(Kriste222 @ 2006 06 27, 10:03)
As ir kai kalbejau metu pradzioje marza dave 0,8,. O dabar duoda tik 1,05.Parasyk kiek tau dave ax.gif


Mes irgi imam lengvatinę paskolą. Tai bankas siūlo maržą 1 (mes čia pasiskaitinėję prašėm 0.8) ir sakė, kad lengvatinėms paskoloms taikoma marža yra didesnė g.gif . Imam Hansabanke 100000, 25 metams.
Atsakyti
Gal kas gali pasakyt kokius dokumentus reiks sutvarkyt norint parduot bankui ikeista buta ir pirkti nama? Arba keiciant viena i kita? g.gif
Atsakyti
pirmiausiai reikia eiti i banka ir gauti leidima parduoti ikeista buta, pirkejas pinigus perves bankui, bankas padengs paskola, o jei liks pinigeliu - likuty imes tau i saskaita ir tik tada isregistruos buto ikeitima hipotekoje. Tada namo statybai imsi nauja paskola ir is naujo ikeitinesi ka nors g.gif
Papildyta:
Musu lengvatines paskolos, imtos lapkricio men. marza 1 proc.
Papildyta:
QUOTE(ad23 @ 2006 06 29, 14:18)
sveikos gyovs!
  Skaitau skaitau ir rodos visiskai susipainiojau...
Mes esame jauna seima, auginanti vaika invalida. As dabar rasysiu ka as zinau, o jei as klystu tai prasom pataisyti. buciau dekinga!Kiek suprantu mums priklauso 20% busto kainos imant paskola! Reikalingi dokumentai einant i savivaldybe: pasus ju kopijas, turimos nuosavybes dokumentus(netgi jei jokios nuosavybes neturim), visu seimos nariu deklaruota gyvenama vieta, invalido pazymijima ir kopija, turto deklaracija ir prasyma parasyt! situs visus popieriukus turint eini i savivaldybe ir kazkur priduodi!
Paskui eini i banka?Ar cia jau viskas butu?



reikia ne nuosavybes dokumentu, o pazymos is registru centro apie tavo ir vyro vardu turima ar kada nors tureta nekilnojamaji turta.
Papildyta:
QUOTE(Kriste222 @ 2006 06 22, 09:58)
As jau atsibosiu su savo klausiais. Bet vis mastau, kaip isvengti pradinio 5% inaso, nes neturiu jo verysad.gif Tai kilo tokia mintis: mes pirksim nama is tevu, namo verte apie 280-300 tukst, tevai parduoda ji mums mazdaug uz 190tukst. Ar nebus problemu gaunant lengvatine paskola, kad perkam ta busta pigiau g.gif Ir dar jei mokesim apie 70% busto vertes, tai gal bankas duos paskola be jokiu busto paskolu draudimu ir pradiniu inasu.  ????

blink.gif  blink.gif


jeigu tu dokumentuose rodysi, kad perki nama uz 190, tai bankas be busto paskolu draudimo tau paskolos duos tik 190*70proc, t.y. 133 tukst. Lt smile.gif
Pirmiausiai tau reiketu pasidometi kokio dydzio lengvata tau savivaldybe suteiks, t.y. max finansuojama suma, kuri priklauso nuo seimos nariu skaiciaus ir dar ten kazko, tokia suma ir rodyti visuose pirkimo dokumnetuose.
Atsakyti
QUOTE(tequila @ 2006 06 29, 20:54)

Papildyta:
reikia ne nuosavybes dokumentu, o pazymos is registru centro apie tavo ir vyro

net jeigu jo ir nera! doh.gif
Atsakyti
nera vyro, ar nera turto biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ????
Atsakyti
QUOTE(tequila @ 2006 06 30, 20:22)
nera vyro, ar nera turto  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ????

turto...
Atsakyti
Pradėjau ir aš rinkti dokumentus lengvatai. Gal galite padėti kurios pažymo reikai iš Registro, niekaip neatsirenku blush2.gif blush2.gif

1. Nekilnojamojo turto registro išrašą pagal nurodytą turto adresą.

2. Nekilnojamojo turto registro išrašą pagal nurodytą savininką.

3. Nekilnojamojo turto registro išrašą apie nekilnojamąjį turtą, įregistruotą per paskutiniuosius n metų.

4. Pažymėjimą apie Nekilnojamojo turto registre įregistruotą nekilnojamąjį turtą ir teises į jį (dublikatą


Pa mus reikalingų dokumentų sąraše jis skamba taip
Pažyma apie nuosavybės teise turimą (turėtą) nekilnojamąjį turtą su įvertinimu vidutine rinkos kaina Lietuvos Respublikoje visų pareiškėjo šeimos narių vardu.

ir kaip suprantu pažymos reikia kiekvienam šeimos nariui atskirai.


Atsakyti

QUOTE(Kriste222 @ 2006 06 27, 09:03)
As ir kai kalbejau metu pradzioje marza dave 0,8,. O dabar duoda tik 1,05.Parasyk kiek tau dave ax.gif

Mums lengvatinę paskolą davė su marža 0,9. Vakar pasirašėm dokumentus.
Papildyta:
QUOTE(anyte @ 2006 07 01, 13:14)
3.      Nekilnojamojo turto registro išrašą apie nekilnojamąjį turtą, įregistruotą per paskutiniuosius n metų.

Pa mus reikalingų  dokumentų sąraše jis skamba taip
Pažyma apie nuosavybės teise turimą (turėtą) nekilnojamąjį turtą su įvertinimu vidutine rinkos kaina Lietuvos Respublikoje visų pareiškėjo šeimos narių vardu.

ir kaip suprantu pažymos reikia kiekvienam šeimos nariui atskirai.

Man atrodo, kad šitas.
Taip, kiekvieno šeimos nario vardu, net jei jis dar tik kudikėlis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VUL: 01 liepos 2006 - 13:51
QUOTE(VUL @ 2006 07 01, 13:54)
Mums lengvatinę paskolą davė su marža 0,9. Vakar pasirašėm dokumentus.
Papildyta:

Man atrodo, kad šitas.
Taip, kiekvieno šeimos nario vardu, net jei jis dar tik kudikėlis.


Neklaidink žmonių - aš jau tai praėjau ir galiu pasakyt, kad kiekvienam šeimos nariui reikia išimti pažymą:

2. Nekilnojamojo turto registro išrašą pagal nurodytą savininką.

wink.gif
Atsakyti
Ačiū labai už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklaust,ar galima gauti lengvatine paskola zemei pirkti?Ar cia tik butui taikoma?
Aciu labai
Atsakyti
O man dabar problemėle atsirado, visai buvau pamiršus, kad praėjusiais metais dirbau tokioj vienoj šaraškino kontoroj, išdirbau aš ten tik truputį daugiau nei mėnesį. Už kuriuos gavau varganus kelis šimtus litų. Aišku įrašas sodros knygelėj yra. Taigi man kaip ir reikai pažymos iš tos darbuvietės apie mano gautas pajamas. Bėda ta ,kad tos firmos kaip ir nebėra, bent jau kiek skambinu niekas neatsiliepai ir meilai grįžta.
Gal kartais žinote ar neužtektų atšviesto išrašo iš sodros knygelės, kaip pajamų gavimo įrodymo, ten gi rašo kiek per tą laikotarpį gavau.
Nebežinau ką daryti jei nenurodysiu,kad dirbau toje įmonėje irgi bus negerai. Ir visas vargelis ir noras gauti lengvatą nueis šuniui ant uodegos verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti