Įkraunama...
Įkraunama...

Neramu dėl santykių...

QUOTE(laumzirge @ 2012 10 02, 20:47)
manau, kad Jūsų draugas žino ir/ar nujaučia daugiau nei manote. Vien atvažiavus prie daugiabučio, kuriame gyvenate, galima nemažai nuspėti, kas ir kaip. Dėl mamos tai irgi mato, kad serga, ir kad pastoviai pablogėjimai. Mato, kad nėra daug artimų giminių.

Dabar klausimas, kiek per metus pažengė Jūsų santykiai, ar yra kokių nors ateities planų? Ar jo šeima nieko apie Jūsų šeimą nesiklausinėjo?

Tai, kad giminė nėra plati galbūt jam visiškai nėra trūkumas, nes kaip tik leidžiate laiką su jam artimais žmonėmis. Kaip matote, jis net su mama nesiveržia susipažinti...

drinks_cheers.gif manau tiek jis tiek jo seima mazdaug isivaizduoja kokia jusu finansine padetis.

As dabar nieko nedaryciau..draugaukit ir tiek, jus gi nemeluojat..
Kad nesiverzia i svecius kaip tik irodo, kad jam idomi jus, o ne jusu butas.

Atsakyti
O kaip man kestai skamba, kad metus draugauja, mamos nėra matęs ir į svečius nebuvo užėjęs su mama susipažint g.gif . Ir palnuoja šeimos kūrimą. Atsiprašau, tikrai nenoriu nieko įžeist, bet čia kaip iš mexikiečių ar brazilų serialų...
Siūlyčiau greičiau vaikiną į svečius pas save pasikviesti ir su savo mama supažindinti, tada viskas atsistos į savo vėžias ir tada ramiau ateitį planuosit. O tai dabar matau graužia kažkokie klausimai viduje kaip bus... kaip sužinos ...? Dėl pačios vidinės ramybės geriau viską greičiau išsiaiškinti. O jei nuo to ką vaikinas sužinos ar pamatys, jo jausmai pasikeis - reiškia toks likimas buvo. Surasit vaikiną, kuriam būsit reikalinga su savo problemomis , turtais- neturtais.
O gal žmogui(įskaitant ir jo tėvus) visiškai nesvarbu materialinė pusė, kiti žymiai daugiau vertina dvasinius dalykus, tarpusavio supratimą.

Kažkada senai senai pati draugavau su vaikinu, kurio tėvai buvo turčiai, jis vienturtis. Na mano šeima nebuvo nei labai turtinga nei nepasturinti. Vidutinė. Pati sau įsikaliau į galvą kad aš jam netinku, pati nutraukiau santykius. Po kiek laiko jis vedė labai turtingą merginą. Kažkaip niekada nesigailėjau dėl to. Tai kad visaip būna gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(monetka @ 2012 10 02, 10:26)
Ne, kolkas nebuvo. Dėl to ir neramu. Aš susipažinus su jo šeima, gimine, o jis su maniške dar ne.. Nežinau, gal jis bijo, gal nenori.... Tai kolkas ir nespaudžiu.

QUOTE(monetka @ 2012 10 02, 20:40)
Na, mes kuriam planus pilnai apsigyventi kartu, kartais net tyliai pasvajojame apie rimtą šeimos kūrimą... Aš tikrai viso to labai norėčiau.. smile.gif

Tai viskas gerai thumbup.gif Man buvo uzejus paranoja del pazindinimusi su tevais, tai ir SM tema issiskaiciau, visiem skirtingai buna, kas vos ne iskart susipazista, kas pries vestuves ir nera kazkokios taisykles, kada. Ne tie laikai kai reikdavo tevu leidimo atsiklausti mirksiukas.gif Jei abu i santykius ziurite rimtai ir pradedat svarstyti apie seimos kurima, tai reiskias ir seimos bus "sujungtos". Nesigedink savo mamos, juk ji nors ir milijonu saskaitoj neturi, bet tau dave viska ka galejo, jos deka esi toks zmogus, koki myli tavo draugas wub.gif Tai kai iseis is kalbos apie mamos liga ar jusu materialine padeti, ta ir atsimink - ne viskas materialiniu geriu matuojama. Ir kaip jau sakiau, specialia tos kalbos neuzvedinek, bet labai ilgai irgi netempk, kad pacios baimes akys dar labiau neisaugtu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2012 10 02, 23:09)
O kaip man kestai skamba, kad metus draugauja, mamos nėra matęs ir į svečius nebuvo užėjęs su mama susipažint g.gif . Ir palnuoja šeimos kūrimą. Atsiprašau, tikrai nenoriu nieko įžeist, bet čia kaip iš mexikiečių ar brazilų serialų...
Siūlyčiau greičiau vaikiną į svečius pas save pasikviesti ir su savo mama supažindinti, tada viskas atsistos į savo vėžias ir tada ramiau ateitį planuosit. O tai dabar matau graužia kažkokie klausimai viduje kaip bus... kaip sužinos ...? Dėl pačios vidinės ramybės geriau viską greičiau išsiaiškinti. O jei nuo to ką vaikinas sužinos ar pamatys, jo jausmai pasikeis - reiškia toks likimas buvo. Surasit vaikiną, kuriam būsit reikalinga su savo problemomis , turtais- neturtais.
O gal žmogui(įskaitant ir jo tėvus) visiškai nesvarbu materialinė pusė, kiti žymiai daugiau vertina dvasinius dalykus, tarpusavio supratimą. 

Kažkada senai senai pati draugavau su vaikinu, kurio tėvai buvo turčiai, jis vienturtis. Na mano šeima nebuvo nei labai turtinga nei nepasturinti. Vidutinė. Pati sau įsikaliau į galvą kad aš jam netinku, pati nutraukiau santykius. Po kiek laiko jis vedė labai turtingą merginą. Kažkaip niekada nesigailėjau dėl to. Tai kad visaip būna gyvenime.

drinks_cheers.gif Labai teisingi pastebejimai 4u.gif
Atsakyti
Na, kai reikėjo kelis kart pas mamą važiuot vos ne naktį, ir vežt vaistus, aš jam sakiau, kad su laiku, tokie važinėjimai dažnės....
Kaip čia kažkas rašė, klausė, koks jis pats, ir jo šeima: tai mama, kiek teko bendraut, labai paprasta moteriškė; jis pats jau dirba nuo paauglystės, nesėdi tėvams ant sprando.. Buvo keli atvėjai, kai galėjome išsiskirt, bet ačiū Dievui, to neįvyko.. Labai tikiuosi, kad šitas mano nepagrįstas nerimas greit praeis, nes kaip pagalvojau: na juk jis viską beveik ir žino.. Tik ne itin detaliai...
Ačiū jums, mergaitės, už padrąsinimą smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monetka @ 2012 10 03, 07:47)
Na, kai reikėjo kelis kart pas mamą važiuot vos ne naktį, ir vežt vaistus, aš jam sakiau, kad su laiku, tokie važinėjimai dažnės....
Kaip čia kažkas rašė, klausė, koks jis pats, ir jo šeima: tai mama, kiek teko bendraut, labai paprasta moteriškė; jis pats jau dirba nuo paauglystės, nesėdi tėvams ant sprando.. Buvo keli atvėjai, kai galėjome išsiskirt, bet ačiū Dievui, to neįvyko..  Labai tikiuosi, kad šitas mano nepagrįstas nerimas greit praeis, nes kaip pagalvojau: na juk jis viską beveik ir žino.. Tik ne itin detaliai...
Ačiū jums, mergaitės, už padrąsinimą smile.gif 4u.gif

jeigu jo šeima tave priėmė,tai nėra ko parintis. Jeigu jie būtų už tas vadinamas luomines draugystes,tai seniai jei ne jis,tai jo tėvai būtų išknisę kas tokie tavo tėvai,kur gyvena,kiek turi turto ir pan.
Atsakyti
'Jei myli, mylės ir su pliusais ir su minusais'. Jei pabūgs, vadinasi ne taip viskas rimta tarp jūsų buvo.. 4u.gif
Atsakyti