Įkraunama...
Įkraunama...

Essence kosmetika

QUOTE(Tibė @ 2012 11 11, 13:35)
o kokiam Droge Catrice matėt?

Vilniaus Ozo naujam Droge, jis prie pat Eurokos. Labai nustebau, bet gerai, ten yra nauja kolekcija, vis šiokia tokia konkurencija ir daugiau kolekcijų.
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2012 11 11, 12:38)
Vilniaus Ozo naujam Droge, jis prie pat Eurokos. Labai nustebau, bet gerai, ten yra nauja kolekcija, vis šiokia tokia konkurencija ir daugiau kolekcijų.

o kokia tam droge catrice kolekcija dabar?
Atsakyti
QUOTE(BabyGirl @ 2012 11 11, 19:59)
o kokia tam droge catrice kolekcija dabar?

spectaculART

http://www.catrice.e...ectaculart.html
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2012 11 11, 20:27)

aciu uz atsakyma


Gal kas mate Vilinuj nauja Saulelydzio kolekcija? Oze nera, Akropoly nemaciau, VCUP'e irgi nebuvo
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2012 10 26, 12:26)
Gal ne per velai atsakysiu. Turiu Eyeliner pen-superinis daiktas. Issilaiko nuo 7 ryto olo kokiu 9 vakaro. Labai gerai breziasi. Mano metu atradimas.


Jį ir pirkau. Labai man jis thumbup.gif 4u.gif Bus kartojamas.
Man paprastai pravedimai tik siaubą varo, bet šitas taip gerai brėžiasi, jokių problemų tiesią liniją suveikt. Ir dar laikosi visą dieną, ko daugiau norėt.
Papildyta:
QUOTE(*Eglė @ 2012 11 08, 00:50)
O kaip atrodo tie naujieji?  ax.gif Visur mačiau tik tokius http://www.essence.e...ylistSet_18.png


O kaip šitie? 4u.gif
Atsakyti
Eyeliner pen - kokia kaina jo ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 11 21, 09:08)
Eyeliner pen - kokia kaina jo ?


Iki 10. Lygtai 8-9. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 11 21, 09:08)
Eyeliner pen - kokia kaina jo ?

11, o dvigubas (vienas galas plonesnis, kitas storesnis) - 13 4u.gif
Atsakyti
O aį nusipirkau štai ką:
user posted image
Man labai patiko, didelių bizgučių nėra, švyti, atspalvį gerą duoda... Žodžiu, uždedu pliusą smile.gif
Atsakyti
O aš išmėginau šitą eyebrow set
user posted image
Labai patiko thumbup.gif Tik tą tamsesnę spalvą gal nelabai dabar panaudosiu. Įpakavime šviesesnė atrodo, ant veido per tamsi man. Šiaip labai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(In hell @ 2012 11 21, 19:56)
O aį nusipirkau štai ką:
user posted image
Man labai patiko, didelių bizgučių nėra, švyti, atspalvį gerą duoda... Žodžiu, uždedu pliusą  smile.gif

cia gal SunClub Highlighting Powder? Jei taip, tai tikai geras dalikelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2012 11 03, 20:51)

gal zinote ar bus si kolekcija Lietuvoje?
Atsakyti