Įkraunama...
Įkraunama...

Essence kosmetika

QUOTE(Siurpuliukas @ 2012 10 07, 09:14)
Man irgi idomu, kaip atnaujinti nagu lakai, gal geresni? ax.gif


Aš šiandien išmėginau, tai šiaip galėčiau pasakyti kad nusivyliau. Ankstesnis teptukas buvo daug geresnis, šitas kažkoks per daug didelis ir storas, kabina labai daug lako, ir šiaip bent jau man kažkaip nelabai gražiai dengia. Na žodžiu senasis teptukas man buvo kurkas patogesnis. Gaila kad nebėra kur nusipirkti senųjų nagų lakų. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2012 11 03, 21:06)
Pirmoji nagų lako spalva atrodo nuostabiai bigsmile.gif .

Tik nagu lakai sudomino 4u.gif
Atsakyti
Kokia butu nuomone apie essense juoda medini akiu piestuka ?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 11 04, 22:12)
Kokia butu nuomone apie essense juoda medini akiu piestuka ?


Mano nuomonė pusėtina - turiu tokį, bet retai prisimenu. Kietokas, sunkiai tepasi. Turiu ir išsukamą, tikėjausi naudotis waterlinijai, bet irgi norisi geresnio - šis nors ir minkštas, bet nelabai laikosi.

Ieškosiu geresnių 4u.gif
Atsakyti
Turiu juoda issukama akiu piestuka, tai laikos nuostabiai thumbup.gif su paprastu pieneliu ne taip lengva ir nugramdyti is karto ji. Tik man kartais akis papersti nuo jo... g.gif
Atsakyti
100 proc. pritariu del naujo dizaino Colour and go nagu laku, labai nepatogus, per didelis sepetelis. Gailiuosi nenusipirkusi kitos firmos keliais litais brangesnio, su situ neisivaizduoju, kaip nusilakuoti, kad nebegtu per krastus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 11 04, 22:12)
Kokia butu nuomone apie essense juoda medini akiu piestuka ?

Geresnis juodas medinis iš I love rock serijos, gelinis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 11 05, 19:47)
100 proc. pritariu del naujo dizaino Colour and go nagu laku, labai nepatogus, per didelis sepetelis. Gailiuosi nenusipirkusi kitos firmos keliais litais brangesnio, su situ neisivaizduoju, kaip nusilakuoti, kad nebegtu per krastus  schmoll.gif

O man patiko tas sepetelis,gerai padenge ax.gif cia turbut ir nuo nago formos priklauso daug g.gif
Atsakyti
Išbandžiau Essence "Cherry blossom girl" skaistalus
user posted image
foto iš čia

Kurį laiką nenaudojau Essence kosmetikos (nei lakų, nei tušų nebeturiu, kelis šešėlius turėjau, bet ir tuos berods išmečiau), taigi dalinai ji buvo mano "praeities" kosmetika, kol silpnumui apėmus ir parduotuvėje pamačius šią kolekciją nusprendžiau suteikti šansą. Ir nesigailiu smile.gif

Kol kas atsiliepimai trumpi, nes bandžiau tik pirmą kartą, bet...
Pliusai:
1. Spalva švelni (sumaišius abu tonus), lyg į persiką, tačiau nėra pernelyg ryžavota ar dar kokia iškreipta;
2. Skaistalai pigmentuoti - spalva ir matosi, nereikia mazoti ir permazoti, kad pasimatytų ant odos;
3. Lengvai kabinasi. Skaistalams naudoju HM šepetėlį, tai tikrai lengva paimti spalvą smile.gif
4. Nors pakuotė ir nėra pati žaviausia ir dar toli jai iki tokios, bet patys įspaudai ant skaistalų daro įspūdį ir gana gerą smile.gif
5. Kaina. Čia, kur gyvenu, mokėjau už juos berods €3,69. Kaina juokinga smile.gif

Minusai:
1. Tekstūra. Užteko panaudoti vieną kartą, kad pamatyčiau, jog produktas gana "miltiškas". Šepetėliu pabraukus per produktą aplink nusėda spalvos milteliai. Nedžiugina...
Atsakyti
Ar yra kurioje is Vilniaus Eurokos naujuju antakiu seseliu? Madoje neturi, bet ir nieko apie juos nezino.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 11 08, 01:24)
Ar yra kurioje is Vilniaus Eurokos naujuju antakiu seseliu? Madoje neturi, bet ir nieko apie juos nezino.
O kaip atrodo tie naujieji? ax.gif Visur mačiau tik tokius http://www.essence.e...ylistSet_18.png
Atsakyti
QUOTE(*Eglė @ 2012 11 08, 00:50)
O kaip atrodo tie naujieji?  ax.gif Visur mačiau tik tokius http://www.essence.e...ylistSet_18.png

Matyt Caridian turi omeny šešėlius iš LE Wildcraft - tai jau naujos LE pasirodė ax.gif
Atsakyti