Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2013

oho neblogai:) o su kuria agentūra jūsų kompanija lekia?
Atsakyti
Kokia ta moovingo kompanija New Jersey? parasykit man i pm gal galesiu padet wink.gif. Nes as dirbau ir dirpsiu siais metai New Jersey moovinge
Atsakyti
jie visi per ewc lekia, keturiese uzsirase per draugo akcija, tai vienam gavosi 80 usd nuolaida, tai va sauniai dar atsvente sutarties pasirasyma drinks_cheers.gif bigsmile.gif

o kokia ten kompanija tai as nezinau, reiks pasiklaust pavadinimo, gal netycia ta pati ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keliautoja laiku ;D @ 2012 10 30, 23:36)
jie visi per ewc lekia, keturiese uzsirase per draugo akcija, tai vienam gavosi 80 usd nuolaida, tai va sauniai dar atsvente sutarties pasirasyma  drinks_cheers.gif  bigsmile.gif

o kokia ten kompanija tai as nezinau, reiks pasiklaust pavadinimo, gal netycia ta pati  ax.gif  smile.gif

o tai ir pernai per ewc vare? lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(censoriuoslady @ 2012 10 30, 22:56)
o tai ir pernai per ewc vare?  lotuliukas.gif


Nea, vaikinukai pirma karta vaziuoja wink.gif o drauges tai viena buvo per ewc, o kita per zip'a man atrodo smile.gif jos kazkaip tada netycia i skirtingas uzsiregistravo, bet darbo kartu ieskojosi wink.gif
Atsakyti
o įmanoma per skirtingas agentūras važiuot ir patekti į tą patį darbą?
Atsakyti
QUOTE(opus3 @ 2012 10 31, 13:57)
o įmanoma per skirtingas agentūras važiuot ir patekti į tą patį darbą?


tikrai taip. retai kuriam darbdaviui rūpi, koks jūsų sponsorius ir tuo labiau niekam nerūpi, kokia jūsų lietuviška agentūra. smile.gif
Atsakyti
sveiki,butu idomu suzinoti apie darbus,kokius siulo plc pasirinkus ju programa,kai darba suranda uz tave jie patys.Ta prasme,ar imanoma tiketis ten siektiek pelningesniu darbu nei valstijos minimumas ir panasiai ? Kiek darbo pasiulymu variantu jie ten pateikia? smile.gif
Atsakyti
kiek teko girdėti pačios agentūros nelabai kokius variantus pasiūlo, geriau patiem ieškotis.. aišku jei jau nieko patiem nesigauna rasti, kreiptis į agentūra:)
Atsakyti
QUOTE(Puer @ 2012 11 01, 13:24)
sveiki,butu idomu suzinoti apie darbus,kokius siulo plc pasirinkus ju programa,kai darba suranda uz tave jie patys.Ta prasme,ar imanoma tiketis ten siektiek pelningesniu darbu nei valstijos minimumas ir panasiai ? Kiek darbo pasiulymu variantu jie ten pateikia?  smile.gif


Tie šiek tiek pelningesni bus ir sunkesni fiziškai dažniausiai. Kokie moover'ių darbai, manau, pelningesni, bet užtai ir sunkūs. O šiaip dažniausiai bus minimumas. Nebent pasiseks. Arba tenai nuvažiavę susirasit antrą darbą už daugiau nei minimumą.
Atsakyti
Manau, kad patiems tikrai susirasti ir geriau ir pigiau, juk duoda tam tikrą duomenų bazę (bent jau man EWC davė), ir dar galima pačiam pasirinkti į kurią Amerikos vietą nori varyt, o jeigu jie ieško, tai jau ką gausi, tą gausi man atrodo wink.gif
Atsakyti
Labas visiems. Rytoj žygiuosiu i PLC registruotis. Labai nooriu,naktimis sapnuoju amerika;D visi draugai buvo ir dalijasi nepakartojamais ispudziais. Tai dabar esu pasiryzusi keliauti viena. Tikiuosi viskas bus gerai
Atsakyti