Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2013

As irgi sia vasara buvau, tai nezinau, jei norit dvi savaites keliauti, pamatyti daug ka- kas geriausia, tai turesit daaaug dirbt, mes dirbom nuo 8 ryto iki 11 vakaro, su keliu valandu pertrauka (vienas darbas buvo kur arbatpinigiu gaudavom, kitame mokejo kiek daugiau nei minimuma, bet..). As tai buvau nusiteikus ir apsvaigus del tos Amerikos pries skrydi, nors ta Amerika pamatyt teko tik dvi paskutines savaites, kurios ir nueme visa pedu skausma igyta per vasara, ir paliko daug ispudziu smile.gif

USA WORK (be travel) tai nieko gero pasakyt negaliu, taip, reik tiketis kad dirbsim su gerais zmonem, bet siaip visai nesvarbu ar arsi Anglijoj, ar Norvegijoj, ar Lietuvoj, ar USA sitaip, be to, kaip prie 35 laipsniu tenka dirbt su juodom kelnem ir kojinem su uzdarais batais tai nenoriu net prisimint....

O USA TRAVEL- nerealus ispudziai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happysmile: 26 spalio 2012 - 16:20
Čia jau kaip kam pasiseka su tuo USA WORK. Kai kurie kaifuoja ir darbą dirbdami ir visai nebūna tai jiems kančia. Ir darbo metu nemažai pakeliauja po apylinkes. Todėl reikia gerai darbu pasidomėti prieš priimant darbo pasiūlymą: geriausia info iš ten jau buvusių ir dirbusių (tikrai ne iš darbdavių, nes darbdaviai visada šviesiom spalvom viską nupieš). smile.gif
Atsakyti
Na sis patarimas atkrenta, rinkomes darbdavi is pazistamu zmoniu,kurie dirbo pernai. Ne darbai buvo blogi, o valandu kiekis per didelis man smile.gif
Atsakyti
Nu čia jau prioritetų reikalas. Jei jauti, kad nori mažiau dirbti, tai manau, galima tai įgyvendinti daugumoje vietų. Niekas nevers dirbti iki išsekimo. Tik bėda, kad dauguma studentų ten nuvažiavę nori kuo daugiau pinigų užkalt, dirba po 60 val per savaitę ir pan. Bet jei jiems pinigai svarbiau nei sveikatą pagadinti truputį, tai čia jų laisvas pasirinkimas. Aš pati asmeniškai tikrai daug dirbdavau, daugiau nei būčiau norėjus, bet pinigai pinigai pinigai.
Atsakyti
QUOTE(happysmile @ 2012 10 26, 16:18)
As irgi sia vasara buvau, tai nezinau, jei norit dvi savaites keliauti, pamatyti daug ka- kas geriausia, tai turesit daaaug dirbt, mes dirbom nuo 8 ryto iki 11 vakaro, su keliu valandu pertrauka (vienas darbas buvo kur arbatpinigiu gaudavom, kitame mokejo kiek daugiau nei minimuma, bet..). As tai buvau nusiteikus ir apsvaigus del tos Amerikos pries skrydi, nors ta Amerika pamatyt teko tik dvi paskutines savaites, kurios ir nueme visa pedu skausma igyta per vasara, ir paliko daug ispudziu smile.gif

USA WORK (be travel) tai nieko gero pasakyt negaliu, taip, reik tiketis kad dirbsim su gerais zmonem, bet siaip visai nesvarbu ar arsi Anglijoj, ar Norvegijoj, ar Lietuvoj, ar USA sitaip, be to, kaip prie 35 laipsniu tenka dirbt su juodom kelnem ir kojinem su uzdarais batais tai nenoriu net prisimint....

O USA TRAVEL- nerealus ispudziai smile.gif


man visiskai atvirksciai, didziausia ispudi ir malonuma paliko darbas ir bendravimas su amerikieciais, vienu zodziu real life ir gan neblogai sekesi susirasti draugu vietiniu ir pamatyti ju gyvenima. O tas pakeliavimas, tai kaip turistas pamaciau ten tas izymias vietas ir t.t.. bet labai didelio ispudzio nepaliko, pvz i koki NY tai daugiau sugryzti net nenoreciau, bet cia jau kaip kam kitus zavi dangoraiziai, o kitus koki hamburgeri suvalgyti kokioj oldskulineje uzkandineje, ar biliarda bare pazaisti su rednekais, ar i koledzo brolijos tusa prisitrinti. vat kas mane veza labiau uz ten kokius niagara falls ar kita bullshit cool.gif

dar mano patarimas butu toks, kas vaziuosit, ziurekit ne kur alga didesne, o kur dirbti idomiau butu ir atsiliepimus is praeitu metu jeigu iseina (ar transporta duoda ir t.t.. nes be masinos daugumoje vietu ragas yra) nes paskui tiesiog liaudiskai tariant prasiksit 3 menesius neidomiam darbe ir liks tik savaitele pasidziaugti amerika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nemnemnem: 27 spalio 2012 - 00:33
Sveiki,

šiemet buvau usa, vyksiu ir kitąmet be jokių abejonių!

Pats gyvenau kurortiniame miestelyje, pragyvenimas gan brangus (tiek būstas, tiek maistas), bet susirasti antrą darbą tikrai įmanoma. Miestelis šiaip gal ir nieko, tiek, kad yra dry city (neparduoda alkoholio), taigi praktiškai jokių linksmybių (nei barų, nei klubų) nėra. Dirbau du darbus, po ~75h per savaitę. Gailiuosi, kad didžiąją dalį vasaros teko pradirbt nieko nepamačius, bet visus vargus atpirko kelionė po darbų. Daug ką pamačiau, daug ką aplankiau ir noriu sugrįžti vėl.
Bėda tame, kad į tą patį miestelį nelabai norėčiau grįžti - noriu pamatyti kažką naujo.

Gal kas nors iš jau buvusių norėtų pasidalinti savo buvusių darbdavių kontaktais? ax.gif
Taip pat būtų smagu išgirsti ar patiko jūsų dirbtas darbas, kokios antro darbo susiradimo galimybės, kokiame mieste gyvenote ar brangus pragyvenimas ir pan. smile.gif
Atsakyti
O tu šventas naivume biggrin.gif tikrai nemanau, kad čia kažkas užsimanys dalintis darbdavių kontaktais. Ypač gerų darbų, dideliuose miestuose ar šiaip gerose vietose. Geriau ieškot per pažįstamus, draugus, buvusius JAV.
Atsakyti
Ech... O jau buvau beveik pamiršęs, bet savo postu vėl priminei kaip buvo gera išvykus, kur nėra tiek daug lietuvių ir kur netgi tautietis tautiečiui gero linki... ax.gif

Na, bet ką padarysi, džiaukitės, kai kaimyno tvartas dega, broliai lietuviai... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AiPounas @ 2012 10 28, 20:59)
Ech... O jau buvau beveik pamiršęs, bet savo postu vėl priminei kaip buvo gera išvykus, kur nėra tiek daug lietuvių ir kur netgi tautietis tautiečiui gero linki... ax.gif

Na, bet ką padarysi, džiaukitės, kai kaimyno tvartas dega, broliai lietuviai... verysad.gif


Aš tau linkiu gero patarimu, kaip iš tikrųjų galima rasti darbdavių kontaktų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano keletas draugu jau rado darbus vasarai drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif

Tikiuosi ir man jau greit pavyks smile.gif O kaip jums sekasi? Gal jau kas nors irgi turite? cool.gif
Atsakyti
kokius darbus pavyko rasti ir kur?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(opus3 @ 2012 10 30, 14:16)
kokius darbus pavyko rasti ir kur?smile.gif


Pora vaikinuku tai mooveriais kazkur ten New Jersey valstijoje, o dvi panikes tai padavejomis New Yorke, bet jos abi uzpernai buvo ir siemet pas tuos pacius darbdavius sugrizo wink.gif

sekasi jiems... ax.gif thumbup.gif
Atsakyti