Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2013

Aš manau, kad jie supranta, ką reiškia CV. Tai ar parašysi jiems Resume ar CV didelio skirtumo jie tame nematys. Jiems gal dar įdomiau. biggrin.gif
Atsakyti
Kas šiais metais ruošiatės keliauti ir ieškot kompanionės, rašykite drinks_cheers.gif būtų smagu susipažinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trendy_ @ 2012 10 22, 21:14)
Kas šiais metais ruošiatės keliauti ir ieškot kompanionės, rašykite drinks_cheers.gif būtų smagu susipažinti mirksiukas.gif


Man tai sake Resume siusti butinai, nes jie juk gauna tukstanciais tu uzklausu, tai dave ir pavyzdi ir patikrino thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,as galvojau kad anksti pradejau dometis,o cia ziuriu jau visi gal ipuseje su paieskom ...As kazkaip su padruzke galvojau varyt per lietuviu centra,bet systra mano sake vaziuot per ewc,per kuri pati vaziavo.pries kokis 8metus gal..tai sakiau nuvarysiu i abu ,paziuresiu ka sneka gero ir cia parasysiu,tuo labiau visi ofisai netoli mano univero.. thumbup.gif
Atsakyti
hey!
ar yra magistrantu planuojanciu isvykti i JAV? o gal yra buvusiu pirmo kurso magistru isvaiziavusiu? kaip su mokslais derinot?
Atsakyti
Sveiki visi smile.gif man tai įdomu, ar kas nors bandėt Southwestern Advantage (kur pardavinėja knygas) programą? būtų įdomu atsiliepimai. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(poseur @ 2012 10 23, 19:22)
Sveiki visi smile.gif man tai įdomu, ar kas nors bandėt Southwestern Advantage (kur pardavinėja knygas) programą? būtų įdomu atsiliepimai. Ačiū



Ten labai svarbus (labai!) tavo komunikabilumas, drąsa, na ir tikriausia išvaizda smile.gif. Nuo to priklausys, ar darbas tau bus pelningas malonumas ar kančia. Visgi reikia vaikščioti po namus ir siūlyti tas knygas.
Nežinau ar būtent apie Southwestern Advantage kompaniją, bet kad apie knygų platinimą tai tikrai, būvo parašytas straipsnis ,berods, lryte. Long story short straipsnio herojams labai ten nepasisekė, sumarinavo pinigus į kursus, housingą ir nieko neužsidirbo. Galiausiai išsilakstė ieškot kitų darbų.
Atsakyti
Rytoj su viena kolega eisim i Zip Travel'a, bandysim visko issiklausinet:) Viena panele is kito forumo sake, jog jai zip'as nepatiko, sake per mazai info suteikia unsure.gif ir dar sake pasijauti vos ne kalta, kad kazko isvis paklausei.. tai vat.. nezinau net, gal rinktis plc ar ewc reiks galiausiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trendy_: 24 spalio 2012 - 12:13
QUOTE(Trendy_ @ 2012 10 24, 12:12)
Rytoj su viena kolega eisim i Zip Travel'a, bandysim visko issiklausinet:) Viena panele is kito forumo sake, jog jai zip'as nepatiko, sake per mazai info suteikia unsure.gif ir dar sake pasijauti vos ne kalta, kad kazko isvis paklausei..  tai vat.. nezinau net, gal  rinktis plc ar ewc reiks galiausiai smile.gif


Tai pabandyk visur nueit wink.gif Jei tu is kauno, tai viskas salia wink.gif pasiklausinesi ir matysi, kur labiausiai patinka wink.gif Vilniuj man rodosi ir ne per toliausiai visi jie isikure viens nuo kito wink.gif
Atsakyti
Taip ir darysim, esu is vilniaus, cia irgi visos 3 agenturos centre isikurusios, ne per toliausiai viena nuo kitos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trendy_: 24 spalio 2012 - 15:02
Nu va,as siandien spejau pralekt visur,realiai visur viskas labai panasiai,visi dirba labai ilgai ir tt ,tik ewc kazkaip uzsisedejom,nes labai issamiai apie viska pasakojo,ta uzsiplepejom biski,nes drauge visk kazkokiu prisigalvodavo klausimu doh.gif geris yra dar tas kad jie daro iki laprkicio kazkurios toki 20 usd nuolaida jeigu ateini su draugu,tai kazkaip isejom is ju,ir galvojam varysim per juos gal..sake baze duos kazkokia,ten bus kontaktai ,tai kai gausim,papasakosiu ka ten gavom. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Keliautoja laiku ;D @ 2012 10 24, 15:33)
Tai pabandyk visur nueit wink.gif Jei tu is kauno, tai viskas salia wink.gif pasiklausinesi ir matysi, kur labiausiai patinka wink.gif Vilniuj man rodosi ir ne per toliausiai visi jie isikure viens nuo kito wink.gif

Vava,pas mus vilniuj zip nuo ewc gal 200 metru,plc bsiki toliau,tai labai faina kad gali visur nubegt ,musu univeras centre,tai bus lb patogu viska tvarkytis.. cool.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad jus turite galimybe apeiti ir apsiziureti, kaip kas kur...o as studijuoju panevezyje unsure.gif tai galiu nebent el. laiskais susirasinet ar skambinti verysad.gif bet kol kas tai issamiausiai su ewc susirasineju, kazkaip nezinau, laisku forma priimtina tokia, tai galvoju ten ir regintis, o dar drauge prikalbinti baigiu, tai tikiuosi irgi gaut ta nuolaida 20 usd 4u.gif
Atsakyti