Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2013

QUOTE(High_Five @ 2012 11 29, 21:13)
Tik vat arbatos, praktika rodo, kad vaikinam mažiau sekas susirinkt, visgi panos geriau moka susimirksėt su klientais biggrin.gif

kad atvirksciai galima sakyti biggrin.gif mano sios vasaros kolegos vaikinai padavejai budavo gaudavo didesnius tipsus nei merginos. aisku nuo aptarnavimo dar priklauso. na, bet turbut lietuviams vaikinams sunkiau cia butu tuos tipsus susirinkti, nebent labai megsta kalbinti klientus ir labai geros anglu kalbos zinios.
Atsakyti
QUOTE(censoriuoslady @ 2012 11 29, 17:36)
kad atvirksciai galima sakyti biggrin.gif  mano sios vasaros kolegos vaikinai padavejai budavo gaudavo didesnius tipsus nei merginos. aisku nuo aptarnavimo dar priklauso. na, bet turbut lietuviams vaikinams  sunkiau cia butu tuos tipsus susirinkti, nebent labai megsta kalbinti klientus ir labai geros anglu kalbos zinios.

drinks_cheers.gif tame restorane, kur man teko dirbti, lietuvis padavejas geriau uzdirbdavo, nei amerikones 4u.gif jis negailedavo $ busboy'jams 4u.gif kad jo stalus greiciau nuvalytu, ir kita partija zmoniu galetu sestis biggrin.gif kas reishkia, kuo daugiau aptarnauji, tuo daugiau $ gale dienos turi 4u.gif ir, zinoma, bendrauti, bendrauti, bendrauti...... 4u.gif amerikieciams patinka klausineti, ish kur tu, kaip atvykai ir t.t. 4u.gif ir, aishku, jei kokiam "Hooters", tai panos vienaio ar kitaip, uzdirba daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau, kad patirties nėra būtina jei vietoje susirasi antrą darbą padavėjo. Mano draugas tai dirbo be patirties nes aš rekomendavau, bet tai įmanoma kokiuose šeimos restoranuose ir pan. nors yra ir labai rimtų, kur be trijų metų patirties nepateksi vėl dėl didelio fizinio krūvio...

Dėl arbatos dydžio - kas kaip dirba ir plepa, tiek ir gauna. Aš kai dirbau merginos daugiau gaudavom, bet ir dirbom tikrai geriau... Tiek šnekėjimu, tiek pačiu aptarnavimu. o plepėti su amerikonais ir šypsotis daug būtina
Atsakyti
Ar apsimoka vaikinams JAV dirbti kazka be mooveriu ir be padavejo darbo,kad jis butu pelningas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puer @ 2012 11 30, 11:53)
Ar apsimoka vaikinams JAV dirbti kazka be mooveriu ir be padavejo darbo,kad jis butu pelningas?  g.gif

galima juk dirbti ir kitus darbus, kad ir uz 8.25 val, bet jei duoda daug valandu pvz 50 per sav ir nera sunkus darbelis, tai apsimoka irgi juk. o ,kad labai daug uzsidirbsi per vasara jav, tai vargu.. jei gali tik 3 men dirbti, tai ir skaiciuok.. daugmaz per menesi liktu 1000- 1500 dol jau viska atskaicius, aisku gali buti ir maziau zymiai. neesi juk garantuotas. tai skaitykim lieka kokie 3000-4000 dol per vasara, atminusuok bilietus beveik 800- 1000 dol , programos mokesti.. ir nieko labai neliks, bet siaip tai verta ,manau , vaziuoti, ypac jei pvz tevai kelione apmokes. tikrai geriau jau jav padirbeti ir uz ta 8.25 dol valandini, nei lt sedeti ir nieko neveikti. Lt vasara padaveju dirbant vargu ar nusipirksi apple kompiuteri ir ar pamatysi new york ar dar ka biggrin.gif zodziu cia mano tik pamastymai. visokiu varianatu gali buti ir su darbu jav ir su darbu lt, ir ten ir ten gali pasisekti ar nepasisekti.
Atsakyti
As kai dirbau restorane, darbinantis patirties neturejau, darbdaviams nemelavau, bet vis tiek idarbino mane su vaikinu. Gal del to, kad jau paskutine minute ieskojo studentu ir kas buvo, tas tiko, nezinau. O del tipsu, tai butinai reikia kalbetis. Jei yra laiko ir gali sau leist kokias 5 min pastovet ir papasakot: kodel cia atvykai, kaip tau patinka amerika, bet ir kaip myli savo sali, kur nori keliauti, ka mokaisi ir etc., tipsai is karto augs. Esu ne viena karta po tokio paplepejimo gavus sau asmeniskai tipsu 20 dol laisva ranka.

Aisku, jei matai, kad klientai susirauke ir nenori kalbetis (o buna visokiu), tuomet ramiai sau aptarnauk, ir viskas.

O kas dėl vaikinų/merginų, tai įtakos neturi didelės. Gal vaikinam lengviau, jie greitesni, nes pagaliau reikia is sunkius padėklus panešioti, todėl greičiau sukasi, atsparesni stresui. Na, ir savaime daugiau tipsu in the end of the day.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranoia: 30 lapkričio 2012 - 15:44
Teiraujuosi jau dirbusių per W&T programą, nes matau, kad tokių tikrai yra smile.gif Aš su draugu dviese planuojam vykti, dabar kaip tik motyvacinį rašysim, tai kaip manot, kartu mums jį rašyti ar atskirai? g.gif
Atsakyti
Jau daug kartų buvo atsakyta į šitą klausimą, kad geriausia yra siųsti bendrą laišką. CV atskirai, jei tuose CV yra kas naudingo. smile.gif
Atsakyti
Tai, kaip supratau, mover'iais dirbt nebegalima? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Internationalstudent! @ 2012 12 03, 17:04)
Tai, kaip supratau, mover'iais dirbt nebegalima?  unsure.gif



Radau atsakymą blush2.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif mastau apie isvykima i jav, taciau noreciau suzinoti kokios turi buti anglu kalbos zinios norint vykt i jav? ta prasme koks kalbejimo lygis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hecate @ 2012 12 06, 19:04)
Sveiki smile.gif  mastau apie isvykima i jav, taciau noreciau suzinoti kokios turi buti anglu kalbos zinios norint vykt i jav? ta prasme koks kalbejimo lygis. ax.gif



http://www.youtube.c...h?v=gh5xu35bAxA


Kad būtų geresnės už šitą. Ir to pilnai užteks cool.gif
Atsakyti