Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2013

mes ka tik pasirasem,nuolaida leido padalinti per pus,ty ne man uz drauge 20 usd ,o po 10 usd kiekvienai cool.gif pagaliau pradesim ieskotis . ir dabar toks klausimas ,aisku as dar net cv nepadariau ,bet gal zmones patyre ,patars? Mes su padruzke galvojam paimt tuos visus kontaktus kur ewcshnikai dave,ir suvaryt visiem per bcc emailus ir laukt atsakymu.. Ir ar nebus problemu,jeigu mes tuo paciu metu derinsim viska su kelias darbdaviais? Na ir isrinksim geriausia koki o kitus paliksim ant ledo? Jie musu kurnors nepaskus?
Aciu lb lb isnaksto uz atsakyma!
Atsakyti
QUOTE(censoriuoslady @ 2012 11 07, 10:16)
teko aplankyti konektikuto valstija. buvau mystic mieste konkreciai. visai grazu. toks jaukus mazas miestelis. o kitur gal irgi panasiai. siaip valandinis 9,5 visai neblogas, retai kada pasiulo didesnius, greiciau pasiulys tik mazesnius. as tai gal ir sutikciau, nors vel gi neaisku kiek siulo valandu per sav, jei maziau nei 40 tai nieko gero. nebent aplink ta kluba yra kazkoks miestelis ir butu imanoma gauti dar koki darba arba tam paciam clube gauti kazkiek dar valandu kitu pareigu.


Valandų apie 40 minėjo. Dėl antro darbo neklausiau, taačiau nėra ten didelis užkampis,tai turėtų išeit susirast dar kažką, jei reikės
g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesaulele @ 2012 11 07, 16:34)
Mes su padruzke galvojam paimt tuos visus kontaktus kur ewcshnikai dave,ir suvaryt visiem per bcc emailus ir laukt atsakymu.. Ir ar nebus problemu,jeigu mes tuo paciu metu derinsim viska su kelias darbdaviais? Na ir isrinksim geriausia koki o kitus paliksim ant ledo? Jie musu kurnors nepaskus?
Aciu lb lb isnaksto uz atsakyma!

tai aisku ,kad galite derinti su keliais darbdaviais, nebent jau kazkuris primygtinai prasytu ,kad siustumet pildyt tuos lapus. tada jau reiktu apsisprest ar priimat pasiulyma ar dar laukiat kazko. tik klausimais ar bus tiek daug pasiulymu geru biggrin.gif niekas neapskus jusu tikrai smile.gif
Atsakyti
Puikuma,mes labai optimistiskai nusiteikusios smile.gif Po darzu ravejimo pas mociute vasara,jau niekas nebaisu biggrin.gif Dabar beliko gaut kontrakta,isilaikyti sesija,ir jau USA-here i come!!
Atsakyti
QUOTE(saulesaulele @ 2012 11 07, 15:34)
mes ka tik pasirasem,nuolaida leido padalinti per pus,ty ne man uz drauge 20 usd ,o po 10 usd kiekvienai  cool.gif pagaliau pradesim ieskotis . ir dabar toks klausimas ,aisku as dar net cv nepadariau ,bet gal zmones patyre ,patars? Mes su padruzke galvojam paimt tuos visus kontaktus kur ewcshnikai dave,ir suvaryt visiem per bcc emailus ir laukt atsakymu.. Ir ar nebus problemu,jeigu mes tuo paciu metu derinsim viska su kelias darbdaviais? Na ir isrinksim geriausia koki o kitus paliksim ant ledo? Jie musu kurnors nepaskus?
Aciu lb lb isnaksto uz atsakyma!



Aš taip dariau biggrin.gif Ir jokios sąžinės graužaties man dabar nėra. Ir ne tik kad derinausi, bet ir popierius tvarkiausi su jais. Patys darbdaviai kalti, kad neliepia pasirašytos sutarties jiems atgal nusiųsti. Ta prasme, sutartis yra, bet mano tai ji nepasirašyta. blush2.gif Ir šiaip jie ant tiek išnaudoja tuos studentus, kad man visai jų negaila dėl tokio balto apgaudinėjimo sakyčiau... Paskui tik parašydavau, kad sorry, planai pasikeitė. Ir viskas... Ir išvažiavau į puikų darbą vietoj pačio pirmo, kuriam būtų reikėję vergaut - viršvalandžių daug, bet padidinto viršvalandinio atlyginimo mokėt nenori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranoia: 07 lapkričio 2012 - 20:27
Sveiki, gal kas parekomenduos kokiu nors darbo paieskos budu/ saitu? Apart google zinoma biggrin.gif Nes toje duomenu bazeje su darbais kur agenturos siuncia, bent jau ten, kur noreciau vykt as, yra mazoka darbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auuudrius @ 2012 11 10, 15:53)
Sveiki, gal kas parekomenduos kokiu nors darbo paieskos budu/ saitu? Apart google zinoma biggrin.gif Nes toje duomenu bazeje su darbais kur agenturos siuncia, bent jau ten, kur noreciau vykt as, yra mazoka darbu smile.gif


tai nueik į kokį ten tripadvisor, pasirink vietovę, į kurią nori važiuoti, iš varyk visiems restoranam, kempingam, viešbučiam, atrakcionų parkam laiškus. bandyk gal net skambinti smile.gif visokių būna neblogų deal'ų skamučiams į JAV iš interneto per skype ir google calls.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranoia: 10 lapkričio 2012 - 16:27
Sveiki pirmadieny jau einu pagaliau registruotis per plc, bet deja is mano draugu nieks nenori vaziuot :/// gal kas irgi neturi kompaniono ir nori lekti drauge? manau butu tikrai smagiau nei vienam smile.gif)
Atsakyti
Sveiki,
ar yra magistrantu planuojanciu isvykti i JAV? o gal yra buvusiu pirmo kurso magistru vaiziavusiu? kaip su mokslais derinot?
Atsakyti
Sveiki. Ar yra bandziusiu skambinet visokiems darbdaviams per skype ar dar per kurnors i telefonus? Manau, kad visai realus variantas butu paskambint jiems ir susitart graziai del visko, nes su tais emailais tai cia zaidimas gaunasi, kai puse duotu adresu duomenu bazeje net neegzistuoja arba yra pasikeite. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auuudrius @ 2012 11 12, 01:25)
Sveiki. Ar yra bandziusiu skambinet visokiems darbdaviams per skype ar dar per kurnors i telefonus? Manau, kad visai realus variantas butu paskambint jiems ir susitart graziai del visko, nes su tais emailais tai cia zaidimas gaunasi, kai puse duotu adresu duomenu bazeje net neegzistuoja arba yra pasikeite. smile.gif


Aš pati asmeniškai nebandžiau, bet esu girdėjus, kad kiti skambino ir gana greitai susitarė dėl darbo smile.gif
Atsakyti
Pakalbėti darbdaviai ankščiau ar vėliau vistiek norės. O skambint pirmam tikrai neblogas variantas, iškart parodai, kad esi drąsus, komunikabilus, aišku jei normaliai pokalbį išvystai smile.gif
Atsakyti