Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Bravo

Jo,tas tilpimas i bet kokia skyle tai pliusas,bet prie geru noru as ir savo caravana bet kur ikisu lotuliukas.gif Tiesiog cia dar pripratimo reikalas matyt,na,ne mano masina ir viskas schmoll.gif Be to,ir tas nesvietiskas kiekis visokiu elektroniniu pribumbasu is veziu ismuse gerokai (mano dabartinej masinoj isvis jokios elektronikos nera,isskyrus kasetini magiuka )ax.gif Ir aplamai su kiek masinu yra teke pavazinet tai labiausiai astra prie dusios prilipo,matyt,tikrai man skirta lotuliukas.gif
Atsakyti
Vairuoju, tiksliau vairavau Fiat Bravo tris metus. Visus tris metus prisimenu, kaip nesibaigiantį mašinos remontą, jei ne vienas, tai kitas "dalykas" sugenda. Dabar mašiniukas apsnigtas stovi gatvėje ir visiškai neužsiveda ir to daryti jau ir neketinu. Daugiau mano gyvenime jokių fiat tongue.gif

Tinka pasakymas-graži išorė, o vidus supuvęs. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliga: 22 lapkričio 2007 - 18:09
QUOTE(eliga @ 2007 11 22, 19:05)
jei ne vienas, tai kitas "dalykas" sugenda. Dabar mašiniukas apsnigtas stovi gatvėje ir visiškai neužsiveda ir to daryti jau ir neketinu.




Klausimas: kokia masina negenda? g.gif

Atsakymas: jau sugedusi 4u.gif

Tik faktas tas, kad vienos genda daugiau, kitos maziau, ir be to, vienas meistrai imasi taisyti, o kitu nenori....O negendancios is viso masinos bent as nezianu...

Pries tai turejom LANCIA, tai vaziavo apie 10 metu, o keitem amortikus, kazka vaziuoklej, jokiu kapitaliniu nebuvo. Tiesa, kadangi pirkom su vairo stiprintuvo defektu, tai ta teko remontuoti.
Atsakyti
o as vairuoju Fiat bravo ir esu patenkinta maziukas dyzeliukas mmm kaip man ji patinka smile.gif
Atsakyti
Nusiziurejau pirkt fiat brava,bet cia pasiskaicius net pradejau abejoti ax.gif Gal kas daugiau parasytu apie butent fiat brava dyzeliuka,kaip jos is tikruju?Beje noreciau patarimo tik is tu zmoniu,kurie turejo sia masinike arba dabar ja vairuoja,o ne is tu kurie tik kazka is kazko girdejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dannge @ 2007 12 21, 00:51)
Nusiziurejau pirkt fiat brava,bet cia pasiskaicius net pradejau abejoti  ax.gif  Gal kas daugiau parasytu apie butent fiat brava  dyzeliuka,kaip jos is tikruju?Beje noreciau patarimo tik is tu zmoniu,kurie turejo sia masinike arba dabar ja vairuoja,o ne is tu kurie tik kazka is kazko girdejo  ax.gif



as vairuoju fiat bravo dyzeliuka tai yra tas pats kas ir brava tik kad mano galas mazesnis o mano yra 1.9 TD ekonomiska masinyte smile.gif mano tik 5 l 100-tui ima kuro is tikro esu labai patenkinta svarbiausia kad tau ji patiktu o del gedimu tai visos masinos genda tik pagal savo kisene pasirenki kokio senumo masina pirkti
Atsakyti
Turiu ir as tokia negaliu atsikratyt. Labai jau sikna buvo grazi nusipirkom ir kitos uzsimaniau. Atsirado galimybe nauja isigyt. Nepykit damos bet ne brava pirkau . O vazevimu nepalyginsi nauja yra nauja.
Atsakyti
QUOTE(Dannge @ 2007 12 21, 00:51)
Nusiziurejau pirkt fiat brava,bet cia pasiskaicius net pradejau abejoti  ax.gif  Gal kas daugiau parasytu apie butent fiat brava  dyzeliuka,kaip jos is tikruju?Beje noreciau patarimo tik is tu zmoniu,kurie turejo sia masinike arba dabar ja vairuoja,o ne is tu kurie tik kazka is kazko girdejo  ax.gif



Nu gal atsiras dar zmoniu,kurie pasidalintu savo patirtim ax.gif
Atsakyti
jooo galvojau apie si masiniuka, bet dabar tiek cia prisiskaiciau blogu atsiliepimu, kad ir noras atsoko unsure.gif
Atsakyti
As taip pat vairuoju Fiata,tik maniskis Punto,naujesnis modeliukas.tai ka galiu pasakyti-kad jau antri metai,o nieko dar netaisiau,nicnieko,per salcius praeitais metais puikiausiai uzsikure,neturejau jokiu problemu,nors stovedavo lauke,aisku,ne limuzino patogumas,bet man asmeniskai ta masinyte tikrai patinka.
Atsakyti
as pasakysiu taip kiekviena masina genda smile.gif o dabar bravuku atsiranda vis daugiau ir su detalemis yra lengviau smile.gif pvz as saviskes nekeisciau dabar i nieka man mano pati mieliausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2008 02 01, 19:56)
jooo galvojau apie si masiniuka, bet dabar tiek cia prisiskaiciau blogu atsiliepimu, kad ir noras atsoko unsure.gif


Apie kiekvieną mašiną manau rastum blogai atsiliepiančių... Mano draugė važinėja ir vargo nemato visiškai smile.gif
Atsakyti