Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Bravo

g.gif mano vyriokas važinėja su fiat ulyse, o dabar pati noriu brava pirkti ax.gif man tai jos visai nieko kaip mašiniukai 4u.gif
Atsakyti
Mano pažįstami turėjo Fiat, tai lyg ir nesiskundė labai juo, na bet, kad ne minkšta mašina tai tikrai man toks įspūdis susidarė pavažiavus.
O šiaip tai tikrai geriau bėgt nuo to Fiat'o ir man asmeniškai tai nei Brava nei Bravo man negražios schmoll.gif
Atsakyti
Mano drauge turi Fiat Bravo.. Patenkinta.. Man tai kazkaip nekyla ranka pirkt fiat, net negaliu paaiskint kodel biggrin.gif Bet siaip tai grazios masinytes uz prieinama kaina..
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 07 19, 16:12)
Kokios vidutines jos kuro sanaudos gal kas zino?

mano bravo 97 M, 1.6L ryja 5-6 l
Atsakyti
QUOTE(Lenaa @ 2007 07 24, 17:41)
Mano pažįstami turėjo Fiat, tai lyg ir nesiskundė labai juo, na bet, kad ne minkšta mašina tai tikrai man toks įspūdis susidarė pavažiavus.
O šiaip tai tikrai geriau bėgt nuo to Fiat'o ir man asmeniškai tai nei Brava nei Bravo man negražios  schmoll.gif

o kodel siulytum begt?
smile.gif
toks vaizdas, kad ne Faitu savininkai labiausiai ir piktinasi- kokie tie Fiatai blogi...
Na vaziuoja tas musu Fiatas (MAREA 2.4 TDI, universalas, 2000m dyzelis), graziai, nebarska, negenda, kuro nedaug ryja, patikrino/pertikrino ja meistrai - sake viskas OK.
Ir paciai teko siuo automobiliu kelis simtus km parvaziuot, man patiko (TIKRAI NIEKAS NEBARSKA), ale vienas minusas tikrai yra - labai mazas apsisukimo kampas. vuo.
Atsakyti
Turim naujausius Fiat mikroautobusus, tai pasakysiu, kad kokybe neblizga, elektronika, rasojantys žibintai ir pan..bet nors kaina padori...

O dabar laukiam FIAT500 bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bet jis Lietuvos vis dar nepasiekia schmoll.gif Nežinau kokia ten jo kokybė, bet kai tik atveš - pirksim iš karto wub.gif : wub.gif wub.gif
Atsakyti
Teko siandien pasivazineti su nauju Fiat Punto.Ka galiu pasakyti-nepatiko.Visu pirma,labai prastas pasukamumas,nemanevringa.Nors mazute,bet vaira iki galo sumetus neissisuka ten,kur su caravanu be problemu praeiciau.Be to,visiskai priekio nesimato,negali suprasti,per kiek nuo kliuties praeini.Ir nepatogi ji man kazkokia po astros pasirode schmoll.gif Na,cia tik tokie mano ispudziai po siandieninio pasivazinejimo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 09 29, 23:21)
Teko siandien pasivazineti su nauju Fiat Punto.Ka galiu pasakyti-nepatiko.Visu pirma,labai prastas pasukamumas,nemanevringa.Nors mazute,bet vaira iki galo sumetus neissisuka ten,kur su caravanu be problemu praeiciau.Be to,visiskai priekio nesimato,negali suprasti,per kiek nuo kliuties praeini.Ir nepatogi ji man kazkokia po astros pasirode schmoll.gif Na,cia tik tokie mano ispudziai po siandieninio pasivazinejimo... g.gif



Kazko nesupratau....Va jau apie menesi vazineju su Punto (tiesa, truputi senesniu, ne nauju). Tai manevringa nepeprastai. Yra tokia funkcija (bent mano masinytej yra), paspaudi knopkyte CITY, ir vairas pasidaro vienu pirstu susukamas. Be jos - tikrai "sunkus" vairas. Mazyte, prisiparkuot labai lengva, uzmiesty "valgo" 4-4,2 l dyzelino, mieste apie 5. Vairuotojo sedyne pasikelia, tai net man (163 ax.gif ) uztenka aukscio. Gal bandomuosiuose vaziavimuose ar tas kazkas, pas dave pavazinet visko nepaaiskino gerai? Gal garso izoliacija prastesne negu aukstesnes klses masinos, bet man patinka...
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2007 11 14, 21:58)
Kazko nesupratau....Va jau apie menesi vazineju su Punto (tiesa, truputi senesniu, ne nauju). Tai manevringa nepeprastai. Yra tokia funkcija (bent mano masinytej yra), paspaudi knopkyte CITY, ir vairas pasidaro vienu pirstu susukamas. Be jos - tikrai "sunkus" vairas. Mazyte, prisiparkuot labai lengva, uzmiesty "valgo" 4-4,2 l dyzelino, mieste apie 5. Vairuotojo sedyne pasikelia, tai net man (163 ax.gif ) uztenka aukscio. Gal bandomuosiuose vaziavimuose ar tas kazkas, pas dave pavazinet visko nepaaiskino gerai? Gal garso izoliacija prastesne negu aukstesnes klses masinos, bet man patinka...



Manevringumas tai nera vairo sukimo lengvumas,o su ta knopkyte CITY tai vairas kaip per vandeni isvis eina,neimanoma vaziuoti,masinos nesijaucia.Atbuliniu tai su ja normaliai vaziuojasi ir manevringumo (pasukamumo) nepritruko,bet priekiu doh.gif As vazineju su astra caravanu,tai jei sumetu vaira iki galo-masiniukas tik hop ir apsisuka beveik vietoje,o ten...kad apvaziuot apie fiske reikejo keliu metru spinduliu sukti po visa aikstele doh.gif Ir dar man vienas dalykas nepatiko-nesimato visiskai kapoto ir negali orientuotis,kokiu atstumu,pvz.,nuo bordiuro esi.Siaip esu vairavus golf2 be vairo stiprintuvo,tai ten nors masina jauti doh.gif
Tiesa,nepaaiskinau,kokiom aplinkybem vazinejausi rolleyes.gif Buvo toks saugiausio Lietuvos vairuotojo konkursas,tai vat finale vaziavom su fiatais ir su vandeniu ant kapoto lotuliukas.gif .Ir visi prasem ta miesto rezima kad isjungtu,ir vis tiek vairas kaip per vandeni ejo.Keistas jausmas,susuki vaira iki galo,o masina nesisuka kiek turetu.Va taip ir gaunasi,kad su didele parkuotis kita karta lengviau,nei su maza bigsmile.gif Beje,ten dar elektronikos labai prikimsta,tas man irgi labai nepatiko,kas per daug,tas jau nesveika lotuliukas.gif
Papildyta:
Beje,mano ugis irgi 163 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 11 14, 23:09)
Manevringumas tai nera vairo sukimo lengvumas,o su ta knopkyte CITY tai vairas kaip per vandeni isvis eina,neimanoma vaziuoti,masinos nesijaucia.Atbuliniu tai su ja normaliai vaziuojasi ir manevringumo (pasukamumo) nepritruko,bet priekiu doh.gif As vazineju su astra caravanu,tai jei sumetu vaira iki galo-masiniukas tik hop ir apsisuka beveik vietoje,o ten...kad apvaziuot apie fiske reikejo keliu metru spinduliu sukti po visa aikstele doh.gif Ir dar man vienas dalykas nepatiko-nesimato visiskai kapoto ir negali orientuotis,kokiu atstumu,pvz.,nuo bordiuro esi.Siaip esu vairavus golf2 be vairo stiprintuvo,tai ten nors masina jauti doh.gif
Tiesa,nepaaiskinau,kokiom aplinkybem vazinejausi rolleyes.gif Buvo toks saugiausio Lietuvos vairuotojo konkursas,tai vat finale vaziavom su fiatais ir su vandeniu ant kapoto lotuliukas.gif .Ir visi prasem ta miesto rezima kad isjungtu,ir vis tiek vairas kaip per vandeni ejo.Keistas jausmas,susuki vaira iki galo,o masina nesisuka kiek turetu.Va taip ir gaunasi,kad su didele parkuotis kita karta lengviau,nei su maza bigsmile.gif Beje,ten dar elektronikos labai prikimsta,tas man irgi labai nepatiko,kas per daug,tas jau nesveika lotuliukas.gif
Papildyta:
Beje,mano ugis irgi 163 lotuliukas.gif


Nezinau nezinau....Labai geri, kad kiekvienas turim savo nuomone ir savo masina 4u.gif
Kapota savo tai as matai, nes sedyne uzsikeliau iki galo - vyras visada nuleidzia, su mano masina vaziuodamas. Uztenka man to manevringumo. Aisku, tarsoje ta CITY rezima issijungiu, bet buvau atidavus tepalus keist, meistrai isjunge, paskui vos ju burnot nepradeju, kad vaira sugadino biggrin.gif Gerai, kad laiku apsiziurejau.
Nu per vandeni ar per leda vaziuot - tai truputi kitaip. As cia sia savaite jau irgi pajauciau, ka reskia, kai sala ant slapio esfalto ....Nors ir padangos ziemines, beveik naujos, bet jau tada nelabai tas gelbsti...
O kadangi turejom kitokias masinas - aukstesniu klasiu, tai va ten tos elektronikos tai sociai...Maniskej kazkaip nepastebejau labai daug. Sesuo su FOCUS vazineja, tai praktiskai lygiai tiek pat.
O manevringiausia is musu visu turetu masimu buvo LANCIA THEMA (siaip ji limuzinu klases masina, didele beprotiskai) - kur noresi - ten praktiskai apsisuksi, jei uodega kur neuzklius biggrin.gif
As mazytes ir norejau - prie darbo aikstele mazute, dar daznokai vietos nelabai buna, tai tokia kur padesi, ten ir stoves, niekam nekliudama ax.gif


Atsakyti
Jei vazineji su senesniu modeliu,tai kas liecia kapoto matyma gal ten normaliau dar buvo,as vaziavau su paciu naujausiu modeliu,tai ten taip viskas uzapvalinta doh.gif Ir kapoto nei biskio nematysi kad ir palubej atsisesi doh.gif Sedyne buvau irgi iki galo uzsikelus ir prisitraukus labai arti,tai nepavydziu tam vyrukui,kuris po manes i masina sedo,ilisti jam ten sunku buvo tikriausiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 11 16, 01:03)
Jei vazineji su senesniu modeliu,tai kas liecia kapoto matyma gal ten normaliau dar buvo,as vaziavau su paciu naujausiu modeliu,tai ten taip viskas uzapvalinta doh.gif Ir kapoto nei biskio nematysi kad ir palubej atsisesi doh.gif Sedyne buvau irgi iki galo uzsikelus ir prisitraukus labai arti,tai nepavydziu tam vyrukui,kuris po manes i masina sedo,ilisti jam ten sunku buvo tikriausiai lotuliukas.gif


As vazineju su II Punto, o dabartinis Grande Punto - kaip ir III.

Kol kas kaip ir viskas OK, nesiskundziu, labiausiai patinka, kad telpa i bet kokia skyle aikstelej...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifauru: 20 lapkričio 2007 - 22:05