Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Bravo

na as apie tokio tipo masinas net nekalbu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 06 13, 11:35)
hmmm, paziurejau astras, pigiausias 1999 m dyzelis ~11000lt ir tai variklis neuzsiveda..., su uzsivedanciu varikliu nuo 12600lt




Mano astra dabartine 1996m.Kaina tokios-mazdaug 6000lt.Ne universalai dar pigesni.Nesiskundziu,super masiniukas thumbup.gif Nesurudijusi,jai ka lotuliukas.gif
Atsakyti
tai kaip cia gaunasi, remisita? galu gale iseina, kad kaip bebutu, bet lietuviai teisingai daro pirkdami senesnes audi,bmw ar pan. nei naujesnes daewoo, dacia?? (iskaitant salyga, kad neturi pinigu naujoms geroms).
Tai tad visi apie ta pati galvojam, ta pati norim pasakyt, bet pasakom skirtingais zodziais ir gincijames cia del nieku...

P.S. mane pradejo labai mazai jaudint, kas su kokia masina vazineja. Idiotui neirodysi, kad jis idiotas biggrin.gif
denaxa> paziurek del tu rudziu atidziau. 96 m. nepilnai dar kebulus cinkuodavo opelis.. mazyciu taskeliu ar pakeltu gumbeliu jau turi but.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonija: 17 birželio 2007 - 15:13
smile.gif+2007 06 17, 02:29-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 06 17, 02:29)
Senas automobilis -- nebūtinai blogas. Paimkime kad ir tą pačią Audi 100 su C4 kėbulu. Patogumų daug, remontas pigus, varikliai ir važiuoklė -- neužmušami, o ir dizainas neatgyvenęs. Žmonės perka senus auto dėl vardo, būtent, gerą vardą juk užsitarnauti nelengva  mirksiukas.gif




Sventa tiesa,Vytautai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonija @ 2007 06 17, 17:12)
tai kaip cia gaunasi, remisita? galu gale iseina, kad kaip bebutu, bet lietuviai teisingai daro pirkdami senesnes audi,bmw ar pan. nei naujesnes daewoo, dacia?? (iskaitant salyga, kad neturi pinigu naujoms geroms).
Tai tad visi apie ta pati galvojam, ta pati norim pasakyt, bet pasakom skirtingais zodziais ir gincijames cia del nieku...

P.S. mane pradejo labai mazai jaudint, kas su kokia masina vazineja. Idiotui neirodysi, kad jis idiotas biggrin.gif
denaxa> paziurek del tu rudziu atidziau. 96 m. nepilnai dar kebulus cinkuodavo opelis.. mazyciu taskeliu ar pakeltu gumbeliu jau turi but.



gal ir taip,bet niekada nepritarsiu kad pirkti masina 10-15 metu senumo,kad ir kokia ji butu...antra vertus niekada nepirkciau Dacia ar Daewoo..manau galima rasti aukso viduriuka mirksiukas.gif o as manau kad uz 4000 euru galiu pasiimti ir gan geru metu vokiska masina...bet siaip tau pritariu i paskutini posta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remisita: 17 birželio 2007 - 16:53
QUOTE(zhmonija @ 2007 06 17, 16:12)
denaxa> paziurek del tu rudziu atidziau. 96 m. nepilnai dar kebulus cinkuodavo opelis.. mazyciu taskeliu ar pakeltu gumbeliu jau turi but.




Tikrai nera.Svaru .Ir ankstesneje nebuvo(95m.)Tiesiog masinos Lietuvoje nevazinetos,o Vokietijoje sausas klimatas,cia nuo prieziuros priklauso.Ankstesne antikorozine dengiau,tai ir iskisau irgi svaria,nors jau buvo lietuviska ziema atvazinejus ir neplauta nei karto per visa ziema ax.gif
Atsakyti
tai pagal tave is Vokietijos neatvaziuoja nei vienos surudijusios masinos? tongue.gif primink, koks pas tave variklis? Gal susigundysi parduot man ta savo Opeli? reikia mums darbinio karavano po statybas vyrui vazinetis biggrin.gif o, jei nesurudijes, tai thumbup.gif tik plauk, nes Opel nelabai isspresta karavanams vienas dalyas - galinis langas, kai apiplaunamas, skystis uzsilaiko uz gumeliu, prie pacio purkstuko pabega..tai ten parudyja, jei ilgeliau neplauni smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonija: 18 birželio 2007 - 12:14
QUOTE(zhmonija @ 2007 06 18, 13:14)
tai pagal tave is Vokietijos neatvaziuoja nei vienos surudijusios masinos?  tongue.gif primink, koks pas tave variklis? Gal susigundysi parduot man ta savo Opeli? reikia mums darbinio karavano po statybas vyrui vazinetis biggrin.gif o, jei nesurudijes, tai  thumbup.gif tik plauk, nes Opel nelabai isspresta karavanams vienas dalyas - galinis langas, kai apiplaunamas, skystis uzsilaiko uz gumeliu, prie pacio purkstuko pabega..tai ten parudyja, jei ilgeliau neplauni smile.gif



Atvaziuoja ir is Vokietijos surudijusiu,zinoma,tik ziuret reikia renkantis,yra sansu rasti be rudziu rolleyes.gif O ten prie galinio lango ankstesnej masinoj tikrai ta problema buvo,bet apvariau antikorozine is virsaus,ir problemos nebeliko.O dabartinej masinoj svaru,galbut del to,kad apiplovimas galinio lango neveike lotuliukas.gif O neveike jis del to,kad slangele buvo trukus ties sulenkimu prie bagazines dangcio.Bet dabar susitaisiau,tai gal prades rudyt lotuliukas.gif Tik kad nelabai man reikalingas vasara tas apiplovimas galo lotuliukas.gif Variklis mano masiniuko 1,6,o jei parduociau,tai manau ne maziau kaip uz kokius 6500lt.
Atsakyti
Kosmaras ta tavo kaina lotuliukas.gif vazinekis ir nerudyk!!!!
Cia offtopic'a padarem.. tai, kad labai nenusikalst pasakysiu - ne LT klimatui italiskos masineles wink.gif Tikrai Fiat nepirkciau, net jei uz 1 lt duotu...
Atsakyti
QUOTE(zhmonija @ 2007 06 18, 22:28)
Kosmaras ta tavo kaina  lotuliukas.gif vazinekis ir nerudyk!!!!
Cia offtopic'a padarem.. tai, kad labai nenusikalst pasakysiu - ne LT klimatui italiskos masineles wink.gif Tikrai Fiat nepirkciau, net jei uz 1 lt duotu...



drinks_cheers.gif Joa...gerai cia mes nuo temos... lotuliukas.gif O Fiato nei uz aciu neimciau drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu jau nu jau ax.gif nevarykim Dievulio i medi gal,ok? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remisita: 19 birželio 2007 - 03:04
Vazineju as su Fiat Bravo. Ir esu TIKRAI labai patenkinta. Ji tikrai miesto masina. Aisku tai nera mano svajoniu masina.
Atsakyti