Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Bravo

FIAT'as ir lieka FIAT'as....sutinku išvaizda thumbup.gif (cia sneku apie pvz 1997m masinyte) bet bukumas masinos doh.gif .
Atsakyti
as turiu Fiat Bravo, isvazida liuks, o jau malonumas vaziuot, nu tikrai ne delto giriu kad mano masina, turejau kregzde as (BMW) tai nepalyginsi , Fiat minksta, viduje labai erdvi, (nzn jos kazkokia panele priekyje kitaip isplanuotu , todel priekyje labai daug erdves, taip pat geri metai, kondicionierius (kurio daugiausiai mazose masinose nera) taigi tik pliusai. thumbup.gif Jau turiu ja puse metu ir nesiruosiu ja i nieka keist , nebent i dzipa (tik dar reik truputi pataupyt iki jo doh.gif )
Papildyta:
beje ne barskalas koks, nieks ten nesikrato, minksta ir t.t (pagal mazos masinos klase ji labai erdvi ) bet zinoma reik pirkt ne pati prasciausia varianta, kad gautum neuzdrozta ir t.t smile.gif
Atsakyti
nu ledi tu dabar neužpyk bet lyginti atsiprašant šiukšlę Fiatą su Honda Civic ir sakyti, kad Civic šiukšlė blink.gif
jau maniau, kad kokį Lexus ar Jaguar vairuoji, kad taip ant Hondos varai, o čia Fiatą lotuliukas.gif nu sorry, bet dar damokėtum ir aš tavo Fiato neimčiau lotuliukas.gif
P.S. pas mane ne Honda taip lad aš labai objektyvi tongue.gif
Atsakyti
negalima pirkti Fiato, jei nenori susigadinti gyvenimo biggrin.gif
jei ir nebarska siandiena, barskes po dviejų mėnesių,
jei nesugedo siandien neisvaziuosi is kiemo rytoj lotuliukas.gif
Atsakyti
truputelis apie FIAT doh.gif cia ne mano sugalvota.... biggrin.gif

TIKIUOSI JUS NEVAZINEJAT SU FIATU.. ohmy.gif)
>>
>>
>> 1. Kaip dvigubai padidinti FIAT'o kaina?
>> Uzpilti pilna baka.
>>
>> 2. Koks skirtumas tarp FIAT'o ir sunu akliems zmonems?
>> Joks - kad juos pirkti reikia buti aklam.
>>
>> 3. Kas parasyta FIAT'o instrukcijoje paskutiniame puslapyje?
>> Autobusu tvarkarastis.
>>
>> 4. Kam reikalingas galinio stiklo sildymas FIAT'e?
>> Kad nesaltu rankos kai ji stumi.
>>
>> 5. Kokia FIAT'o detale pati maziausia?
>> Vairuotojo smegenys. /tikrai nieko asmenisko smile.gif/
>>
>> 6. Kiek reikia zmoniu kad surinkti FIAT'a?
>> Dvieju - vienas lanksto, kitas klijuoja.
>>
>> 7. Koks maksimalus greitejimas FIAT'o.
>> 9.81/c2 ( kas nezino tai laisvo kritimo pagreitis).
>>
>> 8. Koks skirtumas tarp bordelio ir FIAT'o?
>> Jokios: geda tik kai ilipi ar islipi, o viduj gerai.
>>
>> 9. Kodel FIAT'u savininkai susitike nesisveikina?
>> Todel kad jie jau matesi ryte servise.
>>
>> ohmy.gif)
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
dabar kai pati nebeturiu Fiato galiu jau juoktis:D
Atsakyti
Turiu Fiat Punto ir esu labai patenkinta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 07 20, 23:35)
nu ledi tu dabar neužpyk bet lyginti atsiprašant šiukšlę Fiatą su Honda Civic ir sakyti, kad Civic šiukšlė blink.gif
jau maniau, kad kokį Lexus ar Jaguar vairuoji, kad taip ant Hondos varai, o čia Fiatą lotuliukas.gif nu sorry, bet dar damokėtum ir aš tavo Fiato neimčiau lotuliukas.gif
P.S. pas mane ne Honda taip lad aš labai objektyvi tongue.gif

siaip honda ir fiat yra gana stipruys konkurentai vienas kitam, o tai reiskia kad siulo rinkai gana panasios kokybes ir kainos produktus...
fiat'as pirma zaide ant mazu kainu, bet atsiradus gresmei del hondos, sureagavo keldami ir kokybe.
Atsakyti
Sveiki,

as vairuoju Fiat Bravo (apie kuri cia buvo ir nelabai kokiu atsiliepimu) smile.gif
Masinyte esu patenkinta, nes iekojau mazos, talpios ir nesenos. Todel Fiat 1999 m. turbo dyzeliukas atitiko mano reikalavimus. biggrin.gif

Kol kas minusu jai neturiu, gal veliau ir atsiras ??? g.gif

O Honda Civic man asmeniskai nepatinko, nes labai zemai joje tenka sedet verysad.gif
Kas man nepatogu, nes esu neauksta panele rolleyes.gif
Atsakyti
Laba,
fiatukas gražus, net man. Iš privalumų mano galva kaip ir viskas....
Aš ne ekspertas, bet tai viena iš nepatikimiausių automobilių markių, tuo tarpu honda viena patikimiausių, toyota dar geriau. Išvis su Europa pratoka dabar- japonai valdo. Kam mano nuomonės negana yra įvairių statistikos puslapių, galima patiems pažiūrėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kykas: 26 spalio 2006 - 15:09
As irgi turiu fiatuka, tiesa neseniai. Kol kas nesiskundziu ir smagiai vazineju. miela, nedidele, moteriska masinyte smile.gif, tiesa svajoniu masiniukas - toyota rav4 tongue.gif ir tikrai kada nors bus, o dabar fiatukas liuks
Atsakyti
QUOTE(sauliute @ 2006 11 10, 16:26)
As irgi turiu fiatuka, tiesa neseniai. Kol kas nesiskundziu ir smagiai vazineju. miela, nedidele, moteriska masinyte smile.gif, tiesa svajoniu masiniukas - toyota rav4  tongue.gif ir tikrai kada nors bus, o dabar fiatukas liuks


dziaukis kol vaziuoja, o kai prades byreti tai nieko nebenoresi biggrin.gif mano draugas vazinejo su fiat tempra, is pradziu buvo puiku, o kai prasidejo taisymai tai kruvas pinigu sukiso doh.gif dabar vazineja su toyota ir vargo nemato ir kitus nuo fiatu atkalbineja mirksiukas.gif
Atsakyti