Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Bravo

QUOTE(avieciuks @ 2006 05 14, 14:27)
nu kika ar jau tavo vyras ismoko vaziuoti  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



ne dar neismoko schmoll.gif negabus jis mokslams doh.gif todel tenka man vargti lotuliukas.gif
Atsakyti
ei tai nieksdaugiau neturi tokiu aparatu lotuliukas.gif
kokios jusu masinu spalvos mano mamos kaip ji vadina haki nors as nezinau ka tai reiske tongue.gif
Atsakyti
Mano tamsiai mėlyna tongue.gif .
Atsakyti
Sveikos, merginos
As lakstau su tamsiai raudona Bravo smile.gif)))
Atsakyti
as uz BRAVO, man grazesne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2006 05 18, 15:02)
as uz BRAVO, man grazesne  4u.gif



Kaip kaip? Kas uz ka grazesnis ar grazesne?
Atsakyti
Sveikos merginos, as gal ne i tema, bet..... gal kas esat susidure su Fiat Bravo detalem? Ieskau puse metu savo masinai uzpakalinio atsvaito (tokie du po lempomis yra) ir palanges, kad uzdengtu bagazine (nesimatytu veziojamo turinio). Bet..... gal kas ka zinot?
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2006 05 18, 14:08)
Kaip kaip? Kas uz ka grazesnis ar grazesne?



lotuliukas.gif man FIAT BRAVO grazesnis už FIAT BRAVA
Atsakyti
mano raudona rolleyes.gif
Atsakyti
nu su atsvaitukais galima suzaist paimt oki didesni pvz libduka atsvaita ispjaut ir uzklijuot jei sudauzytas o galine palange tai easy-varai i senius perki faneros gabala (GALIma pagal matmenis kokio reik tau jie ispjaus)TAda perki dermantino nu palangei gal 10lt max kainuo ir apvelki ja su ta oda ir prisegi kabem arba vinukais mazais prikali arba su momentu priklijuoji mirksiukas.gif
Atsakyti
lauukiau ziniu apie tokia masinyte kas ka zinot?
Atsakyti
QUOTE(samoninga harmonija @ 2006 06 01, 16:59)
lauukiau ziniu apie tokia masinyte  kas ka zinot?

man sitas modelis grazus, buvau toki nusiziurejus ( tada pirkau sawo 1 masinyte) biggrin.gif bet kaip pravaziavau...kibirelis, ne masina. tiesiog toks ispudis, kad plastmasine g.gif
Atsakyti