Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Bravo

QUOTE(fiksas @ 2008 04 03, 09:57)
nu kad to pacio tevo tai tikrai.fiatas ir i rusija atvaziaves vaiku prisidirbo. thumbup.gif sunaus vardas zigiliukas vaz 2101,1971 metu gimimo.




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fiksas @ 2008 04 03, 10:57)
nu kad to pacio tevo tai tikrai.fiatas ir i rusija atvaziaves vaiku prisidirbo. thumbup.gif sunaus vardas zigiliukas vaz 2101,1971 metu gimimo.

jau kad ziauriai senas.matyt cia proteviai jo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kastanke @ 2008 04 05, 12:20)
jau kad ziauriai senas.matyt cia proteviai jo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu bet vistiek giminaitis nestuke.gif
Atsakyti
na tai kaip sekasi stiliuko paieskos? 4u.gif
Atsakyti
sveikos fiat myletojos bigsmile.gif

gal kuri turit ir naujaji grazuoli fiat bravo wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kastanke @ 2008 04 07, 18:14)
na tai kaip sekasi stiliuko paieskos? 4u.gif

sunkiai.i taurage visi veza tik is prancuzu.tai savaime aisku pezo reno citroen ir tt.o italisku viena kita.net nezinau i kuri lietuvos gala palekt paieskot.siandein radau stiliuka 2004 metu universala.bet gerokai pabraizytas ir plius salonas labai sviesus.
Papildyta:
QUOTE(Uvetta @ 2008 04 07, 18:40)
sveikos fiat myletojos  bigsmile.gif

gal kuri turit ir naujaji grazuoli fiat bravo  wub.gif
user posted image

nu grazus rupsas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fiksas @ 2008 04 08, 15:54)
1.radau  stiliuka 2004 metu universala.bet gerokai pabraizytas ir plius salonas labai sviesus.
Papildyta:

2.nu grazus rupsas thumbup.gif

1. sviesus salonas man kaip tik butu pliusas bigsmile.gif ant tamsaus visos dulkes dar labiau matosi doh.gif
2. drinks_cheers.gif greitu laiku vaziuosiu gyvai apziuret ax.gif
Atsakyti
Man fiatukai labai patinka,o kauno turguj neziurejei?turetu buti manau tikrai,o tai jau kaunas pilnas pertekes tu maniskiu puntuku,o as dabar pati visai noreciau stiliuko wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Greit pardavinesiu savaja Fiat Bravo mirksiukas.gif planuoju pigiau, kad greiciau nupirktu, nes nebus kada ja kam pardavinet ir laikyt g.gif

Man ji per maza, bet .... kaip pradziai, man buvo liuksiska masinyte. Su ja pravazinejau 3 metus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2008 04 12, 20:03)
Greit pardavinesiu savaja Fiat Bravo  mirksiukas.gif  planuoju pigiau, kad greiciau nupirktu, nes nebus kada ja kam pardavinet ir laikyt  g.gif

Man ji per maza, bet .... kaip pradziai, man buvo liuksiska masinyte. Su ja pravazinejau 3 metus  thumbup.gif


As galiu prisijungti ir pasiulyti savo Puntuka 4u.gif nes taip pat noriu jau naujos mirksiukas.gif
Atsakyti
as turejau Brava, seniuke 95 metuku, bet buvo nepakeiciama vaziuoti.. matyt ne veltui buvo tais metais isrinkta metu masina. verciaus.. ir nieko taip nebuvo gaila, kiek tos masinytes cray.gif kitos tokios taip ir neberadom :very sad:
Atsakyti
QUOTE(bloga @ 2008 04 12, 23:52)
as turejau Brava, seniuke 95 metuku, bet buvo nepakeiciama vaziuoti.. matyt ne veltui buvo tais metais isrinkta metu masina. verciaus.. ir nieko taip nebuvo gaila, kiek tos masinytes  cray.gif kitos tokios taip ir neberadom :very sad:

Na va,kaip gaila verysad.gif
Atsakyti