Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Bravo

As taip pat esu uz fiatus thumbup.gif
ir visiska nesamone kai sako,kad fiatai tik italiskiem oram ir keliam pritaikyti schmoll.gif
Atsakyti
Turejau dvi Fiat Punto, su pirmaja 1995m pravazinejau metus, neturejau jokios problemos visiskai, o pardaviau tik del to, kad sudauziau, praslydau ant plikledzio rugsejo pabaigoj su vasarinem padangom. Su antraja, 1997m, vazineju iki siol, jau pusmetis. Parvaryta is Vokietijos, praejau technikini, meistrai ne puses zodelio neburbtelejo, nes nebuvo prie ko prisikabinti absoliuciai. Maza, daili, telpa bet kur, uzsiveda normaliai, isyla greitai. Variklis 1,2l, ima gal 6l/100km. Vazineju, nenuvyle, jei prisieitu, pirkciau ir trecia tokia.
Atsakyti
Na,as del antro fiato jau pagalvociau...noriu didesnes blush2.gif
user posted image
Maniske tokia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kastanke: 04 kovo 2008 - 22:34
QUOTE(Kastanke @ 2008 03 04, 23:30)
Na,as del antro fiato jau pagalvociau...noriu didesnes blush2.gif
user posted image
Maniske tokia 4u.gif

Mano irgi 4u.gif
Atsakyti
JEI RASOT TAI BUKIT OBJEKTYVUS IR PARASYKIT KIEK KILOMETRU PARAVAZIAVE FIATAI BUNA KAI PRADEDA BYRETI.PARASYKIT KILOMETRAZA IR TIE KURIEMS NEBYREJO DAR.O TAI GAL VIENO PRAVAZIAVUS 30000 O KITO 230000.CIA SKIRTUMAS NEMAZAS.TUREJAU PASATA PRAEJUSI 350000 TAI VISKA PAKEICIAU IR VAZIUOKLE IR VARIKLI IR T.T.O DABAR TURIU VECTRA 150000 TAI NEZINAU NEI KUR KAPOTAS ATSIDARO lotuliukas.gif
Atsakyti
Vectra puiki masina thumbup.gif o fiato ir uz aciu neimciau,baisiai jau nepatogi ir pasukamumas prastas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(fiksas @ 2008 03 16, 13:06)
JEI RASOT TAI BUKIT OBJEKTYVUS IR PARASYKIT KIEK KILOMETRU PARAVAZIAVE FIATAI BUNA KAI PRADEDA BYRETI.PARASYKIT KILOMETRAZA IR TIE KURIEMS NEBYREJO DAR.O TAI GAL VIENO PRAVAZIAVUS 30000 O KITO 230000.CIA SKIRTUMAS NEMAZAS.TUREJAU PASATA PRAEJUSI 350000 TAI VISKA PAKEICIAU IR VAZIUOKLE IR VARIKLI IR T.T.O DABAR TURIU VECTRA 150000 TAI NEZINAU NEI KUR KAPOTAS ATSIDARO lotuliukas.gif



tai blogai jei nežinai kur yra tas kapotas smile.gif pas mane pravaziavusi virs 200 000 ir viskas liux taip kad... smile.gif

QUOTE(denaxa @ 2008 03 16, 15:00)
Vectra puiki masina thumbup.gif o fiato ir uz aciu neimciau,baisiai jau nepatogi ir pasukamumas prastas blink.gif

cia ne apie vectras kalbama jei ka smile.gif ir jei nepatogi tai pirk geriau golfa gal tau bus paogesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fiksas @ 2008 03 16, 14:06)
JEI RASOT TAI BUKIT OBJEKTYVUS IR PARASYKIT KIEK KILOMETRU PARAVAZIAVE FIATAI BUNA KAI PRADEDA BYRETI.PARASYKIT KILOMETRAZA IR TIE KURIEMS NEBYREJO DAR.O TAI GAL VIENO PRAVAZIAVUS 30000 O KITO 230000.CIA SKIRTUMAS NEMAZAS.TUREJAU PASATA PRAEJUSI 350000 TAI VISKA PAKEICIAU IR VAZIUOKLE IR VARIKLI IR T.T.O DABAR TURIU VECTRA 150000 TAI NEZINAU NEI KUR KAPOTAS ATSIDARO lotuliukas.gif

Maniske jau pralekus 110000,ir dar nezada byret tikrai! thumbup.gif net rudziu nera,nei vienos,kai pirkau nuvariau pas pazystama meistra,kad apziuretu,tai buvo pries pusantru metu,neseniai buvau tepalu keist,sake kad nuo pirkimo praejus tiek laiko net zymiu,kad tiek nuvaziaves nesimato,nors kai pirkau,buvo pralekes 40000.
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2008 03 16, 16:00)
Vectra puiki masina thumbup.gif o fiato ir uz aciu neimciau,baisiai jau nepatogi ir pasukamumas prastas blink.gif

Prie ko cia ta vectra? blink.gif blink.gif blink.gif Cia tema apie Fiatus.o ne Opelius,pati Opelio niekada nepirkciau.
Papildyta:
QUOTE(ifauru @ 2008 03 15, 20:20)

LIUX spalvyte ir LIUX masinyte thumbup.gif maniske dar su swarovskiais blush2.gif
Papildyta:
Mur`miaw ,kartais mes su tavim neplepejom FIATU klube?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kastanke: 17 kovo 2008 - 12:40
O ką galite pasakyti apie Fiat Panda? Man ji labai patinka, bet neteko važinėti su ja. Pirkčiau tiesiai iš gamyklos
Atsakyti
QUOTE(Kastanke @ 2008 03 17, 12:39)

Mur`miaw ,kartais mes su tavim neplepejom FIATU klube?smile.gif



na fiat klube tai as esu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate0111 @ 2008 03 17, 16:00)
O ką galite pasakyti apie Fiat Panda? Man ji labai patinka, bet neteko važinėti su ja. Pirkčiau tiesiai iš gamyklos

Apie Panda tikrai nieko nezinau,bet manau,kad naujesni modeliai tikrai nebogi,as taip pat turiu vokiska masina,bet italiska man labiau prie sirdies,nors vokiska netgi metais naujesne,mano fiatukas 2001 metu,o turiu audi 2003 galo,tai audi ne masina,genda,taisyt viska reikia,o fiatas vaziuoja ir vargo nematau thumbup.gif super masinyte.gali uzsukti i fiat kluba pasiklausti nuomones apie Pandute:)
Papildyta:
QUOTE(mur`miaw @ 2008 03 17, 16:29)
na fiat klube tai as esu  rolleyes.gif

Tai manau,kad ten su tavim ir plepejom chate 4u.gif
Tu Brava turi taip?smile.gif
Mano toks zydras Puntukas,su svarovskiais:)
Atsakyti
QUOTE(Kastanke @ 2008 03 17, 15:39)


Tai manau,kad ten su tavim ir plepejom chate 4u.gif
Tu Brava turi taip?smile.gif
Mano toks zydras Puntukas,su svarovskiais:)




nea as turiu bravo:) bigsmile.gif
Atsakyti