Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

Gelita, gal biski klausimas ir ne i tema bet vistiek man rupi, ar po tokia megzta suknute velkates dar pasuknele blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 11 12, 11:31)
Gelita, gal biski klausimas ir ne i tema bet vistiek man rupi, ar po tokia megzta suknute velkates dar pasuknele  blush2.gif  g.gif


Po visais megztais rūbais (suknelėm, sijonais)dėviu arba pasuknę, arba pasijonį. Man taip patogiau todėl, kad dirbu daugiau sėdimą darbą, tai dėl išsisėdėjimo.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 11 09, 11:15)
dziunka ,
idesiu Jusu darbeli,nes suknele be galo grazi wub.gif  wub.gif  wub.gif Man toks stilius ziemai-pats paciausias thumbup.gif

user posted image

Gal turite schemute tos suknelės? labai grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 11 12, 09:37)
Laba, siulai Merino soft ir kid mohair. merino softo svarkeliui pusilgemis rankovemis prireike apie 14 kamuoliuku ir vieno kamuoliuko mocherio.
P.S. jau siandien apsirengusi pabaigtu svarkiuku, jei kolege nufotografuos - veliau pabandysiu ikelti foto. o silumele  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Lauksim! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lazdinija @ 2012 11 12, 12:00)
Gal turite schemute tos suknelės? labai grazi  4u.gif

ne, schemos neturiu nes viska mezgiau is ,,galvos".tik snaigutes is internetines shemos
Atsakyti
na va kazkas gal matysis, nors is esmes man juoda nufotografuot - kazkokia nesamone... bandziau ryskint nuotrauka tai ant rankoves kaip skuyles gavosi persisvieciancios nors ju tikrai nera lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 12 lapkričio 2012 - 13:34
Ačiū visoms už gražius žodžius wink.gif
QUOTE(Lace @ 2012 11 12, 08:37)
IngridaGal, kojinės  thumbup.gif Pagal gatavą receptą mezgei ar gal pačios interpretacija?

Nea, kojinės be jokių interpretacijų, pagal receptą megztos smile.gif
Kojiniu aprasymas

Papildyta:
QUOTE(Gelita @ 2012 11 12, 11:16)
IngridaGal kojinės fantastiškos , kad  net ir aš , nemėgstanti megzti kojinių , užsinorėjau sau tokių wub.gif

Aš irgi nemėgztu kojinių megzti, ypač didelių, bet šios pakerėjo ir negalėjau atsilaikyti galimybei realizuoti.. nors nžn ar artimiausiu metu imčiausi tokios avantiūros.. nes pirma nusimezgė greitai, o antrą mezgiau mezgiau ir maniau jau niekad nepabaigsiu blush2.gif
Papildyta:
LaPerla, wub.gif švarkelis - kailinukai mielai atrodo, itariu šiltas begalo.. Ar daug tokiam grožiui siūlų susinaudoja?
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
IngridaGal nuostabios kojinės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 12, 13:37)
Ačiū visoms už gražius žodžius wink.gif

Nea, kojinės be jokių interpretacijų, pagal receptą megztos smile.gif
Kojiniu aprasymas



o kaip jūs su dviem siūlais susitvarkot megzti blush2.gif gal kurnors vaizdinė medžiagėlė būtų galima pamatyti 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 12, 13:37)
Ačiū visoms už gražius žodžius wink.gif

Nea, kojinės be jokių interpretacijų, pagal receptą megztos smile.gif
Kojiniu aprasymas

Papildyta:


LaPerla,  wub.gif  švarkelis - kailinukai mielai atrodo, itariu šiltas begalo.. Ar daug tokiam grožiui siūlų susinaudoja?


specialiai sugrizau paieskoti kojiniu nes kazkaip praleidau... eik tu sau doh.gif savizudybe doh.gif doh.gif doh.gif bet jau groooozis wub.gif wub.gif wub.gif noreciau sau tokiu, bet... ne mano kantrybei...

o svarkelis ne tik siltas bet irlabai puosnus, gaila negaliu to perteikti nuotraukose... ypac puosnumo duoda mochera.. siulu daug... apie 14-15 kamuoliuku merino soft (po 13.50 Lt vienas) ir 1 kamuoliukas kid mocheros.. tai ir pinigine israiska nemazai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linaule @ 2012 11 12, 14:45)


Gražuma wub.gif wub.gif wub.gif Niekaip nesusikaupiu skaros mezgimui
Atsakyti