Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

Sandrasa, puiki suknele ir gele tinka bent mano akim smile.gif
Atsakyti
sandrasa, nuostabi suknelė, gėlė tikrai tinka ir pagyvina suknelę.
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 11, 19:16)
Kojinytės


as labai atsiprasau uz durna klausima, o cia rankom megzta g.gif

nu tiesiog beprotiskai fantastiskos kojines wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
IngridaGal, nu jau kojinės. tai wub.gif wub.gif
Mačiau ir kepurę, ir pirštines panašiu raštu megztas, taigi sėėėėkmės 4u.gif

sandrasa, suknelė thumbup.gif thumbup.gif . Tikrai ta gėlė nemaišo biggrin.gif
Atsakyti
Na ir užderėjo savaitgalį grožių thumbup.gif wub.gif

villyte,Lace,IngridaGal,sandrasa,

Žiauriai viskas gražu ir tvarkinga. Žaviuosi wub.gif
Atsakyti
Gelita, norejau paklausti kokios ilgio virbalais su valu mezgate? Ir zinoma prisidedu prie pagyrų. Labai įdomi suknelė. Ir kruopštus darbas
Atsakyti
IngridaGal, nu jau kojinės wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
IngridaGal, kojinės thumbup.gif Pagal gatavą receptą mezgei ar gal pačios interpretacija?
Atsakyti
IngridaGal-kojinytės be žodžių...nerealiai gražios-jau darbo darbelio ten įdėta... ax.gif
sandrasa-kvietko neimk biggrin.gif viskas ten labai gražu ir dera... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2012 11 11, 18:04)
La Perla, kokius siuliukus naudojai ir kokios firmos? 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Laba, siulai Merino soft ir kid mohair. merino softo svarkeliui pusilgemis rankovemis prireike apie 14 kamuoliuku ir vieno kamuoliuko mocherio.
P.S. jau siandien apsirengusi pabaigtu svarkiuku, jei kolege nufotografuos - veliau pabandysiu ikelti foto. o silumele wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 12 lapkričio 2012 - 08:37
Sandrasa, labai puiki suknelė, tokia elegantiška ir subtili 4u.gif
O čia mano naujiena ax.gif user posted image
Atsakyti
Dar kartą AČIŪ VISOMS merginoms už gražius žodžius aciuks.gif . Megzdama savo suknelę (ex sarafaną) tikrai nesitikėjau, kad ji sulauks tokio dėmesio, o ir man bus toks mielas rūbas.
Lace gėriuosi ir jūsų darbais. Juose taip viskas kruopščiai atlikta, kad tiesiog tobula first.gif
sandrasa suknelė labi daili ir kvietkas thumbup.gif , bent jau mano akimis žiūrint tikrai tinka
IngridaGal kojinės fantastiškos , kad net ir aš , nemėgstanti megzti kojinių , užsinorėjau sau tokių wub.gif
giedriause mezgu dažniausiai su 80 cm, bet kai noriu mezginį pasimatuoti, tai permezgu ant ilgesnių. Virbalų su valu turiu daug ir įvairių ilgių, net 200 cm.
bastinga kaip visad wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelita: 12 lapkričio 2012 - 10:20