Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

Gelita nuostabi suknelė thumbup.gif
Atsakyti
Rodau dar vienas riesinytes mazai mergytei (jos per pirsta, tik manekenes neturejau) smile.gif

user posted image
Atsakyti
Gelita, Knifolija labai grazios sukneles!!! thumbup.gif Ir villyte, kaip visada jusu riesines nepakartojamos!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 11 07, 11:00)
kad mano pasisakymas nebutu visai ne i tema, pasirodysiu dar niekur nerodyta savo kurybos rezultata.

SVARKELIS - KAILINUKAI. Truksta rankoviu, bet siulu dar laukiu kol atves tad mezgimo eigoj panesiojau kaip "manto", dabar nesioju kaip liemene. Spalva - juoda, bet kad geriau matytusi "rastas" kai kurias foto pasviesinau. Trap eiliu tarpuose imaisytas kid mocherio siulas kad sudarytu "kailiuko" ispudi.
Kai baigsiu - nesiosiu kaip svarkeli ziema ir kaip virsutini drabuzi pavasari, rudeni.

Megstamiausias mano derinys prie sio rubo: ilgaauliai aukstakulniai virs kelieniu, tiesus neilgas sijonukas ir "kol kas liemene" smile.gif
user posted image

La Perla, kokius siuliukus naudojai ir kokios firmos? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gelita, labai dailiai mezgat wub.gif Aš pati krapštukė perfekcionistė, tai ir svetimuose mezginiuose visada atkreipiu dėmesį į atlikimo preciziškumą. doh.gif Jūsiškiai mezginiai nepriekaištingai atlikti thumbup.gif Pagarba 4u.gif


Išbandžiau vieną ravelrinį receptą smile.gif

Kepurę mezgiau sau (teko adaptuoti aprašymą, nes ten tik vaikiški dydžiai), bet mažei taip patiko, kad tik su ja sutiko pas močiutę važiuoti doh.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Lace, nesistebiu kodėl mažoji taip norėjo pasipuošti, kepurytė labai graži thumbup.gif

Kojinytės
user posted image
Atsakyti
IngridaGal turbut metus mezgciau doh.gif be proto grazios thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginligster: 11 lapkričio 2012 - 19:20
Lace, labai jauki kepuryte! wub.gif
IngridaGal, netekau zado kaip grazu! wub.gif
Papildyta:
IngridaGal, gal galima schemute ar kokia nuoroda i si grozi!!!??? wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kepuryte labai grazi, o jau kojines kokiosss doh.gif doh.gif doh.gif ... Nu sakes, meno kurinys thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kiek grožybių... smile.gif
Gelitos suknė labai daili 4u.gif
IngridaGal, kojinytės super 4u.gif
Lace, Jūsų darbai visi be galo kruopštūs, dailūs, skoningi, išskirtiniai 4u.gif

Parodysiu ir aš savo suknę...

Siūlai - Mondial Merino Extra smile.gif

user posted image

user posted image

Tik tą kvietką nežinau, turbūt nuimsiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 11 lapkričio 2012 - 19:56
Sandrasa, super. palik ir tą kvietką. Labai gražu....ir aš noriu tokios. O ji čia siūta per šonus?
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2012 11 11, 21:33)
Sandrasa, super. palik ir tą kvietką. Labai gražu....ir aš noriu tokios. O ji čia siūta per šonus?

Ačiū 4u.gif . Siūta šita smile.gif
Atsakyti