Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

darbeja - mano uzmojai palyginti su tavo kepuremis - tik menkniekis doh.gif jau gal geriau 2 svarkelius nei tokias kepures doh.gif doh.gif doh.gif super. labai grazu. zaviuosi siais rastais.

ilamka - skoninga, kruopstu thumbup.gif
Atsakyti
Ilamka, labai labai thumbup.gif thumbup.gif
tik kaip reiks šiltesnių orų sulaukt, kad pademonstruot šį grožį ???????

La Perla, ačiū 4u.gif ,
bet neprisišnekėk biggrin.gif , o tai sugalvosiu į kokią sdielką eit..... aš tau kokias penkias kepures biggrin.gif , o tu man - nu, dar nesugalvoju schmoll.gif bigsmile.gif doh.gif
Atsakyti
4u.gif dekui darbeja bet labai pritariu La perlai manau ir man geriau dvi sukneles padaryt negu tokias kepures israityt smile.gif doh.gif labai grazus rastai bet tiek drasos neturiu mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 11 09, 11:15)
dziunka ,
idesiu Jusu darbeli,nes suknele be galo grazi wub.gif  wub.gif  wub.gif Man toks stilius ziemai-pats paciausias thumbup.gif

user posted image

Aciu labai labai notworthy.gif
Atsakyti
ingauk,

labai dailu mirksiukas.gif

Ilamka,

Labai linksmas komplaktukas. O suknutė - išvis nereali wub.gif

darbeja,

labai mielos kepurytės thumbup.gif

Atsakyti
Noriu parodyti savo suknutę.

user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


Siūlai tamsiai pilki Troicko user posted image (rusų) Angora 50 %mohera , 50 % vilna, o šviesiai pilki- tai, kas liko nuo anksčiau rodyto palto.Tamsiai pilkieji kažkada pirkti Maximoje. Pirminė idėja buvo ne suknelė, bet sarafanas. Tik deja rusai neteisingai nurodė siūlų metražą, tai pirkto kiekio (7 vnt) užteko tik tiek, kiek matoma nuotraukoje. Teko suktis iš padėties ir ... galutinis rezultatas mirksiukas.gif
Suknelę dėvisi puikiai, siūlai nesuivelia, nesibumbuliuoja,po plovimo labai suminkštėjo. Bet, nors nesu jautri "kandžiujimuisi" jaučiu nemalonų kutenimą, bet jis su kiekvienu plovimu mažėja...
Pirmiausiai numezgiau krūtinės dalį, o po to rinkau aklis ant virbalų su valu ir mezgiau žemyn. Kaip visad be siūlių mirksiukas.gif .Tik šviesiai pilkoji dalis megzta atskirais virbalais ir ten jau siūlės yra... tongue.gif
Daugiau nuotraukų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelita: 10 lapkričio 2012 - 11:50
Gelita Nuostabi suknele wub.gif , as reygu viena ziemine suknele, su pynem skersai isilgai, bet jauciu, kad ir ziema spes baigtis, kol as ja iveiksiu...
Atsakyti
Gelita, šauni suknelė thumbup.gif thumbup.gif , gal ir gerai, kad siūlų pritrūko biggrin.gif
Peržiūrėjau ir kitas foto, visi darbeliai liuksiški 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2012 11 10, 12:50)
Noriu parodyti savo suknutę.

user posted image  user posted image
user posted image  user posted image user posted image
Siūlai tamsiai pilki  Troicko  user posted image  (rusų) Angora 50 %mohera , 50 % vilna, o šviesiai pilki- tai, kas liko nuo anksčiau rodyto palto.Tamsiai pilkieji kažkada pirkti Maximoje. Pirminė idėja buvo ne suknelė, bet sarafanas. Tik deja rusai neteisingai nurodė siūlų metražą, tai pirkto kiekio (7 vnt) užteko tik tiek, kiek matoma nuotraukoje. Teko suktis iš padėties ir ... galutinis rezultatas  mirksiukas.gif
Suknelę dėvisi puikiai, siūlai nesuivelia, nesibumbuliuoja,po plovimo labai suminkštėjo. Bet, nors nesu jautri "kandžiujimuisi" jaučiu nemalonų kutenimą, bet jis  su kiekvienu plovimu mažėja...
Pirmiausiai numezgiau krūtinės dalį, o po to rinkau aklis ant virbalų su valu ir mezgiau žemyn. Kaip visad be siūlių mirksiukas.gif .Tik šviesiai pilkoji dalis megzta atskirais virbalais ir ten jau siūlės yra... tongue.gif
Daugiau nuotraukų


Papildyta:
QUOTE(Gelita @ 2012 11 10, 12:50)
Noriu parodyti savo suknutę.

user posted image  user posted image
user posted image  user posted image user posted image
Siūlai tamsiai pilki  Troicko  user posted image  (rusų) Angora 50 %mohera , 50 % vilna, o šviesiai pilki- tai, kas liko nuo anksčiau rodyto palto.Tamsiai pilkieji kažkada pirkti Maximoje. Pirminė idėja buvo ne suknelė, bet sarafanas. Tik deja rusai neteisingai nurodė siūlų metražą, tai pirkto kiekio (7 vnt) užteko tik tiek, kiek matoma nuotraukoje. Teko suktis iš padėties ir ... galutinis rezultatas  mirksiukas.gif
Suknelę dėvisi puikiai, siūlai nesuivelia, nesibumbuliuoja,po plovimo labai suminkštėjo. Bet, nors nesu jautri "kandžiujimuisi" jaučiu nemalonų kutenimą, bet jis  su kiekvienu plovimu mažėja...
Pirmiausiai numezgiau krūtinės dalį, o po to rinkau aklis ant virbalų su valu ir mezgiau žemyn. Kaip visad be siūlių mirksiukas.gif .Tik šviesiai pilkoji dalis megzta atskirais virbalais ir ten jau siūlės yra... tongue.gif
Daugiau nuotraukų

Atsakyti
Gelita ,man labai patinka Jusu suknele ir Jusu skonis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kaip ir kiti rodyti darbai.Jus-pavyzdys,kaip graziai ir skoningai gali atrodyti ir ne manekenisku apimciu moteris wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2012 11 10, 11:50)
Noriu parodyti savo suknutę.

Gelita, neparastai daili suknelė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasado: 10 lapkričio 2012 - 15:05
[quote=Gelita,2012 11 10, 12:50]
Noriu parodyti savo suknutę.

[..]

man ta pyne gulscia labai grazi, jau is anksciau turiu issisaugojus wub.gif

o vat labai domina pacio kakliuko krastas? g.gif kaip ten padaryta? gal foto is arciau galit, arba nupasakoti iseitu?
Atsakyti