Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

QUOTE(La Perla @ 2012 11 07, 11:39)
siai dienai "mano kryptis" minimalizmas, pvz svaigstu nuo tokio derinuko:


oooo...svaigstu nuo šitokio stiliuko wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 11 07, 11:39)
siai dienai "mano kryptis" minimalizmas, pvz svaigstu nuo tokio derinuko:


Man irgi tokie modeliai patinka,visokios placios,asimetriskos rankoves.Bet,tokie drabuziai musu kraste nelabai praktiski,nes saltuoju sezonu netelpa po paltais doh.gif Turiu liemene-tunika placiom neilgom rankovem,tai ja galiu nesiot tik kol nereikia palto.Kitas megztukas su 3/4 rankovem,kurios irgi plateja siaip taip telpa,bet palto rankovese susigruda ir nesmagiai jauciuosi.....Taigi,tenka daznai susilaikyti.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 11 07, 12:51)
Man irgi tokie modeliai patinka,visokios placios,asimetriskos rankoves.Bet,tokie drabuziai musu kraste nelabai praktiski,nes saltuoju sezonu netelpa po paltais doh.gif Turiu liemene-tunika placiom neilgom rankovem,tai ja galiu nesiot tik kol nereikia palto.Kitas megztukas su 3/4 rankovem,kurios irgi plateja  siaip taip telpa,bet palto rankovese susigruda ir nesmagiai jauciuosi.....Taigi,tenka daznai susilaikyti.

na tokie dideli jaukus megztiniai daugiau kaip virsutinis rubas vesesniu oru bet ne saltuoju sezonu. beje mano naujoji "liemene -busimas svarkelis" irgi negraziai atrodo po iliemenuotu klasikiniu paltu, bet as ja tiesiog isimetu i maiseli ir apsirengiu darbe, kur man reikia silumos smile.gif

o tie megztiniai - daugiau skandinaviskas stilius, nuotraukoje svedu dizainere. Bet pas juos ir siulu kokiu yra wub.gif wub.gif wub.gif likau suzaveta alpakos vilnos storu storu siulu, tik... nenusipirkusi nes kaina kosmine 4u.gif
Atsakyti
La Perla, minimalizmas ir man patinka drinks_cheers.gif Labai grazus jusu idetas derinukas, megztukas superinis, noreciau tokio. Tik kad neiseitu nusimegzt paciai turbut tokio grazaus kritimo, nes man sekas megzt liemenes, jos apsitempia ir buna gerai biggrin.gif

Taip pat grazus Jusu "kilpuciu kurinys", kol baigsite ivairiai galite panesioti thumbup.gif

Sutinku su Rasa32, megstu ir as placius megztukus, bet irgi tik kai jau prireikia striukes, tai jau nebesinori tokio rubo, nes tiesiog jau nebepatogu arba nebeitelpu smile.gif O man kai visada salta, tai prisirengiu...
Atsakyti
Aukso Pieva 2010, jums La perla gera ideja pametejo nes kazkodel ir as taip maciau kad jums tiktu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2012 11 07, 14:38)
La Perla, minimalizmas ir man patinka  drinks_cheers.gif Labai grazus jusu idetas derinukas, megztukas superinis, noreciau tokio. Tik kad neiseitu nusimegzt paciai turbut tokio grazaus kritimo, nes man sekas megzt liemenes, jos apsitempia ir buna gerai  biggrin.gif

Taip pat grazus Jusu "kilpuciu kurinys", kol baigsite ivairiai galite panesioti  thumbup.gif



oi cia pats paprasciausias budas: nusimegzti tiesu per platu megztini. Va sugebejimas "graziai" ji nesiot ir susikurt toki stiliu yra kita kalba... nzn pati ar ant manes taip atrodytu kaip toj foto ar atrodyciau su eiliniu tysalu....

o del mano kilpeliu: tik baisu kol gausiu siulus ir pabaigsiu rankoves (turiu ju po puse abieju numezgusi) nuo nesiojimo nesiskirs spalva jau lotuliukas.gif nes isties labai mielas daikciukas 4u.gif
Atsakyti
Krikstynoms 4u.gif user posted image
Atsakyti
odeta123
wub.gif


Atsakyti
Naujas darbelis, suknele dar slapia
http://public.fotki....i/img-0001.html


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziunka: 07 lapkričio 2012 - 21:51
dziunka kokia miela suknele 4u.gif jauciu kiek darbo prie tu gelyciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ginligster @ 2012 11 07, 22:44)
dziunka kokia miela suknele 4u.gif jauciu kiek darbo prie tu gelyciu doh.gif

aciu aciu, buvo darbelio.
kazakip nebemoku ikelti nuotrauku blush2.gif
Atsakyti
[photo id=rqrsfgdtbkwfqgkxgkdgtrrbrbwf type=vi style=1 align=no link=photo]
Atsakyti