Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

QUOTE(La Perla @ 2012 11 07, 11:00)
kad mano pasisakymas nebutu visai ne i tema, pasirodysiu dar niekur nerodyta savo kurybos rezultata.


pernai tokiu budu dariau meskos kostiuma savo antrokui, darbelio tai netruko ir siulu daug suvalgo tos kilputes, bet kad va taip ir drabuzis gali buti elegantiskas minciu nekilo... tiesiog puiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2012 11 07, 10:15)
Gal galit pasidalinti paslaptimi, kaip tas kilputes konstruot  4u.gif Labai dailu  wub.gif

prasau:
cia!
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2012 11 07, 12:10)
Pasigirsiu 


Jau norėjau klausti, kas čia? Bet jau matau. Čia sijonas dar nelygintas? Bus labai gražu.
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2012 11 07, 10:21)
pernai tokiu budu dariau meskos kostiuma  savo antrokui, darbelio tai netruko ir siulu daug suvalgo tos kilputes, bet kad va taip ir drabuzis gali buti elegantiskas minciu nekilo... tiesiog puiku  4u.gif

tai dar CIA siulau pasidairyti smile.gif
Atsakyti
4u.gif ax.gif jau kai aciu mergaites uz gerus zodzius thumbup.gif net sirdis atsigavo...tikrai buvo noras praejes bekelti nuotraukas blush2.gif
lotuliukas.gif La perla krentu ir vel atsikeliu...nu jega zodziu plyz plyz plyz ir mane pamokyti. nu kaip man patinka tavo darbai ir tempai truksta zodziu...smagu kai turi i ka lygiuotis pavyzdziu thumbup.gif zinok ir man taip kol isgaminu daikta jis belekiek kartu pasikeicia nuo pirmines minties bet juk cia ir yra kurybos procesas blush2.gif taip ir toliau
Aukso Pieva 2010 as irgi pagalvojau kad bus galima nesioti kaip palaidine ir kaip sijona. irgi nelabai supratau ka taisyti blush2.gif saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 11 07, 11:22)

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 11 07, 11:18)
o tu pabandyk uzsideti ir kaip palaidine po svarkiuku  mirksiukas.gif

Na, nebloga mintis. Sorry uz nuotraukas, nes su kamera fotografuoju... nekas...
Papildyta:
QUOTE(dailele @ 2012 11 07, 11:22)
Jau norėjau klausti, kas čia? Bet jau matau. Čia sijonas dar nelygintas? Bus labai gražu.

ne, nelygintas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2012 11 07, 10:34)
Na, nebloga mintis. Sorry uz nuotraukas, nes su kamera fotografuoju... nekas...

taip, daugiau nei puse grozio nesimato ypatingai fotografuojant tamsia spalva, bet sijonukas ziurisi graziai ir is tiek, kiek matosi smile.gif

ginligster - nuorodas sudejau ir mezgimo budo ir pavyzdziu o kaip issifasonuosit savo darbeli ir koks modelis tai bus - priklauso nuo jusu paciu smile.gif
smagu kai kazkas laiko pavyzdziu smile.gif
siai dienai "mano kryptis" minimalizmas, pvz svaigstu nuo tokio derinuko:
user posted image

kuris kitoms tikriausiai atrodo visiskai nevertas demesio smile.gif todel ir rasiau anksciau kad kiekviena turime savo skoni ir savo grozio ar elegancijos suvokima smile.gif

P.S. aciu, merginos, kad pritarete mano mintims. Gal tai pades sulaukti daugiau konstruktyvios kritikos. juk buna... numezgi daikta ir matai kad kazko truksta, o ko - nezinai... ir tikrai gera sulaukti cia protingu patarimu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 07 lapkričio 2012 - 10:41
QUOTE(lututė @ 2012 11 07, 08:42)
labai labai gražu...ypač užkabina tautinis motyvas  ax.gif

dėkoju smile.gif tautiniai motyvai labai tinkami riešinėms ir labai smagiai mezgasi smile.gif

La Perla, nuostabūs kailinukai thumbup.gif puiki idėja thumbup.gif net neįsivaizdavau, kad čia vąšeliu nunerta g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krirma: 07 lapkričio 2012 - 10:48
4u.gif dekui uz nuorodeles La Perla aga jau ziurinejausi, as tai atvira visokiems pokyciams kaip tu sakai svarbu isgaminti toki koks paciai patinka ir kada reikia sulaukti tinkamo patarimo smile.gif nors is taves as visada ta ir gaunu thumbup.gif daugiau sitokiu patarimu ir visiems gyvent lengviau bus 4u.gif
Atsakyti
ginligster - puiki suknutes ideja ir butu isvis super, jeigu audinys butu storesnis, tvirtesnis, o gal netgi veliuras tiktu. darbelio tikrai daug idejote, vien tai verta pagiru.
Atsakyti
Aukso Pieva 2010,

va ka turejau omeny:
user posted image
Atsakyti