Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.24"

QUOTE(ginligster @ 2012 11 06, 02:09)
..Nesuprantu del to lokio pedos schmoll.gif  nu nelabai ka ten sudetingo matau, kaip tik mezgu suknyte siuo rastu ax.gif  lotuliukas.gif  bet rastas tai nuostabaus grozio thumbup.gif
..


sudetingumas tame, kad reikia sumezgineti akis is blogosios puses, doh.gif kurias sumegzdavau atsukus i geraja puse, kai ratu mezginys tai nieko labai baisaus 4u.gif

apvaliam mezgimui
as pagal sita mezgiau, aiski, suprantama schema smile.gif
user posted image
Atsakyti
4u.gif Gal nuotraukoj ir primena bet gyvai suknele ne is tolo i tai nepanasi lotuliukas.gif kiek zmoniu tiek nuomoniu lotuliukas.gif blush2.gif
Sirvita as tai ratu mezgu ir tik is gerosios puses..bet manau man asmeniskai rastas yra sunkus tada kada jo negali atsiminti, pastoviai reikia ziureti i lapuka ar uzrasus...Mano drauge kuria ismokinau megzti savo 2 gamini (megztinuka) is sito rasto nusimezge ir ne simuliuodama kaip as, thumbup.gif o kaip ir jus is abieju pusiu megzdama
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2012 11 06, 08:53)
šiai suknutei,iš to pačio siūlo, man trūksta saulės kliošo ,tokio reto reto viršaus,ir kad padalkų kvarbatka būtų išlindus.nes dabar visvien ,kad ir koks nuostabus viršus bebūtų labiau naktinius primena cool.gif ( tik nesupyk)

drinks_cheers.gif hihihi.gif
Atsakyti
Naujausias mano darbelis ax.gif
user posted image
Atsakyti
Sirvita g.gif dekui labai ax.gif jusu deka supratau kad mano lokio peda truputi kitokia doh.gif viena dalis skiriasi pagal rasta as ir galvoju kodel man nesigauna tokios susikryziavusios akys... doh.gif

Del sukneles 4u.gif kaip kam... skonio reikalas ax.gif tebunie jusu akiai nuostabus neriniuoti naktiniai doh.gif thumbup.gif 4u.gif bet uztat kokie naktiniai thumbup.gif wub.gif

IngridaGal thumbup.gif thumbup.gif kaip tik siandiena beieskodama rastelio paaiskinimo toki rasta maciau , superiskas darbukas 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginligster: 06 lapkričio 2012 - 13:12
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 06, 13:07)
Naujausias mano darbelis ax.gif

Fantastiska!!!!
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 06, 15:07)
Naujausias mano darbelis ax.gif

Kažkam bus labai šilta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 06, 14:07)
Naujausias mano darbelis ax.gif

labai labai mielas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 06, 14:07)
Naujausias mano darbelis ax.gif


IngridaGal, nuostabu wub.gif ir aš panašų ruošiuos dukrai megzt, tik tarp siūlų dar blaškaus, gal galit pasakyt, kokie čia blush2.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už gražius žodžius mirksiukas.gif
Bazuka, šį mezgiau iš Nako pusvilnės, prireikė 400g.
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 06, 14:07)
Naujausias mano darbelis ax.gif

Gražu. Šiltas ir rimtas darbelis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš su savo naujomis riešinėmis smile.gif

user posted image
Atsakyti